Prezentacja klubowicza

cicio_morales

okolice

W klubie od: 26.03.2003
Ilość komentarzy: 102
Ilość postów: 21
Ilość wyświetleń: 40625

coco jumbo i do przodu !!!

Formularz kontaktowy


Komentarze (102)

cicio_morales

już otwarta


można śmiało jechać co już uczyniłem :P

zobacz komentowany news »

cicio_morales

dajcie już spokój z tymi zdjęciami - każdy może sobie to plus/minus podejrzec na wielu dostępnych w sieci mapach....

i jeszcze ten opis Gorący temat ....

zobacz komentowany news »

cicio_morales

wypowiedź Jurka Owsiaka na ten temat...
http://www.tvn24.pl/wosp-odbierze-sprzet-bo-trafil-nie-na-ten-oddzial-dzierzawca-szpitala-inaczej-stalby-bezczynnie,370291,s.html


i Co na to wszystko powie zarząd POWIATU, który chyba jednak w jakims stopniu sprawuje pieczę nad tym szpitalem a już na pewno zapewnił nam zarządzanie przez ludzi niekompetentnych skoro nie potrafią czytać zapisów regulaminu WOSP

zobacz komentowany news »

cicio_morales

Jest pozytyw

Dziś tj 4.09 widziałem ekipę, która coś majstrowała przy lampkach - mam nadzieję iż je naprawiała :)

zobacz komentowany news »

cicio_morales

ostatnio zadałem sobie trud i policzyłem lampy, które nie świecą w tak zachwalanej inwestycji - OKRĄGŁE 10 LAMP - nie działało

zobacz komentowany news »

cicio_morales

Witam

Nadal zastanawiam się nad celem rozbudowy tej szkoły do której sam uczęszczałem w latach `90-`97 kiedy to lekcje WF-u prowadzone były na korytarzach lub na dworze itp a w momencie gdy kończyłem szkołę oddana została nowa część z salą gimnastyczną i salami dydaktycznymi.

Z tego co pamiętam w moich czasach do szkoły chodziło ok 300 uczniów - jak widać nic się nie zmieniło.

Niż demograficzny jest faktem i nawet prognozy że do Jankowic sprowadza się dużo osób - nie przemawia do mnie jako argument za rozbudową.

Może ktoś te argumenty przedstawi...

zobacz komentowany news »

cicio_morales

nasuwa się parę myśli:
a)dobrze że być może o ile cena będzie decydować wygra lokalna firma
b)remontowali osiedle Piastów i Siedlice - do jakości usług można się czasami przyczepić ale ogólnie jest OK
c) skoro od 1-2 lat jesteśmy "mamieni" że rajcowie załatwili 15 baniek dofinansowania to przy takiej ofercie wykonawcy "zaszalejmy" i wyremontujmy tą ulicę aż do skrzyżowania z Żubrów a nie do Kasztanowej bo finalnie okazuje się iż 7 baniek nie wykorzystamy

zobacz komentowany news »

cicio_morales

PLESS - jestescie żałośni !!! same przedruki

nie sprawdzicie co wchodzi w zakres prac
nie napiszecie co będą remontować
nie pokwapicie się żeby zdobyć choć trochę więcej szczegółów i być ciekawym źródłem informacji dla ludzi z Pszczyny i okolic

zobacz komentowany news »

cicio_morales

A czy w koncu Policja ukaze pieszych przechodzacych ns czerwonym swietle ? Bo gdy kierowca przejedzie na czerwonym to piesi wyzywaja go od hu...i natomiast gdy oni przechodza na czerwonym to jest Ok

zobacz komentowany news »

cicio_morales

Czy ten gościu się słyszał??

Człowieku co ty pier....

Ludzie jadący z Katowic do Bielska po uruchomieniu obwodnicy wjadą w jeszcze większy KOREK niż dotychczas

Natomiast mieszkańcy Pszczyny a właściwie Ci którzy mieszkają przy dw943 odczują ulgę bo TIR`y nie pojadą już Żorską a następnie Bielską tylko

od strony Żor zjadą obwodnicą i dodatkowo zakorkują cały przejazd DK1 przez Pszczynę w kierunku Bielska


od strony Bielska nie skręcą koło Elwo w lewo tylko pojada prosto wzdłuż DK1 i za światłami koło MC Donalda wjadą na ślimak i początek obwodnicy

