Prezentacja klubowicza


Konto zostało usunięte

Formularz kontaktowy


Komentarze (224)

Bo_do_tanga

blue_eyes Pozwolę sobie przytoczyć pewien Twój komentarz, który zapamiętałam i odszukałam.Nie tyczy się tego wątku i Możesz zgłosić jego naruszenie.

blue_eyes

w dzisiejszych czasach trudno o prezydenta, który dogodzi wszystkim. Zważmy jednak na to, że to właśnie Kaczyński kieruje swoją kampanię do ludzi ze wsi, interesuje się Śląskiem, ponadto odznacza się wiarą, czego nie można powiedzieć o Komorowskim. Być może chce utworzyć równe państwo, ale równe wg niego a nie RÓWNE w rzeczywistości. Każdy ma prawo głosować na swojego kandydata, jednak pamiętajmy: ABYŚMY PÓŹNIEJ MOGLI NARZEKAĆ MUSIMY IŚĆ ZAGŁOSOWAĆ. CI KTÓRZY NIE WEZMĄ UDZIAŁU W WYBORACH NIE POWINNI PÓŹNIEJ KOMENTOWAĆ ZŁEJ WŁADZY BO NIE ZROBILI NICZEGO ABY TEMU ZAPOBIEC.

Wtedy postrzegałam Cię za inną osobę.
Być może pomyliłam się.
Jednak jedno zdanie napiszę:Twoje zdanie:Każdy ma prawo głosować na swojego kandydata....
Pozdrawiam.

zobacz komentowany news »

Bo_do_tanga

NAVIGATOR
ja wiem tyle,ile powinnam wiedzieć.
Uszanuję Twoją wolę i chęć poparcia Pana Mirosława,ale proszę Ty uszanuj moją wolę i moją chęć poparcia Pana Dariusza.
Pozdrawiam serdecznie.
Dobranoc.

zobacz komentowany news »

Bo_do_tanga

xxx
cytat z Twojego linka
Kontrolerzy ujawnili m.in., że dane
sfotografowanych kierowców były przekazywane osobom postronnym. Zdjęcia były odczytywane i obrabiane w siedzibie firmy wynajmującej fotoradary i dopiero wtedy wysyłane do straży miejskiej w Pszczynie - pisze "Gazeta Wyborcza".
Ja nie ufam tej gazecie.
Nie będę się przekomarzała dlaczego,ale już nie raz udowodniono, ile jej artykuły nie miały poparcia w rzeczywistości.
Pozdrawiam

zobacz komentowany news »

Bo_do_tanga

Panie Pawle , nie jestem zwolenniczką ugrupowania z jakiego Pan startował,ale widzę w Panu potencjał.Cenię sobie ambitnych ludzi.
Życzę Panu powodzenia :-))

zobacz komentowany news »

Bo_do_tanga

Alternauta

Niczym mnie nie przekonał Pan Kraus.
By zostać burmistrzem nie wystarczy (mam taką nadzieję) poparcie kolegi z Sejmu.
Zresztą on nie byłby burmistrzem tylko figurantem i o tym właśnie mówi RAŚ.

Samo przygotowanie Pana Krausa do debaty świadczy, że ma gdzieś obywateli tego miasta (nawet z czytaniem z kartki miał problemy) i uważa że jesteśmy idiotami (klej ekologiczny, plessówka).

Nie ma co gadać. Będę głosował na Pana Skrobola. Chcę by w mieście był Burmistrz a nie figurant.

Ostatecznie mogę powiedzieć, że jestem całkowicie zgorszony sposobem w który PO prowadzi kampanie. Niech sobie PO rządzi w kraju - jeszcze rok, ale przenoszenie tego smrodliwego sposobu działania z dużej polityki na ulice naszego miasta jest okropne.

