Prezentacja klubowicza

gumis63

Wisła Mała

W klubie od: 24.10.2010
Ilość komentarzy: 123
Ilość postów: 1071
Ilość wyświetleń: 249189

Formularz kontaktowy


Komentarze (123)

gumis63

To wsadź sobie Cirka swój grosik w swoją tłustą DE i nie brandzluj powietrza.

zobacz komentowany news »

gumis63

Tangusiu, a tworzenie jakich narodowości masz na myśli ?

zobacz komentowany news »

gumis63

123 - a o odmienianiu tyś synku słyszał ?

zobacz komentowany news »

gumis63

Aga, my Ślązacy nie przyjechaliśmy na Śląsk na wozach z ( nomen omen ) kartoflami, więc nie rozumiem, dlaczego mielibyśmy z naszego heimatu wyjeżdżać.
To Polacken, jak im się tutaj nie podoba, mogą wrócić tam, skąd przyszli.

zobacz komentowany news »

gumis63

Gryjda, ja wszystkich kocham !!!!!!!!!
Polską małpę kocham, pomimo tego, że śląski zegarek jednak zepsuła.
POLNISCHE WIRTSCHAFT kocham- sam nie wiem za co.
Nawet Kopulosa (czyżby mówiące nazwisko?) kocham, choć zieje w moją stronę prawdziwie polsko-patriotyczną miłością bliźniego.
A Jasiu Lammers, bez wątpienia najbardziej znany absolwent pszczyńskiego gimnazjum, mieszkał na piętrze domu po prawej stronie młyna wcześniej.

zobacz komentowany news »

gumis63

do Jan Kopulski : widzę, że smutna prawda boli, nie ciebie jednego.
do bacha : najpierw zainwestuj w słownik, potem poczytaj historię Śląska, jak coś skumasz to się wypowiadaj.

zobacz komentowany news »

gumis63

Tutaj na Śląsku nie potrzebujemy polskiego oszołoma.
KARTOFEL RAUS!!!!!!!!!!!

zobacz komentowany news »

gumis63

Pszczynianka, Paleja była efektowna dawno temu, zanim POLACKEN zaczęli rządzić na Śląsku, potem to już tylko był POLNISCHE WIRTSCHAFT.
To wszystko jest logiczne i do bólu przewidywalne, polska małpa potrafiła zepsuć śląski zegarek.

zobacz komentowany news »

gumis63

Pelagia, jeżeli żeś tego jeszcze nie skumała, to nie wyjechałem stąd dlatego, że tutaj się urodziłem i nie widzę powodu w imię którego miałbym wyjeżdżać do Krainy Szczęśliwości.Zaś jako Ślązak mam prawo do takiego a nie innego zdania na temat polskiego obciachowego paszportu i POLNISCHE WIRTSCHAFT.

zobacz komentowany news »

gumis63

do Ślązaczki:
Coś Ci się pozajączkowało z tą czelnością.
Jestem Ślązakiem, a wstyd to czuję wtedy, gdy gdzieś za granicą muszę pokazywać obciachowy polski paszport i tłumaczyć, że nie jestem " Polacken".

zobacz komentowany news »

gumis63

Tak się zastanawiam, co nas, Ślązaków obchodzą jakieś polskie katastrofy?
Niech Polacken po raz 11578 podniecają się koszeniem brzózek przez Trupolewa, ale co my, Ślązacy mamy z tym wspólnego?

zobacz komentowany news »

gumis63

I co na to powie Szacun Drąszkowski i jego alter ego - Tanguś?

zobacz komentowany news »

gumis63

Nie mówię o tych, co wpadli w przejściowe kłopoty z różnych, nie zawsze od nich zależnych przyczyn, bo im należy pomóc.
Mam na myśli nierobów, którzy z pasożytnictwa uczynili sposób na życie i w wykorzystywaniu systemu doszli do perfekcji.Jeżeli nie wiesz, o kogo chodzi, to poobserwuj stałych bywalców rynku, parku, popatrz kto stoi z flaszką piwa pod sklepem.Na pewno nie są to ci, których nie stać na chleb czy jedzenie dla dziecka.
Spróbuj takiemu zaproponować robotę, to usłyszysz, że od roboty to jest koń i traktor.

zobacz komentowany news »

gumis63

Aga, "maszeruj albo giń" jak rzekł pewien mądry Żabojad.
Jedni jak wylądują w kontenerach to wezmą się do roboty a inni pójdą na dno, takie są prawa przyrody, naturalna selekcja.Jak napisał pan Spencer- nieprzystosowani wyginą, jakoś wcale ich nie żałuję.

zobacz komentowany news »

gumis63

Bardzo słuszna decyzja, bo dlaczego my, pracujący i płacący podatki mamy sponsorować mieszkanie pasożytom i leniom od rana chlejącym piwo pod sklepem!
Każdy niech zarobi na swoje utrzymanie, może wreszcie dotrze do ich mózgownic, że nie "mi się należy" tylko "kto nie rabotajet nie kuszajet".

