Prezentacja klubowicza

sruba

pszczyna

W klubie od: 08.02.2006
Ilość komentarzy: 317
Ilość postów: 1637
Ilość wyświetleń: 471181

"Kobieta jest cudem boskim,
szczególnie jeśli ma diabła za skórą" Alfons Allais



Formularz kontaktowy


Komentarze (317)

sruba

teraz aby obwodnica miała sens proszę postawić ZNAK ZAKAZU PRZEJAZDU dla samochodów pow. 3,5 t przez ul. Bielską.

zobacz komentowany news »

sruba

chyba już nie taki wielki ten finał, skoro zamykamy się w szkołach i centrach kultury.

zobacz komentowany news »

sruba

chyba się przeprowadzę.
Pawłowice świetnie się rozwijają

zobacz komentowany news »

sruba

ciekawy

mnie cieszy, że Pszczyna się zmienia, aczkolwiek powoli ale zmiany są i to korzystne.
Fundusze wykorzystaliśmy i było kilka przedsięwzięć m.in

1. renowacja zamku i stajni
2.rozbudowa skansenu
3. przebudowa ulic i parkingi na Bogedaina
4. rozbudowa ośrodka sportów w Łące
5. zagroda Żubrów też z nieba nie spadła

jeśli jesteś mądrzejszy i lepiej byś to wszystko zagospodarował to droga wolna proszę kandydować na burmistrza.

Na prawdę wk... mnie wieczne zrzędzenie Pszczynian!!!! Czy się dzieje czy się nie dzieje to WIECZNIE JEST WAM ŹLE

zobacz komentowany news »

sruba

SUPER!!!!

a wiecznie niezadowoleni z życia pszczynianie i tak będą krytykować.

zobacz komentowany news »

sruba

super że NEONET zajął prawie cały pasaż :) przynajmniej nie będzie beznadziejnych sklepików. ALMA - SUPER, w końcu w pobliżu.

zobacz komentowany news »

sruba

górnik takie pisanie utwierdza ludzi w przekonaniu, że górnik ch... robi a tak nie jest.
Może ty pracujesz 4h i wracasz do domu wypoczęty, nie każdy tak pracuje jak ty. I mam na myśli pracę w kopalni, nie pod firmą bo to inna bajka jest.

zobacz komentowany news »

sruba

belfer

"dla górników" wiele tłumaczy ;) pewnie żak albo inna 'szkolarnia' dla kretynów co nie wiedzą jakiej roboty się chwycić i idą do szkoły bo na kopalni chcą tylko ryć, bez perspektyw na karierę w tym zawodzie.
Trzeba chcieć się uczyć i zdobywać wiedzę, praktykować i wykazać się aby zbierać owoce. Szkoda, że nie ma więcej takich górników jak ten którego znam :)

zobacz komentowany news »

sruba

info było na FACEBOOKU z tego co mi wiadomo to portal społecznościowy a nie informacyjny. Tak więc to, że info wrzucono na PLESS dzień przed jest po prostu KPINĄ.

Chcecie na siłę zmusić ludzi do zakładania facebooka i polubienia waszego profilu?

zobacz komentowany news »

sruba

gdyby nie dodatki i przywileje na kopalniach, nie byłoby komu robić - taka prawda.
Gdybyś pracował na kopalni to byś nie płakał, że masz te profity. Tak więc, proszę iść do technikum, albo pod firmę się szkolić i na kopalnię droga otwarta, a że wyboista i ciężka do przejścia to już inna bajka, - jak WSZĘDZIE. Pokaż mi studentów po kierunku w zawodzie. Taki rynek pracy.

zobacz komentowany news »

sruba

haha a info o koncercie dzień przed. Gratuluje pomysłowości! Co bugsy's już za wysoko brodę ma, że bileciki tylko dla wybranych?

zobacz komentowany news »

sruba

wszyscy niezadowoleni ze swojej roboty ciskają swoje żale w kierunku górników.
A co oni winni?