Tak więc JESZCZE WIEKSZE KORKI NA DK1 PO ZBUDOWANIU OBWODNICY

zobacz komentowany news »

cicio_morales

JAKI KONIEC????????????????



udostępniona jest jedna jezdnia dwupasmowa w kierunku Katowic

w kierunku Bielska nadal poruszamy się jednym pasem


ok nie jestem fachowcem ale nawierzchnia w stronę Katowic jest nierówna, są tam wyżłobienia i koleiny nie rozumię tego....

zobacz komentowany news »

cicio_morales

czy ktoś może mi wytłumaczyć co na tym plakacie robi logo EURO2012??

konie będą grać w piłkę??

zobacz komentowany news »

cicio_morales

jak się ma ten baner reklamowy w którego tle widać drzewa do rzeczywistości gdzie w tle stoją 9 piętrowe bloki??

zobacz komentowany news »

cicio_morales

a o jego kryminalnej przeszłości to jakoś autor news`a nie wspomina - niczego mu nie zazdroszcząc czy kupowanie meczów to też powód do tego żeby go podziwiać...

http://gwizdek24.se.pl/pilka-nozna/pilka-nozna/lukasz-piszczek-skazany-dostal-3-lata-w-zawieszeniu-i-musi-zaplacic-100-tys-zlotych-grzywny_192722.html

zobacz komentowany news »

cicio_morales

WARTO WSPOMNIEĆ iż inwestycja ta jest finansowana ze środków Pszczyńskiej Spółdzielni Mieszkaniowej czyli de facto mieszkańcy sami płacą za to że będą mieć fajnie przed blokiem MIASTO nie dokłada gorsza

zobacz komentowany news »

cicio_morales

nie widzicie że jest to dodatkowa reklama dla firm reklamujacych sie na pless, taka usługa wliczona w opłatę roczną,

taki ranking bez obiektywizmu

zobacz komentowany news »

cicio_morales

Z całego artykułu nie wiadomo jaką to właściwie szkodę poniósł ZPM Kania a czytania 2 strony A4

zobacz komentowany news »

cicio_morales

Uważam iż jest to BARDZO ZŁA decyzja. Jako że miastu zależy na poprawie bezpieczeństwa na drogach gminy, pomimo zmiany ustawy od 1.01.2011 fotoradary powinny stać na drogach i robić zdjęcia... Następnie Straż Miejska powinna wysyłać mandaty ale z racji zmiany ustawy o której pisałem nie może sama kasować tylko wszystkie mandaty kieruje do sądu gdzie my mieszkańcy płacimy sumiennie.

W takim to przypadku bezpieczeństwo poprawia się, użytkownicy płacą mandaty - pieniądze wpływają do Skarbu Państwa a gmina Pszczyna zgodnie z założeniami umowy DOPŁACA do każdego mandatu 70 zł firmie Radarsystem nie otrzymując ani złotówki od nas.

Drenuje to jeszcze bardziej zadłużoną już gminę jednak co jest najważniejsze?? BEZPIECZEŃSTWO... (czy aby na pewno??)

zobacz komentowany news »

cicio_morales

Witam - moim skromnym zdaniem

Drąszkowski złozył rezygnację - wg mnie chwyt polityczny, aby Skrobola z nim nie kojarzono. Niech jeszcze złoży oświadczenie iż po wygranej Skrobola nie zostanie vice...

Fotoradarom mówię TAK - sam jeżdżę w miarę przepisowo - bo moje auto nie pozwala rozwijać większych prędkości, natomiast Fotoradarom UKRYTYM w prywatnych samochodach mówię NIE bo to nabijanie kasy a nie poprawa bezpieczeństwa...

W moim przekonaniu kolejna tura mandatów zostanie wysłana po ogłoszeniu wyników 2 tury.

Jak już pisałem wcześniej jestem sympatykiem Mirosława, który wydaje się być facetem siedzącym za biurkiem i opracowywujacym nowe projekty a nie gościem od spraw społecznych który jeździ prowadzić lokalne imprezy...

zobacz komentowany news »

cicio_morales

Wyniki na stronie UM

Gratuluje mieszkancom Jankowic - 2 radnych Pudełko, Żyła
mieszkańcy Piasku też dali popis :) hehe

zobacz komentowany news »

cicio_morales

Głupio powiedzieć ale NA WŁASNE ŻYCZENIE !!!

przechodziłem - pewnie też nielegalnie :) po chodnikach wokół nowego ronda i w ciągu 5 minut przejechało tam chyba z 10 aut

zobacz komentowany news »

cicio_morales

Zgodnie z podpisaną z władzami miasta umową w ciągu trzech lat (na tyle została zawarta) firma nie może jednak zarobić więcej niż 740 tys. zł.

