Prezentacja klubowicza

paveu_cockies

PSZCZYNA

W klubie od: 15.03.2006
Ilość komentarzy: 10
Ilość postów: 141
Ilość wyświetleń: 58896

Formularz kontaktowy


Komentarze (10)

paveu_cockies

Nie wydaje mi się, żeby to byla kwestia takiej czy innej wiary. Ci co tu piszą o "panu Ryśku" nie mają bo nie mogą miec obiektywnego zdania, bo widać z "panem Ryśkiem" łączą ich takie czy inne relacje towarzysko-biznesowe. Natomiast dalsze postępowanie wykaże czy są wystarczające dowody. Jednak jakiś powód podjęcia tak drastycznych działań przez CBA być muszą. Nie feruję wyroków. Zwracam tylko uwagę, że dla niektóych to "fajny pan Rysiek", ale dla obowiązującego prawa to pan Ryszard Z.

zobacz komentowany news »

paveu_cockies

Pacjenci mają uzasadnione żale, ale bynajmniej nie od dzis ani nie od wczoraj. A żale pacjentow wynikają własnie z tego co napisałem powyżej. Ktoś kto pracuje 2 godziny na państwowej posadzie i udaje że pracuje na pełny etat najzwyczajniej w swiecie oszukuje. Szpitale i tak w sporej mierze są de facto prywatne, bo czymże jest używanie państwowego sprzętu i zaplecza w celu wykonywania prywatnej praktyki? A to jest na porządku dziennym. Jakim prawem?

zobacz komentowany news »

paveu_cockies

Jak lekarze zaczną przychodzic do pracy punktualnie i na 8 godziny (bo tyle to jest pełny etat), to wtedy nie ma obaw, że lekarzy na dyżurze nie będzie. Wiec lamenty i żale nie są o to, że "pacjenci nie mają zagwarantowanej opieki" ale że podjęto próbę skonfrontowania nominalnego czasu pracy lekarzy z faktycznym. I zaczęły się skomlenia. Bo okazuje się, ze dla niektórych lekarzy pełny etat to 2 godziny na dzień i to w państwowych placówkach. To każdy by tak chciał mieć.

zobacz komentowany news »

paveu_cockies

Tychy budują tunele i wiadukty na "jedynce", a Pszczyna buduje swiatła.

zobacz komentowany news »

paveu_cockies

Jaume Balaguero i Paco Plaza

zobacz komentowany news »

paveu_cockies

Jest ładnie, ale nie powala. A mógł ten budynek naprawdę wyglądac imponująco, gdyby do tej inwestycji łapsk nie wcisnął konserwator zabytków. Co oni tam chcieli chronic? Przeciez ten budynek to był architektoniczny koszmarek!! "Dzieki" konserwatorowi zabytków nadal niszczeje Palais. I tyle pożytku z działalnosci konserwatora. To jest sprawa dla reportera, a kto wie czy też nie dla innych służb.

zobacz komentowany news »

paveu_cockies

A co ma do powiedzenia konserwator zabytków na to, że wokół tego pięknego obiektu postawili pasujący jak pięść w mordę metalowy, niebieski, ohydny płot? Przeciez to nie licuje...

zobacz komentowany news »

paveu_cockies

Ktoś chyba nie dosc często jeździ tunelem w Piotrowicach żeby się wypowiadac, bo ja byłem dwukrotnie świadkiem zmiany organizacji ruchu w tamtym miejscu wlasnie ze względu na zalanie podczas oberwania chmur podczas wiosennych burz. Nie wiem czy to dużo czy mało. To niech już ocenią inni. Mówię tylko jak bylo.

zobacz komentowany news »

paveu_cockies

Ekspertyza mojej renomowanej prawniczej Kancelarii jest zupełnie odmienna. Dlatego drodzy mieszkańcy, nie musicie wpuszczac do domów strażników.
Jakkolwiek jestem za ochroną środowiska i nic nie usprawiedliwia palenie śmieci zwlasszcza tworzyw sztucznych. Ale tu potrzebna sa inne rozwiązania. Po prostu musi się zacząc oplacic przyjazne środowisku opalanie. Nie może byc tak, że co zimę od listopada terroryzują nas kopalnie drogim węglem, a od stycznia terroryzują nas ruscy zakręcaniem kurków z gazem. W tej sytuacji trudno się ludziom dziwic, że się grzeją czym popadnie. Nachodzenie biednych ludzi przez strażaków miejskich to nie jest rozwiązanie!

zobacz komentowany news »

paveu_cockies

to bedzie najmniejszy tesco w polszcze.

zobacz komentowany news »

  • Strona
  • 1
  • z
  • 1

Powrót

Nowi klubowicze

KamilDawid

Pawłowice
w klubie od: 2024.03.27

Alinab

Piasek
w klubie od: 2024.03.27

zibiw2

Pawłowice
w klubie od: 2024.03.27

Eco24

Goczałkowice-Zdrój
w klubie od: 2024.03.26

kartonik0

Radostowice
w klubie od: 2024.03.25

Mieciu97

Pszczyna
w klubie od: 2024.03.18

Artifire90

Pszczyna
w klubie od: 2024.03.07

qba99

pszczyna
w klubie od: 2024.03.07

Najaktywniejsi - forum

ton

Niedaleko
postów: 21807

pless1

Pszczyna
postów: 10306

leo68

Pszczyna
postów: 7557

Investor

Blisko,coraz bliżej!
postów: 7024

jasmin7

Pszczyna
postów: 5777

cirka

Pszczyna
postów: 4425

POnuryZniwiarz

Shangri-La
postów: 2873

Najaktywniejsi - komentarze

Yankee

Pszczyna
komentarzy: 3240

djhooligan

Pszczyna
komentarzy: 2412

Lanser

Pszczyna
komentarzy: 2207

cirka

Pszczyna
komentarzy: 1486

Gocha

pszczyna
komentarzy: 1104

mnb

Pszczyna
komentarzy: 1050

Buziak

sps
komentarzy: 769