Mam nadzieję, że połączone siły PPS, RAŚ, PIS i wszystkich innych rozsądnych pszczyniaków zatrzymają ten zalew chamstwa i cynizmu, który dzięki PO i plessówce wlał się na ulice naszego miasta.
Pozwoliłam sobie Pana/Panią skopiować.
Popieram jak najbardziej :-))
Do zobaczenia w niedzielę :-))

zobacz komentowany news »

Bo_do_tanga

Nie wiem kim jest dla dodających komentarze "Mirek".
Panie Kraus i Panie Skrobol, obaj Panowie mają swoich zwolenników,gratuluję.
Mam i ja swojego zwolennika i jest nim Pan Skrobol Dariusz.
Na Pana Dariusza oddam swój głos, argumentów już było wiele dlaczego,nie będę się więc dublowała :-))

zobacz komentowany news »

Bo_do_tanga

Karolu Maksymilianie jak mogę Pana tak nazwać,zgadzam się z Pana wypowiedzią.
Cieszę się,że nie tylko ja mam takowe zdanie :-)
Panie Dariuszu , wierzymy w Pana :-)

zobacz komentowany news »

Bo_do_tanga

Pora nagli wszak dziś są Andrzejki.
Ja podziękuję za debatę Pani prowadzącej.
Miłego dnia :-)

zobacz komentowany news »

Bo_do_tanga

S-stanowczy
K-kompetentny
R-rozsądny
O-opanowany
B-biegnący w przód myślami i postanowieniami
O-odważny
L-lider dla wielu ludzi , z różnych grup społecznych



Na tego Pana oddaję ja swój głos 5 grudnia :-)))

zobacz komentowany news »

Bo_do_tanga

Witam Państwa.
Oglądnęłam kolejną część.
No cóż jestem troszkę przerażona słowami Pana Kraus Mirosława -" wybierzcie gospodarza, wybierzcie mnie, a nie administratora", dlaczego te słowa mnie tak bardzo przeraziły?
odpowiem:
Każdy człowiek,któremu samorząd jest bliski wie,że słowo administracja oznacza posługę,służebność wobec społeczności lokalnej.
Panie Mirosławie, z pełnym szacunkiem- Gmina Pszczyna nie potrzebuje gospodarza, bo to nie folwark prywatny, Gmina Pszczyna potrzebuje administratora (!).

zobacz komentowany news »

Bo_do_tanga

hattrick2010

Bo_do_tanga o projektach wprowadzenia planow dla sołectw mówi się od połowy lat 90tych w naszej gminie. Jak narazie ich nie ma. Nie wiem co widzialas ... pewnie ktores z projektow. Tu nie chodzi o projekty tylko o to, żeby sprawę uregulować, żeby nie było problemów.

===================================
TO JA MAM PYTANIE- rano odczytam odpowiedź.
Skoro od lat 90 tych mówi się o tym , dlaczego NIKT się tym nie zajął , a zrobiła to obecna władza???
Wiesz ,że dzięki temu mogły powstać dziesiątki miejsc pracy dla ludzi ???
Wiesz,że byliśmy te naście lat do tyłu ???
Skoro chcesz przysłowiowego gwoździa-sam sobie go wbijasz.
Pozdrawiam :-)))
Dobranoc :-)))

zobacz komentowany news »

Bo_do_tanga

patricio01

Bo do tanga. Nie mogłaś oglądać planów zagospodarowania przestrzennego bo ich nie ma. Jeśli coś wam pokazywał to projekty a od projektów do wprowadzania jest droga taka sama jak od braku projektów do wprowadzenia regulacji. Projekt to pikuś. Przyjęty plan zagospodarowania to trudne zadanie



Trudne zadanie skoro widziałam już plan i trzymałam go w ręku ???
Notabene projekty już są gotowe , więc o czym Ty piszesz patricio01 ???
Powtarzam , widziałam !!!
Wdrożenie ich wymaga czasu ale one są już !!!
Następna sprawa: dlaczego tak stoimy z rozbudową infrastruktury przemysłowej??
Odpowiedź: nikt z poprzednich władz nie zajął się tym problemem.

A teraz dobrej nocy życzę :-)))

zobacz komentowany news »

Bo_do_tanga

* Plany zagospodarowania przestrzennego dla sołectw

To było na zebraniu mojego sołectwa na początku tego roku , więc ??