Czyli kończy juz swoją działalność czy będą pracować charytaywnie bo 15000 mandatów x 80 zł to równe 1,2 mln zł

zobacz komentowany news »

cicio_morales

Jak czytamy radar zarejestrował 15 000 wykroczeń, Straż Miejska rozesłała TYLKO 1400 mandatów

CZYŻBY RESZTA MANDATÓW BYŁA WYSYŁANA PO wyborach ????

zobacz komentowany news »

cicio_morales

Do Baba

"Celem" fotoradarów powinno być poprawienie bezpieczeństwa na drogach gminnych tak zapewniał nas v-ce Drążkowski jednak gdzie tu mowa o jakiejkolwiek PREWENCJI !!! Skoro ktoś jeździ codziennie tą samą trasą i codziennie jeździ za szybko to czy prewencją nie jest "złapanie" go "wlepienie" mandatu co poskutkuje tym iż każdego następnego dnia będzie jeździł BEZPIECZNIEJ wg mnie jest to działanie OK

a jak nazwać działanie fotka z 5 marca o zbyt dużej prędkości przychodzi 20 lipca!!! Po 4 miesiacach!!!! Przez te 4 miesiące kierowca nadal jeździ SZYBKO i NIEBEZPIECZNIE !!! Czy to jest prewencja?? Czy to jest nabijanie kasy??

zobacz komentowany news »

cicio_morales

Gmina Pszczyna została wyróżniona za POPRAWĘ BEZPIECZEŃSTWA NA DROGACH poprzez wdrożenie systemu szpieg z fotoradarem w ukrytym w krzakach aucie!!!!!!

zobacz komentowany news »

cicio_morales

Nie wiem po co PLESS zmienia tytuł artykułu pozostawiając treść bez zmian!!??

Czyżby portal chciał mieć więcej kliknięć??

zobacz komentowany news »

cicio_morales

Michael Piesiur prawie jak Michael Ballack :P taki polski Niemiec no ale w sumie to gratuluję

zobacz komentowany news »

cicio_morales

Portal PLESS żenada - podjedźcie sobie do W-wy tam na nikim takie auta nie robią wrażenia a tu mega sensacja, może wykazalibyście się większą inwencja i napisali w końcu coś ciekawego a nie tylko cieszyli się z iluś tam tysięcy odsłon przez co możecie nieźle KASOWAĆ za REKLAMY

zobacz komentowany news »

cicio_morales

Nie wiem jak przestawienie zegara ma spowodować, że dzień będzie CIEPLEJSZY... ??? może redaktor wytłumaczy o co chodzi?? to może przestawmy o 3 godziny i będzie u nas ciepło jak w Afryce :P

zobacz komentowany news »

Powrót

Nowi klubowicze

KamilDawid

Pawłowice
w klubie od: 2024.03.27

Alinab

Piasek
w klubie od: 2024.03.27

zibiw2

Pawłowice
w klubie od: 2024.03.27

Eco24

Goczałkowice-Zdrój
w klubie od: 2024.03.26

kartonik0

Radostowice
w klubie od: 2024.03.25

Mieciu97

Pszczyna
w klubie od: 2024.03.18

Artifire90

Pszczyna
w klubie od: 2024.03.07

qba99

pszczyna
w klubie od: 2024.03.07

Najaktywniejsi - forum

ton

Niedaleko
postów: 21807

pless1

Pszczyna
postów: 10306

leo68

Pszczyna
postów: 7557

Investor

Blisko,coraz bliżej!
postów: 7024

jasmin7

Pszczyna
postów: 5777

cirka

Pszczyna
postów: 4425

POnuryZniwiarz

Shangri-La
postów: 2873

Najaktywniejsi - komentarze

Yankee

Pszczyna
komentarzy: 3240

djhooligan

Pszczyna
komentarzy: 2412

Lanser

Pszczyna
komentarzy: 2207

cirka

Pszczyna
komentarzy: 1486

Gocha

pszczyna
komentarzy: 1104

mnb

Pszczyna
komentarzy: 1050

Buziak

sps
komentarzy: 769