Prezentacja klubowicza

gumis63

Wisła Mała

W klubie od: 24.10.2010
Ilość komentarzy: 123
Ilość postów: 1071
Ilość wyświetleń: 249201

Formularz kontaktowy


Komentarze (123)

gumis63

A może budynek starostwa z rogami?
Bo starostwo sporej grupie ludzi nieodparcie kojarzy się z pewnym mówiącym nazwiskiem,jednocześnie będącym synonimem głupoty.

zobacz komentowany news »

gumis63

Niezmiennie trzyma wysoki poziom od czasu sześćdziesięciu minut na godzinę i powtórki z rozrywki!

zobacz komentowany news »

gumis63

Aleś Ty Tyszanin skomplikowany,chyba nabawię się kompleksa ;-) .
A WUJ Cię to obchodzi co i kiedy ktoś robi!

zobacz komentowany news »

gumis63

Bajgel,nie pójdę na emeryturę,polskie państwo zapewni mi robotę aż do samej śmierci.
W czasie mojej aktywności zawodowej przepisy emerytalne mnie dotyczące zmieniły się już pięć razy i polskie państwo jest dla mnie tworem niewiarygodnym,bo nie zmienia się reguł w czasie gry.

zobacz komentowany news »

gumis63

Bajgel,jak nie podoba Ci się praca w niedziele to zmień pracę a nie kwicz,że"musisz tyrać nawet w niedziele".Nie musisz!! Ja pracuję w niedziele i święta bo taką mam pracę,jak przestanie mi odpowiadać,to ją zmienię a nie będę pieprzył,jaki to jestem z tego powodu nieszczęśliwy.

zobacz komentowany news »

gumis63

Dariusz,zapomniałeś o panu Jeleniu-w końcu to też wybitny fachowiec!

zobacz komentowany news »

gumis63

Matis,wymiany oleju w głowie nie dokonuje się poprzez wypijanie a przez wlewanie.

zobacz komentowany news »

gumis63

Adminowi w tym Nowym Roku życzę wymiany oleju w głowie.

zobacz komentowany news »

gumis63

Jelenie dla Jelenia-tak proponuję nazwać podwyżkę podatków.
Ktoś w końcu musi zrzucić się na skromne wynagrodzenie po dziesięć tysi na miesiąc dla bardzo kompetentnych doradców.

zobacz komentowany news »

gumis63

Na grubie nie był,ale widział w telewizji!

zobacz komentowany news »

gumis63

Ketchoop nie przesadzaj,naprawdę posądzasz debili,którzy projektowali tą drogę o myślenie?
Oni zwinęli kesz i trwają w samozadowoleniu a kierowcy stoją w korku,który tworzy się prawie cały czas i klną na czym świat stoi.
Typowy POLNISCHE WIRTSCHAFT,dowód,że jak się naprawdę chce,to wszystko można spieprzyć!

zobacz komentowany news »

gumis63

@ Zasmucony-a jo myśloł,że "male chinskie raczki" łażom do zadku a niy skłodajom oświetlynia!

zobacz komentowany news »

gumis63

Proponuję byłemu staroście zlecić jeszcze ze trzy fuszki po dziesięć tysi na miesiąc,bo natyrał się chłopina nieprzeciętnie.
Kaktus mi wyrośnie na pewnej części ciała (ściśle zresztą określonej) jak ktoś z pszczyńskiego starostwa poda się do dymisji-nie po to załapali takie korytko,żeby teraz bezmyślnie rezygnować.

zobacz komentowany news »

gumis63

Tangusiu nie ściemniaj,na helikopter to on jest zbyt cienki Bolesław.A w ogóle to pisze się pilotaŻ.

zobacz komentowany news »

gumis63

Tangusiu-to Szacun nic tak,nic tak nie poczuwa się do wdzięczności za budowanie pozytywnego wizerunku?Taki z niego skąpiec?

zobacz komentowany news »

gumis63

Kojo,to nie konszachcik tylko magia nazwiska!

zobacz komentowany news »

gumis63

A na oświecającego "znafców zapędzonych do oślej ławki"koniecznie zatrudnić Szacuna,jako posiadającego stosowną praktykę,z pensyjką co najmniej dziesięć tysi na miesiąc,bo nauczanie takich matołów to ciężka i odpowiedzialna harówa.