Ten plan pokazywał nam Pan Burmistrz Szostak :-)))

One są już dawno przygotowane :-)))

To tak żeby później nie było :-)))

PS.NIE SŁYSZAŁAM - BYŁAM I WIDZIAŁAM :-)))

zobacz komentowany news »

Bo_do_tanga

Dobry wieczór :-))

patricio01 napisał :

Słyszałem że Skrobolowi nie pomogły już nawet piękne, okrągłe, nic nie wnoszące do debaty zdania i zestresowany biedak poległ pod obstrzałem argumentów. Czekam z niecierpliwością na opublikowanie debaty. Mam nadzieje że przemiła redakcja pless.pl powstrzyma się i nie będzie próbowała ratować Skrobola szatkowaniem i odpowiednim składaniem materiału z debaty:)

Ja odpisuję :

Szanowny patricio01 skopiowałam Twój wpis i napiszę : nie mów hop,póki nie przeskoczysz.
Jak bardzo musisz być teraz zły na osobę,która źle Cię poinformowała o przebiegu debaty ( i rzekomej porażce Pana Skrobola)!
Panie Dariuszu :-)) na to czekaliśmy :-))
Zgadzam się z przedmówczynią : 2:0 dla Pana Darka w debatach.

zobacz komentowany news »

Bo_do_tanga

gwiazdeczko ( super_star).
Ja wiem,że nie do mnie kierowałaś gwiazdeczko słowa, ja odpowiem bo widziałam.
Logo PiS -u było :-))ale się zmyło :-)))ważne ,że są podpisy osób,które walczą o Gminę Pszczyna :-)))tyle w temacie :-))

zobacz komentowany news »

Bo_do_tanga

patricio01 słyszałem.
Właśnie to Twoje słyszałem.Pozwól,że sami osądzimy debatę :-))
PS.Kiedy ja zdawałam prawa jazdy , Ty zapewne nie miałeś jeszcze rowerka z podpórkami :-))Buziaczek

zobacz komentowany news »

Bo_do_tanga

zdenka83

Patricio01:
Tak jest! Zgadzam się z Tobą! Skrobol zagrabia dokonania Krausa - i tyle.

Pozdrawiam

zdenka83 - ja zapytałam o te dokonania.

zobacz komentowany news »

Bo_do_tanga

zdenka83 :-)))Uśmiałam się :-))Może określisz się niby jakimi???

zobacz komentowany news »

Bo_do_tanga

Bardzo ładny gest i na miejscu.
Dziękuję.Tego potrzebowałam,by być utwierdzoną w swej wierze.

zobacz komentowany news »

Bo_do_tanga

ryl
Informacje o fotoradarach są na bieżąco na stronce.
Przestań już proszę kaleczyć nazwisko Pana Drąszkowskiego.
Z drugiej strony fajna sprawa.Przynajmniej zwalniasz.
Pozdrawiam :-))

zobacz komentowany news »

Bo_do_tanga

„Przyczajeni” na listach Pszczyńskiego Porozumienia Samorządowego działacze z SLD, PSL czy pszczyńskie „KLUZIKI”, czyli mówiąc wprost ludzie, którzy mnie zdradzili.
To z oświadczenia Pana Malchera.
==========================
Szanowni Państwo.
Nie wiem jak Państwo odebrali ten tekst, ale dla mnie jest on uwłaczający.
==========================
weteranie
Ja wiem co oznacza Twoje rozgoryczenie.Nie Przepraszaj nas...to nie Ty nas obraziłeś.
Pan Malcher obraził nie PiS, ale obraził całą naszą Gminę,nas ludzi....
==========================

Z totalnym niesmakiem dodałam swój komentarz.
Tyle chciałam napisać,ale nie warto.

zobacz komentowany news »

Bo_do_tanga

patricio01
Dobrze,skoro Masz więcej wiedzy i sprawa trafiła do Prokuratury,zaczekajmy na jej rozwinięcie.
Z serdecznymi pozdrowieniami- miłego weekendu dla WSZYSTKICH.

zobacz komentowany news »

