Prezentacja klubowicza

nowy_grzbiet

Pszczyna

W klubie od: 21.09.2010
Ilość komentarzy: 26
Ilość postów: 1029
Ilość wyświetleń: 190546

Formularz kontaktowy


Komentarze (26)

nowy_grzbiet

pięknie szukanie haków na konkurencję polityczną przez PO!
baran pode mną pyta gdyby to był ktoś z PO. Gdyby to był ktoś z PO to sprawa była by pozamiatana pod dywan a baran by beczał że niczego nie było tak jak nie było afery hazardowej.
Ludzie macie oczy to patrzcie kto szuka haków kto zabija teczkami kto robi brudną PO-litykę. Patrzcie i glosujcie.

zobacz komentowany news »

nowy_grzbiet

Niuch 54 to że od kilku lat mieszkasz w Pszczynie nie czyni cię jeszcze Ślązakiem gorolu zza Wisły.

zobacz komentowany news »

nowy_grzbiet

re dziadzio
Ty młodzieży niczego cytować nie musisz ona doskonale wie w jakim kraju urządzonym przez was żyje dlatego tak chętnie głosuje nogami!

zobacz komentowany news »

nowy_grzbiet

Re: dziadzio
widzę że nadal nic nie jarzysz więc niech będzie po twojemu że 'larysz i bobowa sprzedali szpital' i Ci PZPR zlikwidowali.
I nie rób nas tu w bambuko że podstawowe polskie słowa są ci obce? jaki z ciebie komunista jak w Ludowym Wojsku Polskim nie służyłeś ku chwale ZSRR? I w twoim ukochanym ZOMO też nic cię nie nauczyli? A moja wersja to była wersja light w porównaniu z tymi filarami ojczyzny ludowej . Jak ja nie cierpię takich zakłamanych obłudników.

zobacz komentowany news »

nowy_grzbiet

re: Dziadzio o widzisz trochę czasu to zabrało ale już zaczynasz dobrze kombinować ja nigdzie nie pisałem o solidarności ( identyfikowanej przez Ciebie z panią Bobą i panem Laryszem) ja pisałem o SolidarnościowymTW tałatajstwie i ugniataczach styropianu ( to ci którzy ludzi na szczaw i mirabelki wysyłają i ci którzy szpitale prywatyzować chcieli a nawet Kaczyńskiego pozwali za nazwanie rzeczy po imieniu) Nie pisałem też o komuchach tylko o postkomuchach którzy się z tego tałatajstwa wywodzą. Jest to mieszanka starych działaczy plus ugniataczy styropianu którzy z ideami komunizmu nic wspólnego nie mają, mają za to z ideami które im przyświecały od 1939 roku czyli z tym żeby się łatwo szybko i wygodnie urządzić na plecach innych. To że tobie się nie udało to nie wina solidarności tylko wina solidarnosciowegoTW tałatajstwa którzy uznali żeś widocznie za mało kumaty i twój wagonik odpięli. Jak będziesz szukał tłumacza który ma ci tłumaczyć to co jest czarnym napisane to nigdy cię znów do swoich nie przyjmą. Widzisz taka jest rola niezbyt rozgarniętych dołów partyjnych kiedyś wam jako wroga wskazali stonkę ziemniaczaną zrzuconą przez podstępnego jankeskiego imperialistę która to odpowiedzialna była za wasze niepowodzenia, a teraz wam wskazują takich jak Boba czy Larysz a wy w to wierzycie. Ba nawet macie poczucie żeście to sami odkryli.
Nic się Towarzyszu nie chcecie uczyć nic!

zobacz komentowany news »

nowy_grzbiet

Dziadzia za komuny szkoła podstawowa była dobrą szkołą. W II klasie tejże szkoły oprócz uczenia się słów międzynarodówki opanowywało się również trudną sztukę czytania ze zrozumieniem. Ty jej nie opanowałeś więc chyba nie uczęszczałeś do tej szkoły tak więc do jakiej uczęszczałeś? bo nie uwierzę żeś tak leciwy że za sanacji żeś musiał boso gęsi u jaśnie pana wypasać i na naukę czasu nie było. Przeczytaj raz jeszcze co napisałem i postaraj się zrozumieć.

zobacz komentowany news »

nowy_grzbiet

re dziadzio spokojna Twoja łysa głowa! ja też dziadzio!
Ale sam widzisz że musisz mi przyznać rację to wyście dokonali transformacji z komuny na postkomunę możesz jedynie mieć pretensje do swoich współtowarzyszy że Twój wagonik odpięli. Ci co byli blisko lokomotywy bardzo sobie chwalą nawet bardziej niż kiedyś gdy tylko byli zwykłymi sekretarzami czy majorami SB.
Przecież to co proponowała Boba to był właśnie komunizm tak bliski Twojemu sercu. Więc nie powinieneś na nią pluć! Zrobiliście w uja 38 milionowy naród i tyle. Ale widzę że Ty jesteś niewinny bo też zostałeś wydudkaty do tego tak zakręcony że nawet żeś się nie zorientował że to twoi byli kumple cię w kiszkę stolcową zapinają.