Znajomości powiadacie aby robotę dostać.. ZNAJOMOŚCI w tych czasach trzeba mieć aby dostać robotę GDZIEKOLWIEK, nie tylko na kopalni.

Do zniesmaczonej górnikami...

W każdym zawodzie znajdzie się skrzywdzona osoba z małymi zarobkami. Bliska mi osoba jest kadrową, z takim doświadczeniem powinna wyciągać 3500zł a wiesz ile zarabiała w ostatniej firmie? Tyle co ty. I jakoś nie biła do górników z tego powodu, bo to nie jest ICH wina.
Taki jest świat, że są równi i równiejsi. I nawet górnik górnikowi nie równy, bo jeden będzie zapier... aż pot z czoła a inny olewał robotę.

ciesz się, że zima nie zima, przychodzisz do ciepełka i usadawiasz swój tyłek na krzesełku. Na pewno nie zastanawiasz się czy wyjdziesz z biura żywa. Chociaż tyle doceń zanim będziesz się do górników czepiać, którzy pracują pod ziemią, w błocie, wodzie, przeciągach, ciemności i wysokich temperaturach.

Także nie o wszystkich wypadkach na kopalniach się mówi. Jak to tu większość wspomina.

Poza tym jako Ślązaczka odczuwam głęboką więź z górnikami, mam ogromny szacunek do ich roboty, bo to nieodłączna część Śląska, no ale ja nie jestem sfrustrowaną osobą z małymi zarobkami. Jestem zadowolona ze swojej pracy i wynagrodzenia, więc może w tym tkwi szkopuł?
Chciałabym zobaczyć sfrustrowanego policjanta tudzież strażaka co na górników psioczy.

A co do cholery z nauczycielami???!!!! Nie za dużo wolnego mają w roku? Dlaczego inne zawody nie mają tyle dni urlopu co nauczyciel?!

(...)

SZCZĘŚĆ BOŻE WSZYSTKIM GÓRNIKOM, TYLE SAMO WYJAZDÓW CO ZJAZDÓW!!!!

zobacz komentowany news »

sruba

no czekamy na komentarze tych "wiecznie niezadowolonych"..., najlepiej obsmarujcie burmistrza, że drogi remontują

zobacz komentowany news »

sruba

nie robią dróg - źle, robią coś innego - też źle bo kasa nie poszła na drogi, a jak robią drogi to źle bo to sro to.
Weźcie się palnijcie w łeb, wiecznie wszystkim źle.

zobacz komentowany news »

sruba

choć nie jestem sk8, bardzo się cieszę, że w końcu zwrócono uwagę na skate park. Świetnie to wygląda i życzę Wam chłopaki abyście znaleźli sponsorów na rozbudowę.
Trenujcie trenujcie aby dobrze nas reprezentować ;) a z chęcią przyjdę popatrzeć na Wasze triki bo teraz jak jest czyściutko i zadbane to będzie sama przyjemność!

zobacz komentowany news »

sruba

te chaszcze zasłaniają widoczność. powinni to wyciąć

zobacz komentowany news »

sruba

o ciekawa perspektywa.. czyżby odpowiedź na Bar Mleczny? wgl wiadomo coś o tej Pierogarni co się tworzy na Osiedlu Piastów?

zobacz komentowany news »

sruba

Bez koni to zwykły budynek, brak w nim duszy. Oby latem było inaczej

zobacz komentowany news »

sruba

ja pier... nie on pierwszy i nie ostatni w tym kraju. Robienie z tego publicznej szopki jest żałosne.

zobacz komentowany news »

sruba

Kubik

a dlaczego aby pojeździć na rolkach mam jechać (aż) do Goczałkowic? Może jeszcze w rolkach po ulicy? Dlaczego nie mogę już w nich pojechać do pszczyńskiego parku?... Alejki w parku wołają o pomstę do nieba! Gdyby tak położyć gładszą powierzchnię na tych alejkach gdzie nie ma bruku a główną całą zrobić, myślę że dużo rolkowców by z tego skorzystało.