Bo_do_tanga

patricio01
Ja odpowiem na Twoje pytania , których odpowiedzi nie spodziewałeś się.
1.Jak kamienica uległa spaleniu, zapytaj ludzi kto dał im pomoc i lokale zastępcze.
Każdy z pogorzelców odpowie- Burmistrz m.Pszczyna,Pani Gabriela nie pamiętam nazwiska , zbierająca dary.
Zapytaj kto zabezpieczał ich majątku- odpowiem z ramienia Burmistrza - Policja i Straż Miejska.
2.Jak już czepiasz się tej działki,i samowolki odpowiem.Kiedy rzekomo inwestor naruszył teren , została wezwana i Policja i Straż Miejska.Okazało się,że inwestor działa w granicach prywatności swojego terenu.Niestety, ale siejesz plotkę.
Natomiast mam do Ciebie pytanie :
Jak ubiegająca się o fotel Burmistrza osoba, może rozklejać popełniając czyn zabroniony plakaty na zabytkowych dębach Pszczyny??Spójrz na wątek założony niżej.
Tam jest podpowiedź o kogo chodzi.

zobacz komentowany news »

Bo_do_tanga

Dobry wieczór.
Panie Dariuszu po raz kolejny pokazał nam Pan , że jest Pan dla ludzi-czyli osobą , dla której administracja ( ad-ministrare ), jest służebnością ( posługą )dla społeczeństwa.
Ja zadawać pytań nie będę , bo już o Panu mam zdanie od dawna wyrobione.
Dla mnie jest Pan Burmistrzem i będzie nim :-))
Pozostaje mi Panu życzyć POWODZENIA.
Grynpis Jak zawsze popieram :-))
tango pozdrawiam :-))
hattrick jak marika to cirka to znaczy ,że trzeba iść do okulisty :-))
papasmerf pozdrawiam :-))
Przyjemnego weekendu życzę Państwu :-))

zobacz komentowany news »

Bo_do_tanga

Grynpis
Popieram w 100% Twoją wypowiedź.Mam natomiast coś, o czym zapomniałam jako potwierdzenie,że Pan Szostak był dobrym włodarzem naszego miasta.
Nie wiem dlaczego PO o tym zapomniało, skoro - proszę samemu przeczytać :

"Burmistrz Pszczyny Krystian Szostak otrzymał korespondencję od profesora Jerzego Buzka. Dotyczy ona rozwoju i zarządzania naszym miastem. Poniżej przedstawiamy treść listu.

Po raz pierwszy z różnych powodów nie mogę złożyć osobiście gratulacji. Chciałbym tą drogą przesłać moje szczere wyrazy uznania dla osiągnięć Państwa miasta znajdującego się w czołówce najlepiej rozwijających się miast w Polsce w 2009 roku.

Kierując ten list na Pana ręce, gratuluję i pozdrawiam wszystkich samorządowców oraz mieszkańców miasta Pszczyna. To dzięki Państwu wspólnymi wysiłkami staje się ona przykładem sprawnego i mądrego zarządzania środkami publicznymi, a zarazem miejscem przyjaznym dla pracy i życia.

Nasze samorządy działają już dziewiętnaście lat wnosząc nową jakość. Polskie gminy i miasta rozwijają się coraz dynamiczniej i zachowują regułę odpowiedzialności i bezpieczeństwa finansowego. Stosują nowe technologie, coraz lepiej wykorzystują środki unijne. Dbają o atrakcyjność inwestycyjną i konkurencyjność. Nadal przy tym pozostają najlepszą szkołą demokracji.

Z prawdziwą przyjemnością odnotowuję obecność Pszczyny w tym gronie. Jako były premier RP i patron reformy samorządowej z 1998, którą uważam za bardzo udany projekt, szczególną uwagę przykładam do tej tematyki. Z kolei jako eurodeputowany zauważam olbrzymi potencjał naszych samorządów, który wyzwolić można m.in. dzięki sprawnemu i zgodnemu z polityką proinnowacyjną UE wykorzystaniem środków pomocowych.