zobacz komentowany news »

gumis63

Tangusiu,przewietrzyła kieszenie drogowych bandytów a jednocześnie utuczyła kieszenie fotoradarowych cwaniaków,co wyborcy docenili w czasie wyborów;chyba nie muszę przypominać,na kogo głosowało "aż" 177 ludzi!

zobacz komentowany news »

gumis63

Kaja,a co tak ohydnego i niehumanitarnego jest w targowisku zwierząt?
Wróć do realu i przestań oglądać reklamy z uśmiechniętym kurczakiem dyndającym na haku w ubojni.

zobacz komentowany news »

gumis63

Świrus,a miałeś co do Andy'ego jakieś wątpliwości?

zobacz komentowany news »

gumis63

Senior-pomimo takiego traktowania Śląska niektórzy Ślązacy nadal pałają chęcią wejścia Polakom w pewne ściśle określone miejsce.Dlatego też Polacy mają Śląsk tam,gdzie oni się bohatersko wciskają.Gdzieś po drodze zaginęła wiedza o tym,kto zamordował Korfantego,który dla Polaków był pożytecznym idiotą,takim Murzynem,co zrobił swoje i może odejść.

zobacz komentowany news »

gumis63

A Szacun siedzi w PIK-u i zawija.....swoje lodziki w sreberka a nawet złotki.

zobacz komentowany news »

gumis63

Laczan,piźnij się laczem w główkę,to może skumasz,że pisze się ALKOHOL;a jak nie skumasz,to piźnij się jeszcze raz!

zobacz komentowany news »

gumis63

Proponuję,by obrońcy zwierząt powołali Wysoką Zawsze Nieomylną Komisję,która opracuje metodę bezstresowego pozyskania szyneczki ze świneczki.
Proces ten powinien odbywać się bez przemocy,kwiczenia,z zachowaniem pełnego szacunku dla świneczki.

zobacz komentowany news »

gumis63

Tangusiu owszem,przecież wszyscy wiedzą,że najwięcej wypadków jest na Maderze koło przystanku,tam,gdzie najczęściej stał fotoradar kolegów Szacuna.

zobacz komentowany news »

gumis63

A szyneczka to smakuje,wrażliwcy z MIASTA?
A na rzeźni to kiedy byliście?

zobacz komentowany news »

gumis63

Tangusiu,i po kiego grzyba wkurzasz porządnych ludzi wspominając swojego idola Szacuna?Niech kręci swoje lodziki w PIK,dosyć krwi już napsuł!

zobacz komentowany news »

gumis63

Majusia,jak już tą książkę sobie kupisz,to sobie poczytaj.
Jak będziesz czytała uważnie,to może skumasz,że pisze się RODZINOM.

zobacz komentowany news »

gumis63

@ Matador-"o zmarłych tylko dobrze lub wcale",co nie znaczy,że masz przesadzać z tym"dobrze" bo może popłynąć parę słów smutnej prawdy o byłym burmistrzu.

zobacz komentowany news »

Powrót

Nowi klubowicze

KamilDawid

Pawłowice
w klubie od: 2024.03.27

Alinab

Piasek
w klubie od: 2024.03.27

zibiw2

Pawłowice
w klubie od: 2024.03.27

Eco24

Goczałkowice-Zdrój
w klubie od: 2024.03.26

kartonik0

Radostowice
w klubie od: 2024.03.25

Mieciu97

Pszczyna
w klubie od: 2024.03.18

Artifire90

Pszczyna
w klubie od: 2024.03.07

qba99

pszczyna
w klubie od: 2024.03.07

Najaktywniejsi - forum

ton

Niedaleko
postów: 21807

pless1

Pszczyna
postów: 10306

leo68

Pszczyna
postów: 7557

Investor

Blisko,coraz bliżej!
postów: 7024

jasmin7

Pszczyna
postów: 5777

cirka

Pszczyna
postów: 4425

POnuryZniwiarz

Shangri-La
postów: 2873

Najaktywniejsi - komentarze

Yankee

Pszczyna
komentarzy: 3240

djhooligan

Pszczyna
komentarzy: 2412

Lanser

Pszczyna
komentarzy: 2207

cirka

Pszczyna
komentarzy: 1486

Gocha

pszczyna
komentarzy: 1104

mnb

Pszczyna
komentarzy: 1050

Buziak

sps
komentarzy: 769