Prezentacja klubowicza

wiciu

pless

W klubie od: 23.12.2006
Ilość komentarzy: 161
Ilość postów: 392
Ilość wyświetleń: 312849

Formularz kontaktowy


Komentarze (161)

wiciu

gazda kontra gazda lub C6 kontra helikopter :)
lewe lusterko i szyba - to porządnie mu zajechał drogę że szyba poszła , jak już smerfy szukają tej cytryny to ma gościu z punta 700zl mniej , sprawa umożona itp .

zobacz komentowany news »

wiciu

sam byłem zdziwiony tak jak pisze tomek , od strony 2pasmówki bramka leżała na boku a po przejechaniu wiaduktu stoi ten samochód z rurą na dachu , rejestracja PO chyba jechał pierwszy raz od dłuższego czasu "kiedyś się dało a teraz nie".

zobacz komentowany news »

wiciu

"spzital" dostał poręczenie na nie swoją inwestycję , ja też mam potrzeby np. nowy piec co muszę sobie całość zapłacić ok8000zł, na kredyt w tak łatwy sposób nie mam co liczyć.
szkoda gadać.

zobacz komentowany news »

wiciu

mieszkańcy czechowic zawsze mówili że chcą być wolnym miastem czyt. żadne miasto wojewódzkie i powiatowe , ale urzędy które są w tych miastach chcą u siebie , albo to albo tamto nie wiem o co ten krzyk. z pszczyny też trzeba jeżdzić do innych miast po inne sprawy np. renta w rybniku itd.

zobacz komentowany news »

wiciu

moja żona była teraz w szpitalu pszczyńskim i mówiła że trochę się polepszyło , nie tak jak piszą że bardzo , a szpitalną kuchnię znała dobrze gdyż jest często na 1 piętrze. :(

zobacz komentowany news »

wiciu

no właśnie 1 -jedna- kasa na tyle towaru. jak ktoś nie wie jak kupować by nie przepłacić to niech nie marudzi że drogo , jedna rzecz taniej tu a druga u konkurencji, jeszcze niektórzy niezajarzyli o co chodzi tym niby hipermarketom?

zobacz komentowany news »

wiciu

co się czepiacie gościa że tak postawił auto w tym chorym mieście.
parking rozpi...y tak że od strony młyna wjechać na niego to trzeba mieć oczy w dupie bo rozkopane na dzień dobry a potem ni ma miejsca nawet na "największym placu" .
autor artykułu chyba nigdy nie parkował w mieście częściej niż w niedziele.

zobacz komentowany news »

wiciu

rok temu o tej porze ludzie zapisywali się w sklepach po łindołsy , i okazało się że to była ściema by sprzedać towar . borok , pewno ktoś go podkapował bo nie ma komputera w polsce który ma lub miał wgranego jakiegoś pirata.

zobacz komentowany news »

wiciu

niestety ale nasze kochane miasto -ratusz- jest bardzo "upierdliwe" we współżyciu z mieszkańcami , ostatnio zgłaszałem działalność gospodarczą i oczywiście skasowali 100zł za opłatę skarbową , a w czechowicach koledzy robili dokładnie to samo i płacili 0 - ZERO- zł. wszystko zależy więc od wysraństwa naszych radnych , worki kosztują parę groszy tak że nie widzę problemu by ludziom dawać worki na segregację za darmo a smród -pomijając ten od wrony- będzie mniejszy gdy śmieci plastikowe będą w workach.

zobacz komentowany news »

wiciu

będziesz miał prawko to zmienisz zdanie co do rowerzystów.

zobacz komentowany news »

wiciu

napisali "do wiosny" ale którego roku to już nie: ) , miał stać do września teraz wiosna , rozbiorą go jak ktoś w końcu zginie :((( na tym gó....e .

zobacz komentowany news »

wiciu

jasne , bo nie wiedzieli wcześniej ani nie oglądali tv że dowody trzeba wymienić . kto zapłaci za te dodatkowe godziny urzędu -wszyscy- , niech płacą spóżnialscy to może nauczy ludzi załatwiać to co trzeba w terminie.