zobacz komentowany news »

nowy_grzbiet

re: tak było - dziadzio komuch ty jesteś tak głupi czy tylko udajesz!? to twoi ukochani komuniści wykminili że ten system już długo nie pociągnie to oni 'zlikwidowali' komunę. to oni wymyślili Bolka i resztę tego SolidarnościowegoTW tałatajstwa.
Gracie w jednej drużynie i do swoich liderów + paru ugniataczy styropianu którzy co tydzień meldowali się na SB a dzisiaj chcą naród szczawiem i mirabelkami karmić możesz mieć pretensje. Gdyby było jak chciał Bobowa to by nie było takiego bajzlu.

zobacz komentowany news »

nowy_grzbiet

hahaha KRK śmierdzą to ci nogi i jak widać nie tylko to ja czuję! Żałosne stare niedopieszczone babsko!

zobacz komentowany news »

nowy_grzbiet

No zaraz zaraz lejesz kubły pomyj, na próby merytorycznej dyskusji reagujesz stekami wyzwisk. Kiedy Twoja durna argumentacja (jak to że ze względu na czas który minął ruskie nie mordowały Polaków w Katyniu) jest zbijana dostajesz napadów szału i wymiotujesz bukietem inwektyw i nagle się dziwisz że ktoś się broni i w celny sposób pokazuje Ci to kim jesteś? Wystarczy poczytać wszystkie Twoje wpisy do innych osób charakteryzują się dokładnie tym samym prymitywnym i prostackim językiem.
Próbujesz się mądrzyć nie mając za grosz wiedzy a jak jest Ci to udowadniane to się złościsz. Dobranoc.

zobacz komentowany news »

nowy_grzbiet

"Zamykasz temat" po prostu uciekasz z podkulonym ogonem jak zwykle!
Widzisz osiołku już wiem skąd u Ciebie te napady agresji ani inteligencji ani wiedzy ani urody, popracuj może nad charakterem bo inaczej karma nigdy się nie polepszy i przyszłe wcielenie będziesz miała równie 'pasjonujące' jak to. Czy Ty masz chociaż jedną jakąś zaletę?

zobacz komentowany news »

nowy_grzbiet

Daj próbkę tłumaczenia żeby się nie okazało że twój angielski jest na poziomie twojej historii! Na razie 2:0 nie wiem co byś na tych prywatnych lekcjach chciała robić? Chyba że jesteś bardzo ładna? Jesteś?

zobacz komentowany news »

nowy_grzbiet

prywatnych lekcji? nie ma potrzeby wystarczy że twój post który wskazałem umieścisz tutaj po angielsku! Czekam.

zobacz komentowany news »

nowy_grzbiet

I kogo ty oszustko próbujesz nabrać co?
"KRK

szkoda słów, a co my mu mamy śnieg sprzątać pod Ratuszem? Zobacz jak Rynek wygląda po ostatnich opadach. Co tego nie widzi ze swojego okienka ? :) Zapomniałam, jest niskiego wzrostu i parapet mu zasłania:)"

i więcej takich perełek wpisów naszej gwiazdy! Atakujesz tego człowieka w większej ilości wątków a tutaj się próbujesz teraz idiotycznie wywinąć!

I co z tym tłumaczeniem taka mądra byłaś pokaż mi 'rzucającemu na książki' więc jak się sprawnie posługujesz tym językiem!

zobacz komentowany news »

nowy_grzbiet

No i każdy normalny tak do tego podchodzi tylko nie haterka która zaraz na wstępie musiała zabulgotać coś o autopromocji burmistrza! Wystarczy poczytać inne wpisy tej postaci żeby nie mieć złudzeń jaka jest jej rola na tym forum!
No i co KRK jak ci idzie tłumaczenie twojego wpisu na angielski? Dalej siedzisz z wywieszonym jęzorem nad słownikiem i bezradnie drapiesz się po tłustej głowie? Przecież tak prosty tekst nie powinien być żadnym problemem dla takiej 'bystrzachy' jak ty!

zobacz komentowany news »

nowy_grzbiet

chyba Ci się wątki PO-myliły! Boże co za durna żenada! I takiej hołocie wmówiono że są kimś wyjątkowym tylko dlatego że zagłosowali na głupszych od siebie!

zobacz komentowany news »

nowy_grzbiet

Znowu bełkoczesz jak zwykle, coś na poziomie tych twoich stwierdzeń że to nie ruskie mordowały w Katyniu. Masz teraz okazję zabłysnąć i pochwalić się tym że nie "rzucałaś kamieniami na książki" i napisać swój poprzedni post cały po angielsku!
Czekam !
@ Grynpis problem w tym że ona z klucza partyjnego na wykłady chodzi, gdyby dyrektor zamku nie był POwiązany z jedyną słuszną opcją to wieszała by na nim psy tak jak na burmistrzu!

zobacz komentowany news »

nowy_grzbiet

Siła twojej argumentacji PO-wala hehehe!
To jak dowiem się kto mordował w Katyniu jeśli nie ruscy?
Tyle starania się tutaj na forum a jeden taki prosty kazus i co? i pokazuje jaką mizerotą intelektualną jesteś!

