Prezentacja klubowicza

sruba

pszczyna

W klubie od: 08.02.2006
Ilość komentarzy: 317
Ilość postów: 1637
Ilość wyświetleń: 471888

"Kobieta jest cudem boskim,
szczególnie jeśli ma diabła za skórą" Alfons Allais



Formularz kontaktowy


Komentarze (317)

sruba

moze pless nie otrzymuje tak szybko informacji jak babunie siedzące w oknach i ludzie z okolicznych wsi

zobacz komentowany news »

sruba

tee dobre z tymi mandarynkami :P

zobacz komentowany news »

sruba

eeeeee.... juz wiem, ze mnie tam nie bedzie...

czasami zaczynam wątpic w posiadanie rozumu przez orgaizatorów :|

zobacz komentowany news »

sruba

łaaaaaaaaaaaaaaał

zobacz komentowany news »

sruba

ja od razu mogli zaprosic Budke Suflera :| dajcie spokój, czy pszczyna to miasto tylko i wylącznie dla emerytów?

zobacz komentowany news »

sruba

Marysia na dyrektora :P he

zobacz komentowany news »

sruba

z Palei byłaby piekna uczelnia wyższa, bo tego w Pszczynie nie ma... no ale cóz gosciu kupił sobie domek za 3mln zl

zobacz komentowany news »

sruba

troche burzliwy ten czwartek :P

zobacz komentowany news »

sruba

oazowiczka.... wiesz ze jestes przyszlym mocherem narodu:>
to juz plynie w Twoich zylach... a fujjj

zobacz komentowany news »

sruba

oj kochana... ale rodzice mogą zwrócic uwage na to w jakim towarzystwie sie obraca ich dziecko a także mieć odpowiedni na nie wpływ. 18 latek raczej sie prezentuje glupotą, jesli rodzice nie wpoili mu do glowy odpowiednich idei i wzrocow zachowan .

zobacz komentowany news »

sruba

heh lekarze chcą więcej pieniędzy, to właśnie świadczy o tym dlaczego są lekarzami, potrafią założyc ręce i nie reagować na ludzką krzywdę-po to by mieć większe zarobki. Każdy z nas wie jak wygląda praca służby zdrowia, tej państwowej bo prywatnie to Cie wyleczą jak dasz w łape dużo kasy. Dziwi mnie to... lekarze są by pomagać, a w rzeczywistości jest zupełnie inaczej.

zobacz komentowany news »

sruba

sory ale to Ty mijasz sie z prawdą i jestesbardzo niemily...
co Ty mozesz o mnie wiedziec? oceniasz moją wiedzę szkolną po tym, ze niewiem w którym roku wybudowano wiadukt?
żałosne! naprawde!!

zobacz komentowany news »

sruba

i jesio jedno...

na maturze nie oceniają wiedzy na temat wiaduktu w Pszczynie, więc prosze pohamuj swoje jakże "inteligentne" zapędy do obrażania :)

zobacz komentowany news »

sruba

bleee bleee jedyne co potrafisz to obrażac... to swiadczy chyba o tym, ze jestes bardzo nie doceniony prawda??

kiedy był postawiony - mniejsza sprawa, a o tym jak wygląda każdy wie!

zobacz komentowany news »

sruba

kibic... lubisz lać wode?? mogles to wszystko ując w kilku zdaniach a Ty jak zwykle wypowiedź na calą strone... moze tak lubisz "zawierac" swoje zdanie w ogromnych wypowiedziach by wyjsc na mądrzejszego... ale wg mnie liczy sie bardziej tresc niz rzucanie przykladami itd etc.

tunel powinien byc , zamiast tej kupy zelaza ze stanu wojennego, która tylko daje nie zbyt pozytywną wizytowke miastu!

zobacz komentowany news »

sruba

jak dobrze zrobią tunel to nie bedzie problemów po większych ulewach... chyba nigdy tunelem nie jechales :]

zobacz komentowany news »

sruba

a ja nie chce byc pochowana, jak tak sobie pomysle, ze w moje cialo wlazily by robale i ogolnie, ze ono by gnilo to dziekuje:)

chce byc spalona, a zeby dowalic wczesniejszej kobiecinie co burzy do blokersow, prosze o otwarcie i przechylenie urny z moimi prochami na jakims szczycie, a wiatr go poniesie do Twoich nozdrzy.

