Prezentacja klubowicza

Konto zostało usunięte

Formularz kontaktowy

Komentarze (224)

Bo_do_tanga

Broderhood_Of_Steel
Dla mnie Pan Drąszkowski jest mężczyzną z klasą.Rzadko kiedy tak mówię w tych czasach o mężczyznach.Dlaczego?Wprowadzając fotoradary i ja cieszyłam się,że będzie bezpieczniej.Miałam jednak nadzieję,że te fotoradary będą miały skutek typowo prewencyjny.Niestety, ale obstawianie ich na DK1 to porażka i mogło być zrozumiane jako "nabijanie kasy".Zgadzam się z jednym z przedmówców,Pan Drąszkowski sam nie stał z tymi fotoradarami,i nie musiał wcale wiedzieć,że są ustawione tam.Nie ważne.Ważne jest ,że ma honor,a nie każdego na ten honor w tych czasach stać.
Jednego żałuję,że ludzie posłuchali SKOK i muszą płacić więcej niż mogli wcześniej zapłacić.
Nie doszukujcie się podstępu ani gry politycznej,tutaj jej nie ma.Plesówkowicze -nie tędy droga.Nie wypisujcie bzdur na temat ,że to gierka.Ja w tym nic nie widzę związanego z gierką.Lepiej zajmnijcie się teraz prostowaniem i pomocą prawną dla osób, które ze swojej kieszeni będą musiały zapłacić grzywnę,plus koszty sądowe.Jeszcze jeden mały szczegół: Nie czytałam przeprosin SKOK-u za wprowadzenie w błąd ludzi...dla mnie to jest totalny brak honoru.
Mam nadzieję,że Pan Maciej Kolon jako Radny ze swej diety , jako założyciel SKOK pomoże niejednokrotnie ubogim ludziom.

zobacz komentowany news »

Bo_do_tanga

katrinn
po 1. Twoje wypociny są słodkie ale nierealne :-))
po 2. Na wyborach nie stawia się ptaszków :-)) są tak zwane iksy (X), inaczej mówiąc - dwie linie przekątne krzyżujące się.
po 3.Dziś cirka bardzo mądrze podsumowała Cię :-))
Amen :-))
Do innych : szkoda,że zebranie Plesówki zakończyło się :-))było tak miło :-)))
Dobranoc :-))

Bo_do_tanga

Gość ja nie neguję Pana Krausa umiejętności.Nie piszę źle na Jego temat.Odpowiedziałam na post Pani,która pisała.
Bardzo dobrze,że tak wypowiadasz się na Jego temat.

Bo_do_tanga

Gość: xxx

Gratuluje wszystkim którzy się dostali do Rady Powiatu, a najbardziej gratuluje panu T.D. teraz pan może zauważyć jak dbanie o "bezpieczeństwo" i wyciąganie kasy z wyborców się odzwierciedla w głosach.

Teraz należy jeszcze podziękować w II turze kandydatowi na burmistrza panu S. który też jest zainteresowany wyciąganiem kasy od kierowców.

Pozdrawiam.

Bardziej prymitywnej wypowiedzi nie czytałam.

Pozdrawiam

Bo_do_tanga

Inka odpowiadam.
Pozwoliłam sobie wypunktować.
1.Odzwierciedleniem tego, co zrobił Pan Skrobol ,są głosy na Niego już oddane i wypowiedzi ludzi, których Czytasz.
2.Ładnie się uśmiecha, ładnie potrafi mówić ( godać tyż potrafi).
3.Każdy z nas ma uśmiech „na zawołanie”.
4.Kto pisze o popieraniu „tego” Pana drugiego vice ? Jak nie jest powiedziane, kto nim jest.
5.Kompetencje Pana Skrobola - są one nie tylko związane z wykształceniem, ale pracą samorządowca odkąd sięgam pamięcią.
6.Co do kandydatów , prawidłowość jest – Masz rację.

Bo_do_tanga

papasmerf
Wszystko dzieje się tak- bo Panowie przez Ciebie wymienieni mieli serce i sumienie,by pomóc.

Władza samorządowa to nic innego, jak rola służebna wobec społeczności lokalnej.
Pan Dariusz wiem,że potrafi wiele,ale jak coś Napiszesz zaraz będzie traktowane to jak - kolesiostwo.

Wynika z tego,że po prostu my zwyczajni nie możemy napisać nic,mogą natomiast wypowiadać się ANTY-Skrobolowie ( przepraszam za to stwierdzenie),i inwektywami obsypywać forumowiczów za słowa wdzięczności,pisane od serca.

Zauważ też fakt,że osoby popierające Pana Darka piszą kulturalnie,nie ma w nich niepotwierdzonych faktów ( są do sprawdzenia),Jego przeciwnicy piszą bajki...nie wiem jak inaczej mam to nazwać.

Bo_do_tanga

Witam Państwa dodających komentarze.
mnb ma rację.

Rzucasz oszczerstwa w internecie? Nie pozostajesz anonimowy, możesz być ukarany.

Naruszenie dóbr osobistych w internecie zdarza się bardzo często, a nadawcy czują się bezkarni.Myśl bardzo mylna.
Ustalonym przez prokuraturę osobom grozi za pomówienia grzywna, kara ograniczenia lub pozbawienia wolności do roku.

Zanim coś wyssane z palca puścicie w eter proszę się zastanowić.Nie wiem,czy warto.
To taka mała dygresja, jeśli chodzi o jak zwykle jadowite i nie potwierdzone fakty obrażające Kandydatów.
Pozdrawiam serdecznie.

Bo_do_tanga

Najważniejsze by osoba,która wygrała dobrze zarządzała naszym miastem.
Najważniejsze by Radni ,którzy nas reprezentować będą- spełnili się w swoich funkcjach.
Tego Państwu i sobie życzę.
Dobranoc.

Bo_do_tanga

No tak.Ten budynek straszył.

Bo_do_tanga

funky
Zostawię to bez dalszego rozwinięcia.
Pozdrawiam serdecznie.

Bo_do_tanga

patricio01
Jak śmiesz porównywać nas do żubrów z zagrody.
Jesteś typowym propagandzistą , jestem zbulwersowana Twoją wypowiedzią jako kobieta.
Nie życzę sobie takich tekstów.

Bo_do_tanga

torchio bardzo słuszna uwaga.
Tym bardziej,gdyby tych pieniędzy nie było widać.Ale są widoczne.
No cóż wybory i każdy wyciąga swoją broń.

Bo_do_tanga

ewa11
Niektórzy mają za złe ,że zapłacili,niektórzy że zaufali i nie wstawili się do Straży Miejskiej.
Nikt jednak dopóki nie straci zdrowia w wypadku, nikt kto nie straci kogoś sobie bliskiego nie zdaje sobie sprawy z powagi przekraczania prędkości.
Mało takich wypadków ostatnio było w naszej gminie ?
Jeżdżę długo, ale przyciskam na pedał gazu,gdzie mogę.
Jak okaże się ,że popełnię wykroczenie drogowe też się muszę zgodzić z konsekwencją jaką jest mandat.

Pozdrawiam.

Bo_do_tanga

Niesamowite dzieciaczki :-)))
Pozdrawiam :-)))

Powrót

Nowi klubowicze

1966

Wisła Wielka
w klubie od: 2019.11.10

Brunoluq