zobacz komentowany news »

wiciu

tak się składa że jeżdziłem o różnych porach rano i wieczorem (o 17 już ćmok) i pociągi były o wymienionych godzinach raczej pełne a reszta pusta , tak że moim zdaniem cugi mogą jeżdzić spokojnie co 1,5 godz i to powinno wystarczyć.
kiedyś był pociąg pośpieszny do burgas (nad morze czarne) czemu teraz w sezonie nawet go nie ma , a na żołty pociąg z krakowa do wadowic kasa jest.

zobacz komentowany news »

wiciu

a ja mam pytanie dotyczące tego pociągu do czech czy słowacji , kiedy on zacznie jeżdzić? było głośno o nim w zeszłym roku a teraz cisza , co do reszty pociągów to mogą one wcale nie jeżdzić - miałem okazję w zeszłym miesiącu kilka razy jechać w kierunku bielska pociągiem i zauważyłem że one są potrzebne tylko rano 6,00-7,00 i o 15,00-17,00 reszta jeżdziła pusta.

zobacz komentowany news »

wiciu

a co dzisiaj ok. 18.30 wydarzyło się koło szpitala , smerfy nie puszczały tam aut ?

zobacz komentowany news »

wiciu

żródło pewne. jeden z łowców jest "wżeniony" w rodzinę mojej żony.

zobacz komentowany news »

wiciu

pobili go w warszawie . czeka go poważna operacja oka (moze stracić wzrok). oby wszystko było w porządku . 3maj się.

zobacz komentowany news »

wiciu

poczytaj fakty i mity jeśli już o nich wspomniałaś lub nie urbana a dowiesz się więcej o drugiej stronie medalu. prawda jest taka że ludzie do kościoła chodzą bo "co sąsiedzi powiedzą" i rodzina krzywo patrzy ... niestety w krajach gdzie ludzię są szczęśliwi i bogaci -skandynawia , benelux- odsetek ludzi którzy chodzą do kościoła jest coraz mniejszy . wniosek - kościół spowalnia dobrobyt -nie u swoich pracowników :) -

zobacz komentowany news »

wiciu

katarzyno , jesteśmy w polsce pisz po polsku, nie interesuje mnie to że znasz łacinę . jednogłośnie to tylko w korei północnej wybierają kima któregoś tam na wodza . jest w polsce ciemnogród katolicki i narazie nic tago nie zmieni chyba że wybory wygra partia "racja" ale mało ludzi o tej partii wie.
jak już pisałem wcześniej ten facet nie zasłużył na to być patronem szkoły w miejscu gdzie go nie byo , a jeśli miejscowi na niego głosowali to chyba gorole co nie znają historii tego regionu.

zobacz komentowany news »

wiciu

czarna stonka skasowała kasę za samo uczestnictwo w nadaniu imienia szkole , ciekawi mnie tylko że w miedżnej -w sumie trochę kudzi tam mieszka- nie ma w historii tej miejscowości kogoś bardziej bliskiego i zapisanemu temu miejscu niż jakiś nawiedzony ksiądz. może po 21 pażdziernika trochę się zmieni ale wątpię .....

zobacz komentowany news »

wiciu

chyba ktoś musi zginąć (obym tego nie wykrakał) by te nasze służby drogowe zrozumiały bezsens tych bramek , sposób jaki opisał słodowy z tymi wiszącymi belkami jest chyba najlepszy.
ostatnio jak tu było o tych gilotynach przed wiaduktem było zdjęcie z uszkodzonym autem na parkingu elwo a co by było gdyby rura spadła z drugiej strony drogi , gdzie piesi przechodzą pod wiadukt , i w tym momencie ktoś dostałby w głowę ....

zobacz komentowany news »

wiciu

ja nie wiem dokładnie jak to jest w umowie jeśli taki piec zostanie założony ale coś w tym musi być skoro nikt nie chce tych "rewelacyjnych" pieców , podejrzewam że śmieci są głównym powodem małego zainteresowania i paliwo do tych pieców które musi pewno być cały czas takie jak w umowie , na wypadek kontroli . chyba lepiej samemu kupić taki piec i mieć spokój z kontrolami i nakazami.