pozdrawiam :)

zobacz komentowany news »

sruba

e tam zal ja sie ciesze :D w koncu jakas wieksza zmiana :), juz nie moge doczekac sie czerwca i odczucia ogromnej ulgi

zobacz komentowany news »

sruba

troche rynek przekolorowany

zobacz komentowany news »

sruba

jejuuuuuuuuuuuuuuu czemu wody nie ma na osiedlu!!! chce sie umyc!!!

zobacz komentowany news »

sruba

kibic zgadzam się, jak ktos chce słuchac modłów to ruszy dupsko do kosciola, nie wszyscy chcą wysluchiwać piesni w domowym zaciszu to po raz, po dwa niech cmentarz sobie zrobią na parkingu bo jest z drugiej strony, a parking niech zrobią tam gdzie planują cmentarz, kij ze więcej kosztów

trzeba bylo myslec wczesniej!!

zobacz komentowany news »

sruba

nawet koszy na smieci przy klatkach nie ma rzeczywiscie zachód buhehehe

zobacz komentowany news »

sruba

cudownie i milusio tylko żeby panowie policjanci ruszyli swoje zadki na to osiedle bo często sie zdarza, ze po godzinie 22 schodzi sie na placu młodzież i nie da sie spać!!! krzyczą! stukają butelkami! spiewają!!!
to ma byc porządek?

zobacz komentowany news »

sruba

jak na plaskiej klawiaturce to ja sie pisze na to
wtedy i tylko wtedy

zobacz komentowany news »

sruba

zielona szkola w pszczynie??

buhahahahahaha

zobacz komentowany news »

sruba

poczytajcie artykuły z gazet gdzie rodzice się wypowiadają na temat szkoly a sie dowiecie

zobacz komentowany news »

sruba

i zaniedlugo w przedszkolach będą testy.. do tego zmierza ten swiat, dzieci juz od najmlodszych lat mają na glowie tyle, ze sie w glowie nie miesci, w szkole panuje rywalizacja, dziecko w 1 klasie nie ma czasu by wyjsc na podwórko, bo ma tyle nauki

zobacz komentowany news »

sruba

dokladnie Pszczyna to nie Tychy, ze autobusem czy trajtkiem wszędzie dojedziesz to raz a dwa nie wszystkich stac na posiadanie auta, beznadziejna ta ankieta :|

zobacz komentowany news »

sruba

jak widzieliscie zdarzenie to po co siedzicie na tylkach?? ruszcie sie na komende proste

zobacz komentowany news »

Powrót

Nowi klubowicze

Kobiorzok

Kobiór
w klubie od: 2024.04.24

Kowalska123

Warszawa
w klubie od: 2024.04.23

evus88

Cwiklice
w klubie od: 2024.04.18

evu88

Pszczyna
w klubie od: 2024.04.18

nill

India
w klubie od: 2024.04.17

Robek

Pszczyna
w klubie od: 2024.04.16

KamilDawid

Pawłowice
w klubie od: 2024.03.27

Alinab

Piasek
w klubie od: 2024.03.27

Najaktywniejsi - forum

ton

Niedaleko
postów: 21872

pless1

Pszczyna
postów: 10306

leo68

Pszczyna
postów: 7557

Investor

Blisko,coraz bliżej!
postów: 7024

jasmin7

Pszczyna
postów: 5777

cirka

Pszczyna
postów: 4425

POnuryZniwiarz

Shangri-La
postów: 2873

Najaktywniejsi - komentarze

Yankee

Pszczyna
komentarzy: 3244

djhooligan

Pszczyna
komentarzy: 2427

Lanser

Pszczyna
komentarzy: 2207

cirka

Pszczyna
komentarzy: 1486

Gocha

pszczyna
komentarzy: 1104

mnb

Pszczyna
komentarzy: 1050

Buziak

sps
komentarzy: 769