Prezentacja klubowicza

yeti

mordor

W klubie od: 05.10.2010
Ilość komentarzy: 13
Ilość postów: 347
Ilość wyświetleń: 102484

Formularz kontaktowy


Komentarze (13)

yeti

Teksty typu "...zna Michalika i temu taki komentarz ....." są totalnie głupie bo co to za konkurencja ? Jedni lubią gęś to jadą do Michalika a jak ktoś lubi inną kuchnie jedzie gdzie indziej . Mieszkam w Goczałkowicach i przyznam ,że robienie wystroju w stylu Ludwika jakiegoś tam jest głupie. Wielka restauracja obok której stoi stodoła. I tacy własciele czekają na szmalownych klientów. Operetki i inne duperele ,które jadacedo z pola rolnika nie przyciągną. To nie te czasy ,że postawi sie na zadupiu coś i liczy się na kokosy .
LOkalizacja totalnie do d..y. Podsumowójąc : Nie przenoście nam wersalu do wsi . Jakj będe chciała wystawnego życia to jade do miasta a na wsi chcę prostoty .

zobacz komentowany news »

yeti

No no Wojtek. Film bardzo zrobiony profesionalnie. Sam ten film zachęca . Ja bym to posłała do TVS. :-). Jak impreza będzie taka jak ten film to pełen sukces. Pozdrawiam.

zobacz komentowany news »

yeti

Dziś rano testowane i to działa ! Problem tylko w tym,że jak jest duży ruch to i tak się korkuje przy światłach i dojeżdżający z poprzednich świateł ustawiają się za stojącymi już przed światłami ale ja nie stałam co najwyżej musiałam zwolnić. Dodając do tego systemu jeszcze czasomierze zielonego i czerwonego światła o czym pisałam na forum będzie nie b.dobrze ale w miarę przyzwoicie.

Czasomierz świateł link do YouTuba:



http://www.youtube.com/watch?v=Upq4KhHJKTE&feature=fvwp&NR=1

zobacz komentowany news »

yeti

Będę po dużym wrażeniem jak ruszy ten projekt bo myślałam ,że tylko kamerki w głowie burmistrzowi. Jestem zawsze za rozwiązaniami dla ludzi a nie przeciw czyli zgadzam się jak najbardziej za tym ale nie zgadzam się na te kamery na skrzyżowaniach.

zobacz komentowany news »

yeti

Zreszta po co nam policja jak mamy Czaka Norisa z ratusza i jego żołnierzy ze straży miejskiej

zobacz komentowany news »

yeti

Pożyjemy, zobaczymy. Ja wiem ,że ten system niczym nie różni się od słynnych fotoradarów. Zasada ta sama. Kończę ten temat.

zobacz komentowany news »

yeti

Będę pierwszą osobą, która po założeniu tego systemu napisze do TVN Uwaga. Oni uwielbiają takie sprawy.

zobacz komentowany news »

yeti

A na co ? Na doradców za 10 tyś. miesięcznie ?

zobacz komentowany news »

yeti

Zresztą nie czak burmistrz noris robi co chce . Ja wiem,że fotoradary były nielegalne tak nowe czerwone fotoradary będą nielegalne. A dla łapiących taki mandat proponuje nie przyznawać się, że siedziało się za kierownica i szopka zacznie się od nowa. Jak wiadomo za nie przyznanie się straż wiejska kieruje sprawę do sądu i tam za dalsze i uporczywe nie przyznawanie się do kierowania sąd zasądza grzywnę od 50 do 100 zł. Burmistrzowi to nie będzie już pasować bo kasa pójdzie do budżetu państwa :-).

zobacz komentowany news »

yeti

Poprawe bezpieczeństwa robi się przez bezkolizyjne skrzyżowania i bezpieczne drogi a nie przez zarabianie na tym i wmawianie ludziom ,ze to dla dobre bo pieniądze wpływają do ratusza. Za tą drogę odpowiedzialna jest GDDKiA. Jak by te pieniądze dostała policja to pośrednio ida te pieniądze na poprawe tej drogi a w przypadku ratusza ani złotówka nie wpływa na porawe bezpieczeństwa tej drogi bo droga jest krajowa a nie powiatowa.
Miała być zielona fala a ostały się jak zwykle tylko mandaty.

zobacz komentowany news »

yeti

_vakensja_. Tak jak hydraulik jest od wody a elektryk od prądu. Tak od ruchu drogowego jest policja. Czaka Norisa nam w Pszczynie nie potrzeba.

zobacz komentowany news »

yeti

Dlaczego Pan burmistrz zajmuje się rzeczami za które odpowiedzialna jest policja i po to stworzona ? Co burmistrza obchodzą wykroczenia drogowe i wystawianie mandatów ? Może czas panie burmistrzu zmienić profesje i spróbować swoich sił jako komendant policji bo zajmuje się pan bzdurami i szukaniem kasy dla ratusza z sfer nie dla pana przeznaczonych ? Weź się pan do prawdziwej roboty bo z tego co piszą na tym portalu to jak na razie pana osiągnięciem jest tytka na psie kupy.

zobacz komentowany news »

yeti

Byłego zmarłego Burmistrza Studzieńskiego i już.

zobacz komentowany news »

  • Strona
  • 1
  • z
  • 1

Powrót

Nowi klubowicze

evus88

Cwiklice
w klubie od: 2024.04.18

evu88

Pszczyna
w klubie od: 2024.04.18

nill

India
w klubie od: 2024.04.17

Robek

Pszczyna
w klubie od: 2024.04.16

KamilDawid

Pawłowice
w klubie od: 2024.03.27

Alinab

Piasek
w klubie od: 2024.03.27

zibiw2

Pawłowice
w klubie od: 2024.03.27

Eco24

Goczałkowice-Zdrój
w klubie od: 2024.03.26

Najaktywniejsi - forum

ton

Niedaleko
postów: 21866

pless1

Pszczyna
postów: 10306

leo68

Pszczyna
postów: 7557

Investor

Blisko,coraz bliżej!
postów: 7024

jasmin7

Pszczyna
postów: 5777

cirka

Pszczyna
postów: 4425

POnuryZniwiarz

Shangri-La
postów: 2873

Najaktywniejsi - komentarze

Yankee

Pszczyna
komentarzy: 3241

djhooligan

Pszczyna
komentarzy: 2424

Lanser

Pszczyna
komentarzy: 2207

cirka

Pszczyna
komentarzy: 1486

Gocha

pszczyna
komentarzy: 1104

mnb

Pszczyna
komentarzy: 1050

Buziak

sps
komentarzy: 769