Polska może stać się największym beneficjentem pomocy unijnej, a znacząca jej część trafi na poziom regionalny. I to właśnie polskie regiony będą najlepszą dźwignią pozycji naszego kraju w Europie. Czy tak się stanie? Wiele zależy od naszych samorządowców, którzy po okresie odbudowy i rozbudowy infrastruktur lokalnych i regionalnych większą uwagę powinni zwrócić na stymulowanie rozwoju opartego na kapitale intelektualnym społeczeństwa.

Szanowni Państwo, praca samorządów i dla samorządów, którą uważnie obserwuję i osobiście wspieram, ma olbrzymi sens. Z miesiąca na miesiąc, z roku na rok przynosi ona namacalne efekty, angażując tysiące ludzi. Te tysiące świadomych obywateli i lokalnych patriotów tworzą sól naszej ziemi, z której wyrasta prawdziwa pomyślność naszego kraju.

I za tą właśnie pracę chcę Państwu serdecznie podziękować. Życzę zarazem jej udanego kontynuowania, gdyż odniesiony przez Wasze miasto sukces jest naprawdę tego wart, to dobry przykład dla innych oraz świetny punkt startowy dla dalszego rozwoju."

Z wyrazami uszanowania
Prof. dr hab. Jerzy Buzek

Źródło: UM Pszczyna

Panowie patricio01 i inni dlaczego w Was tyle ukąśliwych słów ??

PS.
Czy ładnie zarzucać kolesiostwo Panu Skrobolowi i Pani Prezes OSP, bo startowali z jednej listy wyborczej??Ja już odpowiem : jest to bardzo nieładne i świadczące jak płytkie jest Wasze myślenie.
Co zrobiliście Wy !!! jak była powódź ?? gdyby nie nasze OSP czuwające dniami i nocami nad Pszczynką , kto wie.
Teraz spokojnie mogę napisać MIŁEGO DNIA , jak już mnie wywołaliście.

zobacz komentowany news »

Bo_do_tanga

hattrick2010
Dzień dobry.Przykro mi,że nie Potrafisz odróżnić 3 osób, w odróżnieniu do Pana tango i Pana papasmerf jestem kobietą.Tyle w temacie.A teraz życzę miłego dnia.

zobacz komentowany news »

Bo_do_tanga

Dobrze hattrick2010 ale już nie spamuj proszę :-))

zobacz komentowany news »

Bo_do_tanga

Witajcie :-))
Ludzie kochani ile czasu do 5 grudnia, tyle macie zamiar tutaj obrażać się?
Święta idą, Mikołaj za pasem, prezenty ukochanym trzeba kupować,a Wy sobie potyczki słowne urządzacie.
Każdy wystarczy,że napisze :Niech wygra lepszy i po kłopocie.
Pozdrawiam serdecznie,życząc miłego dnia :-)))

zobacz komentowany news »

Powrót

Nowi klubowicze

evus88

Cwiklice
w klubie od: 2024.04.18

evu88

Pszczyna
w klubie od: 2024.04.18

nill

India
w klubie od: 2024.04.17

Robek

Pszczyna
w klubie od: 2024.04.16

KamilDawid

Pawłowice
w klubie od: 2024.03.27

Alinab

Piasek
w klubie od: 2024.03.27

zibiw2

Pawłowice
w klubie od: 2024.03.27

Eco24

Goczałkowice-Zdrój
w klubie od: 2024.03.26

Najaktywniejsi - forum

ton

Niedaleko
postów: 21866

pless1

Pszczyna
postów: 10306

leo68

Pszczyna
postów: 7557

Investor

Blisko,coraz bliżej!
postów: 7024

jasmin7

Pszczyna
postów: 5777

cirka

Pszczyna
postów: 4425

POnuryZniwiarz

Shangri-La
postów: 2873

Najaktywniejsi - komentarze

Yankee

Pszczyna
komentarzy: 3241

djhooligan

Pszczyna
komentarzy: 2424

Lanser

Pszczyna
komentarzy: 2207

cirka

Pszczyna
komentarzy: 1486

Gocha

pszczyna
komentarzy: 1104

mnb

Pszczyna
komentarzy: 1050

Buziak

sps
komentarzy: 769