Prezentacja klubowicza

wiciu

pless

W klubie od: 23.12.2006
Ilość komentarzy: 161
Ilość postów: 392
Ilość wyświetleń: 312456

Formularz kontaktowy


Komentarze (161)

wiciu

okularnik się popsuł i fura go ciągnie :).

zobacz komentowany news »

wiciu

tak jak pisze dziubek "mieli pecha" , wczoraj w radiu słyszałem że młodej kobiecie postawili zarzut rozpijania nieletniego a mianowicie dała "łyk" piwa swojemu dziecku w miejscu publicznym . ci co mają dziecko wiedzą jak małe dzieci lubią pianę z piwa albo skosztować tylko. trafili na służbiste i tyle.

zobacz komentowany news »

wiciu

jak ktoś zna konkretny termin emisji to niech poda , nie oglądam tego kanału reklamowego przerywanym filmami i dlatego nawet nie wiem co to za program "uwaga" , niestety wole książkę lub net zamiast tv.

zobacz komentowany news »

wiciu

rev nie wnikaj jak nie widziałeś tego w tv. pokazywane to było chyba w maju i był z tego mały reportaż , a tu masz jak gogle po kilku sekundach mi wyskoczyło takie coś " Radiowozem policyjnym 150 km/h bez koguta jechali
Autor: Gość: francjosef IP: *.gprsbal.plusgsm.pl
Data: 24.06.07, 23:37". filmik sobie sam ściągnij. papa

zobacz komentowany news »

wiciu

dzisiaj są takie czasy że gościu nagrał filmik jak smerfy bez kogutów jadą przez miasto ponad 100km/h i pokazał go na komendzie to wlepili mu mandat za niebezpieczną jazdę (by ich nagrać musiał jechać tak szybko jak oni), więc po co się wychylać niby ten kierowca radiowozu dostał 500zł ale nie wierzę że to zapłaci. niech radary stawiają , jak ktoś jeżdzi prawie zgodnie z przepisami to nie ma się co mocno bać , bo nie wierzę że każdy na pustej drodze np.wodzisławska aż do sklepiku na końcu pszczyny jedzie 50km/h.

zobacz komentowany news »

wiciu

ttt znasz szczyla to mu powiedz że ma zwolnić na twojej ulicy , a z tego co widze to nie masz naście lat że znasz niejednego smerfa z drogówki , to co jęczysz że goścu ci piraci idż do policjanta po służbie postaw mu piwo i wyjaśnij swój problem , no nie wiem czy w ćwiklicach niema ludzi zaradnych.
zdarzyła się tragedia i nie pisz pierdół że jechali szybko itp. specjalnie się nie zabili.

zobacz komentowany news »

wiciu

ttt jeśli wiesz co za szczyl i o której jeżdzi to nie widzę problemu by go złapać na radar. tak że widzę że ty mu poprostu życzysz by się rozwalił , co twojego komentarza to czy ty jechałeś tym autem lub widziałeś to zdarzenie , chyba nie no to ryjek w kubeł i cicho być.

zobacz komentowany news »

wiciu

do paki za 264 zeta , jak kraść to już kraść miliony a nie za "bułkę" do więzienia. dobrze że ich złapali skoro nie wiedzą jak się to robi.

zobacz komentowany news »

wiciu

czy to bmw czy inne auto , nikt nie wie kiedy jemu coś się przydarzy na drodze a to że kierowca i pasażerowie jechali tym bmw wcale nie znaczy że byli bezmózgami za kółkiem. współczucia dla rodzin ofiar.
ps. mi osobiście bmw podoba się i nie jest powiedziane że tymi autami jeżdżą same ABeeSy (absolutnie bez szyji)

zobacz komentowany news »

wiciu

nikt tym ludziom nie każe pracować w tych sklepach , niestety podpisali umowe i wiedzieli jaki system pracy jest w tym sklepie.
Ja pracuję w ruchu 4brygadowym i pracuję nawet w te dni co hipermarkety są zamknięte , nie narzekam bo wiedziałem od poczatku w jakim systemie będę pracował. Nie pisać mi tu że się wymądrzam bo mam pracę ale już mogłem pracę zmienić kilka razy ale wolę mój zakład i system 4brygadowy (powodem może być np. wolne po nocy cały dzień lub przed 2 zmianą i możliwość załatwienia wielu spraw na które musiałbym brać urlop gdybym musiał pracować na 1 zmianę)

zobacz komentowany news »

wiciu

przepisy o rucu drogowym wyrażnie mówią kto może jeżdzić a kto nie. zakazy burmistzra nic nie dadzą bo w przypadku jakiegoś mandatu dla osoby upoważnionej burmistrz przegra z kodeksem drogowym!

zobacz komentowany news »

Powrót

Nowi klubowicze

KamilDawid

Pawłowice
w klubie od: 2024.03.27

Alinab

Piasek
w klubie od: 2024.03.27

zibiw2

Pawłowice
w klubie od: 2024.03.27

Eco24

Goczałkowice-Zdrój
w klubie od: 2024.03.26

kartonik0

Radostowice
w klubie od: 2024.03.25

Mieciu97

Pszczyna
w klubie od: 2024.03.18

Artifire90

Pszczyna
w klubie od: 2024.03.07

qba99

pszczyna
w klubie od: 2024.03.07

Najaktywniejsi - forum

ton

Niedaleko
postów: 21807

pless1

Pszczyna
postów: 10306

leo68

Pszczyna
postów: 7557

Investor

Blisko,coraz bliżej!
postów: 7024

jasmin7

Pszczyna
postów: 5777

cirka

Pszczyna
postów: 4425

POnuryZniwiarz

Shangri-La
postów: 2873

Najaktywniejsi - komentarze

Yankee

Pszczyna
komentarzy: 3240

djhooligan

Pszczyna
komentarzy: 2412

Lanser

Pszczyna
komentarzy: 2207

cirka

Pszczyna
komentarzy: 1486

Gocha

pszczyna
komentarzy: 1104

mnb

Pszczyna
komentarzy: 1050

Buziak

sps
komentarzy: 769