zobacz komentowany news »

wiciu

przyznam szczerze że ja bym się nie odwarzył na taki krok jak pan kania i nie wiem co bym zrobił na jego miejscu , ale takich ludzi trzeba więcej.

zobacz komentowany news »

wiciu

a może chodzi w tym artykule o tych polismenów co chcieli gościa na tysiąc zł wyru... a on pojechał na komisariat i okazało się że smerfy miały "podciągnięty" alkomat zamiast zero było 0,3 promila. polak to takie plemie że pił i pił będzie koniec i basta.

zobacz komentowany news »

wiciu

siara przy niektórych rolnych zapachach w naszym rejonie to perfuma , o tym że w okresie grzewczym śmierci z kominów to wie każdy i normy jakieś ustalają ale na smród zgnitego siana wymieszanego z odchodami jakoś nie ma norm. :(

zobacz komentowany news »

wiciu

przeca widać kaj zamek i jak jechać na kołach , omijacie całe pole golfowe . wyjazd wraz z wjazdem jest koło stacji benzynowej przy kapliczce. jest jeszcze róża wiatrów naniesiona na mapę tak że wiadomo gdzie południe gdzie reszta.

zobacz komentowany news »

wiciu

jeśli takie auto bym zobaczył wyjeżdżające z parkingu to na mur nie ryzykowałbym kto ma pierwszeństwo.
http://pl.youtube.com/watch?v=dlt4YS0CJSQ&mode=related&search=

zobacz komentowany news »

wiciu

ja dałem 1% zpodatku na ten ośrodek , tak że zamiast dawać się nabierać lepiej odpisać od podatku ten procent i omijać całą resztę sępów z uśmiechem i nic nie dawać przez cały rok , a sumienie czyste.

zobacz komentowany news »

wiciu

ja bym tak nie szukał tego nauczyciela jak pisze ktoś "No to zobaczymy którego nauczyciela nie będzie w szkole gdy zacznie się nowy rok szkolny." ponieważ można niewinnego nauczyciela który z jakieś przyczyny opuścil początek roku szkolnego zniszczyć. wpuścić takich ludzi (pedofili) między napalonych goryli i niech sobie radzą sami tak jak dzieci w ich towarzstwie.

zobacz komentowany news »

wiciu

jeśli ktoś się orientuje to niech napisze co to są te obszary "a" i "b" i jaka jest wysokość dopłaty do prawa jazdy.

zobacz komentowany news »

Powrót

Nowi klubowicze

evus88

Cwiklice
w klubie od: 2024.04.18

evu88

Pszczyna
w klubie od: 2024.04.18

nill

India
w klubie od: 2024.04.17

Robek

Pszczyna
w klubie od: 2024.04.16

KamilDawid

Pawłowice
w klubie od: 2024.03.27

Alinab

Piasek
w klubie od: 2024.03.27

zibiw2

Pawłowice
w klubie od: 2024.03.27

Eco24

Goczałkowice-Zdrój
w klubie od: 2024.03.26

Najaktywniejsi - forum

ton

Niedaleko
postów: 21866

pless1

Pszczyna
postów: 10306

leo68

Pszczyna
postów: 7557

Investor

Blisko,coraz bliżej!
postów: 7024

jasmin7

Pszczyna
postów: 5777

cirka

Pszczyna
postów: 4425

POnuryZniwiarz

Shangri-La
postów: 2873

Najaktywniejsi - komentarze

Yankee

Pszczyna
komentarzy: 3241

djhooligan

Pszczyna
komentarzy: 2424

Lanser

Pszczyna
komentarzy: 2207

cirka

Pszczyna
komentarzy: 1486

Gocha

pszczyna
komentarzy: 1104

mnb

Pszczyna
komentarzy: 1050

Buziak

sps
komentarzy: 769