zobacz komentowany news »

gumis63

Bud, to sie lebrze chyć roboty i tyż zakłodej bedły dziesiyńć razy na rok i tyż bydziesz płacił tyla podatku!

zobacz komentowany news »

gumis63

Jozin, ta Twoja prowda, to jak godoł świyntej pamiynci faroż Twardowski,to ta trzecio prowda- gówno prowda!

zobacz komentowany news »

gumis63

Stałem sobie dzisiaj w korku na Bielskiej żeby wyjechać na DK 1 i tak sobie myślałem:
- jeden debil wymyślił rozkład skrzyżowania
- drugi debil to zatwierdził
- trzeci debil odebrał
Wszyscy debile za swą wytężoną pracę wzięli kasiorę i siedzą gdzieś w poczuciu dobrze spełnionego obowiązku.
Tylko kierowcy tracący tysiące litrów paliwa i dziesiątki tysięcy godzin w korku przeklinają POLNISCHE WIRTSCHAFT.

zobacz komentowany news »

gumis63

Jak się zorientowali, że zadyma jest na serio, to w ciągu dwóch miesięcy posprzątali syf z dziesięciu lat w otoczeniu budynku w Wiśle Małej.
Niepoważne jest postępowanie zarządu fundacji, przysłali na pożarcie dwie w ogóle niezorientowane wolontariuszki, co moim zdaniem jest lekceważeniem przybyłych na zebranie mieszkańców wsi.
Skandalem jest stan budynku w Wiśle Wielkiej, ciekawe co mieliby teraz do powiedzenia swoim wyborcom radni, którzy przegłosowali wtedy przekazanie za bezcen tych obiektów

zobacz komentowany news »

gumis63

Jozin, kup sobie gumowy młotek i piźnij się nim w łeb, to może (ale nie na pewno) Ci się polepszy!

zobacz komentowany news »

gumis63

Jakież to wybitne zasługi dla Pszczyny miał Piotr Skarga?
Proponuję nazwać coś imieniem Józefa Ryguły, niech się wreszcie chłop poczuje dowartościowany!

zobacz komentowany news »

gumis63

Wreszcie policja robi porządek ze świętymi krowami na drogach!

zobacz komentowany news »

gumis63

Gościu ochłodnij trocha bo pieprzysz jakbyś się hasio nażarł.
Najpierw pomyśl, co chcesz przekazać, a potem pisz, nie odwrotnie.

zobacz komentowany news »

gumis63

Pszczyniok, władcy Pszczyny najwidoczniej są odmiennego zdania, bo jak chciała się odłączyć Wisła Mała to latali jakby dostali sraczki.

zobacz komentowany news »

gumis63

Kurdebalans, jak możesz tak źle życzyć tambylcom z Afryki???!!!!!

zobacz komentowany news »

gumis63

Proponuję zatrudnić Jelenia jako konsultanta (za skromne dziesięć tysi na miesiąc), ma chłop doświadczenie to sobie poradzi.

zobacz komentowany news »

gumis63

I czego się biednego Rudawca czepiacie, z Sosnowca chłop jest!

zobacz komentowany news »

gumis63

Ciciusiu,piesi sami,bez pomocy policji,ukazują się przed autem,i to w najmniej odpowiednich momentach.
A pisze się przez CH!

zobacz komentowany news »

gumis63

Brawo Czany,najlepiej wyszedł Wam policjant,posturą przypominający jednego funkcjonariusza drogówki........ :-)

zobacz komentowany news »

gumis63

Karolina,prima aprilis,jak sama nazwa wskazuje,jest pierwszego kwietnia.

zobacz komentowany news »

Powrót

Nowi klubowicze

KamilDawid

Pawłowice
w klubie od: 2024.03.27

Alinab

Piasek
w klubie od: 2024.03.27

zibiw2

Pawłowice
w klubie od: 2024.03.27

Eco24

Goczałkowice-Zdrój
w klubie od: 2024.03.26

kartonik0

Radostowice
w klubie od: 2024.03.25

Mieciu97

Pszczyna
w klubie od: 2024.03.18

Artifire90

Pszczyna
w klubie od: 2024.03.07

qba99

pszczyna
w klubie od: 2024.03.07

Najaktywniejsi - forum

ton

Niedaleko
postów: 21807

pless1

Pszczyna
postów: 10306

leo68

Pszczyna
postów: 7557

Investor

Blisko,coraz bliżej!
postów: 7024

jasmin7

Pszczyna
postów: 5777

cirka

Pszczyna
postów: 4425

POnuryZniwiarz

Shangri-La
postów: 2873

Najaktywniejsi - komentarze

Yankee

Pszczyna
komentarzy: 3240

djhooligan

Pszczyna
komentarzy: 2412

Lanser

Pszczyna
komentarzy: 2207

cirka

Pszczyna
komentarzy: 1486

Gocha

pszczyna
komentarzy: 1104

mnb

Pszczyna
komentarzy: 1050

Buziak

sps
komentarzy: 769