No ale i tak nie ma takiego projektu zgłoszonego bo to nie gminna sprawa, po zimie i tak będą te dróżki wyglądać jak po wojnie. Teraz nie jest lepiej..

do 123..

Rozumiem rozumiem, ale pomarudzić chyba można, że droga w parku jest dziurawa?
Zakaz jazdy rowerów w parku, hahaha dobre sobie. Chyba Tobie się jakieś gwinty poluzowały.

zobacz komentowany news »

sruba

najbardziej mnie wkurza jak jest chodnik a rowerzysta pcha się na siłę na tę ruchliwą ulicę.. czasami sami się proszą o wypadek

zobacz komentowany news »

sruba

swoją drogą mogliby główną aleję w parku wyremontować tak aby można na rolkach pośmigać... bo niestety tego sportu u nas uprawiać się nie da, wszędzie dziury i wyboje :/

zobacz komentowany news »

sruba

zagłosowałam za drogą rowerową do Goczałkowic, odnowieniem grobu powstańca i rozbudową placu zabaw przy ul. Dobrawy.
:)

zobacz komentowany news »

sruba

oo, Czechowice mają centrum handlowe a Pszczyna to sieciówka marketów i sklepików otwartych do 17 ;).

Dobrze, dobrze, bliżej niż do Bielska, będzie można pojechać na zakupy.

zobacz komentowany news »

sruba

Ok to przy oznakowaniu Osiedla Piastów, niech dadzą znak POLGAZ.

Nie ma osiedla Poligon w Pszczynie. Przyjezdnym może się ostro namieszać, pomyślą że mamy jakiś poligon wojskowy :/

zobacz komentowany news »

sruba

dobrze! nieważne jak, ważne aby Paleja była znowu w rękach gminy

zobacz komentowany news »

sruba

RE: Choose Life.

Jeśli palenie nie jest moim jedynym zajęciem to nie widzę przeciwwskazań. Równie nieprawdziwy haj może dać mi wódka ale czy wolę ją pić? Nie, raczej wolę zapalić mniej szkodliwego lolka wieczorem dla relaksu niż walić %. Tylko młodzieży - nie palcie tych gówien z dopalaczy :-/

zobacz komentowany news »

sruba

tak... zapaliliby ziółko i nic by im nie było. Niech drogi rząd wódkę też zakaże a będzie wesolutko :)

zobacz komentowany news »

sruba

a to ciekawe... bo jadłam tam 2 razy i nie było smaczne. Przy tych cenach każde danie powinno być 'niebem w gębie', tymczasem jedynym co tam cieszy to aranżacja lokalu.

zobacz komentowany news »

Powrót

Nowi klubowicze

KamilDawid

Pawłowice
w klubie od: 2024.03.27

Alinab

Piasek
w klubie od: 2024.03.27

zibiw2

Pawłowice
w klubie od: 2024.03.27

Eco24

Goczałkowice-Zdrój
w klubie od: 2024.03.26

kartonik0

Radostowice
w klubie od: 2024.03.25

Mieciu97

Pszczyna
w klubie od: 2024.03.18

Artifire90

Pszczyna
w klubie od: 2024.03.07

qba99

pszczyna
w klubie od: 2024.03.07

Najaktywniejsi - forum

ton

Niedaleko
postów: 21807

pless1

Pszczyna
postów: 10306

leo68

Pszczyna
postów: 7557

Investor

Blisko,coraz bliżej!
postów: 7024

jasmin7

Pszczyna
postów: 5777

cirka

Pszczyna
postów: 4425

POnuryZniwiarz

Shangri-La
postów: 2873

Najaktywniejsi - komentarze

Yankee

Pszczyna
komentarzy: 3240

djhooligan

Pszczyna
komentarzy: 2412

Lanser

Pszczyna
komentarzy: 2207

cirka

Pszczyna
komentarzy: 1486

Gocha

pszczyna
komentarzy: 1104

mnb

Pszczyna
komentarzy: 1050

Buziak

sps
komentarzy: 769