Prezentacja klubowicza

bart

Pszczyna

W klubie od: 21.01.2002
Ilość komentarzy: 23
Ilość postów: 99
Ilość wyświetleń: 49937

Formularz kontaktowy


Komentarze (23)

bart

Nie wygląda mi to na zakończenie prac w listopadzie.Zobaczymy.

zobacz komentowany news »

bart

Fajny news i taki konkretny.Dobiega końca od 2 miesięcy. KIEDY ?

zobacz komentowany news »

bart

Szkoda, że nie ma monitoringu, i że odwołaliśmy w referendum straż miejską. Gdyby dajmy na ratuszu była kamera a straż miejska dalej pełniła swoje obowiązki na pewno nie doszłoby do tak ośmieszającego pszczyńskie władze zdarzenia...po raz kolejny.

zobacz komentowany news »

bart

Co mają parkingi, drogi przedszkola do prywatnych inewstycji ? Zastanówcie się smutni ludzie. Nie odpowiada Wam to nie róbcie tam zakupów. Mi w tym wszystkim jedynie przeszkadza,że spółdzilnia i miasto wyprzedają każdy skrawek ziemi bez ładu i składua na osiedlu piastów już jest tak duży ruch, że powoli staje się to nie do zniesienia. markety, myjnie, bloki między apartamentami miedzy blokami komunalnymi.

zobacz komentowany news »

bart

@ Ciekawy - tak to napisałeś, że nie do końca rozumiem o co Ci chodzi. Gdyby mnie nie było stać to nie miałbym 3 dzieci. Gdybym stracił prace i nie było mnie stać na utrzymanie rodziny to nie traciłbym czasu w marszu w obronie czegokolwiek tylko pisał CV albo zbierał truskawki albo pieczarki u rolnika. Nie neguję, że niektórym ludziom się źle żyje ale neguje maszerowanie w każdej sprawie. Nie rozumiem też idei tego marszu. Nie rozumiem dlaczego na spacerze z dzieckiem nie moge przejśc po pasach bo idzie ksiądz z wiernymi i sekcją denta orkiestry górniczej. Nie rozumiem dlaczego w marszu uczestnicza zakłamani ludzie. Niektórych maszerujących znam i wiem jak żyją.

zobacz komentowany news »

bart

W tym debilnym kraju wszyscy gdzieś, za czymś maszerują. Mamy chyba bardzo wysportowane społeczeństwo. Co się dzieje z życiem, rodziną, że trzeba blokowac ruch i przeszkadzać innym w spacerze z ich rodziną ?

zobacz komentowany news »

bart

Gdzie jest DeMono ?

zobacz komentowany news »

bart

Może ktoś napisac jak z połączeniami Pszczyna - Tychy w weekend- Jest coś takiego ?

zobacz komentowany news »

bart

Pięknie się przygotowali do promocji. o 17 nie przyjęli zamówienia. Żenada

zobacz komentowany news »

bart

Ten list to jest jakiś dramat. Ten niekompetetny jegomośc jeszcze bardziej sobie szkodzi wypisując brednie o bezpieczeństwie dzieci....gdzie ? na rybnickiej ? a może na dk1 strzelając z bagażnika do nieświadomych kierowców ? Wszystko w tym temacie już zostało powiedziane. Proponuję uprzątnąć szufladę

zobacz komentowany news »

bart

A koledzy Arabowie ? NIe wiem czy też pracują w WZD ale często przemieszczają się grupami na kolonii jasnej. Swoja drogą ciekawę, że przyjechali do nas na wieś zamiast do większego miasta.

zobacz komentowany news »

bart

Straż miejska ? czemu nie ale w parku, na osiedlach i w centrum pilnująca porządku i spokoju a nie na parkingach wlepiająca mandaty 30 sec. od zaparkowania.. Rozszerzanie ich kompetencji to również chybiony pomysł.

zobacz komentowany news »

bart

Jeżeli jest juz po odkomarzaniu, to dramat bo ja zmniejszenia ilości komarów w Pszczynie nie zauważyłem wręcz uważam, że jest ich coraz więcej.

zobacz komentowany news »

bart

Dzisiaj mnie zatrzymali. Spóźniłem się do pracy przez miłą Panią policjatke z kolczykiem w nosie... Powód zatrzymania...rutynowa kontrola.
Całe miasto w korkach a tam gdzie już mozna normalnie jechać to fotoradary lub kontrole- dramat

zobacz komentowany news »

bart

Dramat z tymi budynkami na osiedlu. Upychanie miedzy blokami Budynków socjalnych i innych "usługowych" Piękna architektura.

zobacz komentowany news »

bart

Rutkowski i antyterrorysci mam nadzieje zostali postawieni na nogi. Warto by zorganizowac również grupę pościgowa. dobry news.

zobacz komentowany news »

bart

Żetelnośc newsa rzuca na kolana no ale tak to jest w tej naszej Pszczynie gdzie nic sie nie buduje a zatem rynek pierwotny nie istnieje a biura nieruchomości bija sie na rynku wtórnym podbijajac ceny i swoje prowizje a tam niewiele się dzieje bo ludzie niechetnie sprzedaja mieszkania chcac zarobic na nich male fortuny.

zobacz komentowany news »

bart

No chyba nie...rzeczywiscie w nocy 12-go rozebrali czesc nad torami ale od strony dwupasmowki stoi jeszcze cala czesc wiaduktu.

zobacz komentowany news »

bart

Bedzie jazda...zaczyna się.
Heh bedzie trzeba wstac wczesniej i z buta do fabryki...

zobacz komentowany news »

bart

a pszczyna ma rolniczok i zaoszczedzone 13 mln.

zobacz komentowany news »

bart

Wiem dzięki...ale do słownika ort. czasami byś zajrzała-polecam

zobacz komentowany news »

bart

o i znowu pada...i nikt o tym nie pisze.Swietne news-y lol

zobacz komentowany news »

bart

LP juz zwyciezyl-dzisiaj o 7:00 mialo byc otwarcie

zobacz komentowany news »

  • Strona
  • 1
  • z
  • 1

Powrót

Nowi klubowicze

KamilDawid

Pawłowice
w klubie od: 2024.03.27

Alinab

Piasek
w klubie od: 2024.03.27

zibiw2

Pawłowice
w klubie od: 2024.03.27

Eco24

Goczałkowice-Zdrój
w klubie od: 2024.03.26

kartonik0

Radostowice
w klubie od: 2024.03.25

Mieciu97

Pszczyna
w klubie od: 2024.03.18

Artifire90

Pszczyna
w klubie od: 2024.03.07

qba99

pszczyna
w klubie od: 2024.03.07

Najaktywniejsi - forum

ton

Niedaleko
postów: 21807

pless1

Pszczyna
postów: 10306

leo68

Pszczyna
postów: 7557

Investor

Blisko,coraz bliżej!
postów: 7024

jasmin7

Pszczyna
postów: 5777

cirka

Pszczyna
postów: 4425

POnuryZniwiarz

Shangri-La
postów: 2873

Najaktywniejsi - komentarze

Yankee

Pszczyna
komentarzy: 3240

djhooligan

Pszczyna
komentarzy: 2412

Lanser

Pszczyna
komentarzy: 2207

cirka

Pszczyna
komentarzy: 1486

Gocha

pszczyna
komentarzy: 1104

mnb

Pszczyna
komentarzy: 1050

Buziak

sps
komentarzy: 769