zobacz komentowany news »

nowy_grzbiet

Brawo grynpis masz całkowitą rację, ci haterzy nie potrafią się pogodzić z wynikami wyborów samorządowych i ta swoją plugawą PO-litykę nienawiści nawet na takie fajne inicjatywy przenoszą!

zobacz komentowany news »

nowy_grzbiet

Nie interesują mnie Twoje problemy zdrowotne, niemniej nie ma to wpływu na to że tupanie przez Ciebie niedomytymi nogami obutymi w walonki nie zmieni faktu że to ruscy mordowali Polaków w Katyniu. I to napisałem w swoim poście! Jeśli potrafisz udowodnić że nie byli to ruscy bo upłynęło ileś tam lat i w związku z tym byli to np Eskimosi Pigmeje czy Masajowie to chętnie posłucham o ile to będzie rzeczowo uargumentowane! A może Niemcy nie mordowali w czasie II wojny światowej bo upłynęło tyle czasu i ci co obecnie żyją nawet tego z dzieciństwa nie pamiętają co według twojej teorii automatycznie oznacza że Niemcy nie mordowali? Spróbuj z taką teorią wyskoczyć w Izraelu to trafisz do więzienia.
Jeśli nie potraficie merytorycznie rozmawiać to po co pajacujecie? Ktoś wam uwierzy na słowo w te brednie które tutaj wypisujecie? A może będziecie próbowali zmusić ludzi tak jak kiedyś żeby wierzyli że to Niemcy mordowali w Katyniu!
Dlatego tak bardzo zależy wam na tym żeby zlikwidować lekcje historii najnowszej w szkołach. KRK i ten drugi żywcem mi przypominacie moją starą nauczycielkę z podstawówki gorliwą komunistkę która też takie idiotyzmy lansowała a później stała się gorliwą katoliczką i słuchaczką Radia Maryja!

zobacz komentowany news »

nowy_grzbiet

he he he co to za kacapski bełkot i wy absolwenci WUMLów będziecie coś o rzucaniu kamieniami na szkołę opowiadać? Po pierwsze nauczyć się czytać ze zrozumieniem bez mózgowa rusko swołoczy! Temat dotyczy Katynia więc sobie Guantanamo Berezę zostawcie na inne tematy. Zresztą co to za pomysł z tym Guantanamo (wasz ukochany prezydent Kwaśniewski jakoś nie miał obiekcji by paluchy maczać w podobnym projekcie dla USA) Mówisz że tyle lat upłynęła to przypomnij to tym którzy honorują ofiary Holokaustu upłynęło dokładnie tyle samo lat.
Wami się prokurator powinien zająć za gloryfikowanie zbrodni stalinowskich!
I co te wstawki o PIS Watykanie etc mają wspólnego z tematem? Tutaj nie ma podziałów politycznych tutaj jest podział na Polaków mordowanych przez ruskich i ruskich morderców mordujących Polaków wy ruska swołoczy wyraźnie opowiedziałaś się po której jesteś stronie! To się w głowie nie mieści że po takiej zbrodni jakiej się ruskie NKWDowskie barachło dopuściło pozwala się w Polsce mieszkać czemuś takiemu jak wy broniącemu tych stalinowskich zwyrodnialców!
Ale czemu się dziwić jak nawet wasz prezio stawia pomniki ruskim oprawcom!
Ciekawe kiedy zaczniecie bronić hitlerowców? No kiedy?

zobacz komentowany news »

nowy_grzbiet

temat dotyczy Katynia i tego co ta wstrętna ruska hołota robiła z naszymi rodakami, więc się nie wysilaj z Berezą etc i nie zmieniaj nicków tylko się zaloguj pod starym niuch!
Bronisz bandyto innych bandytów ruskich bandytów!

zobacz komentowany news »

nowy_grzbiet

Nie ty kacapie bronisz ruskich bandytów twierdząc żeby nie byłoby Katynia gdyby Niemcy nie uderzyły na Polskę! W każdym normalnym kraju za negowanie zbrodni na narodzie stanąłbyś przed obliczem prokuratora a w Izraelu zaraz by się tobą Mosad zajął. Ale nie bój się przyjdą jeszcze tutaj takie czasy że będziesz w podskokach uciekał za wschodnią granicę tam skąd przybyłeś!

zobacz komentowany news »

nowy_grzbiet

@ faktycznie takie kłamstwa jak to coś napisał to tylko mogły wyjść spod klawiatury czerwonoarmijnego bękarta. Po co więc podpisywaliście ten pakt jeśli nie mieliście zamiaru atakować Polski? Byliście i teraz nadal jesteście wrogami Polski a takie coś jak ty powinno być obiektem zainteresowania Polskich służby wywiadowczych (gdyby istniały) Ja nie bronię Niemców ja oskarżam was ruskich bandytów i bydlaków o napaść na Polskę i mordowanie Polaków. To co napisałeś powinno być ścigane z urzędu i tępione tak jak propagowanie nazizmu!

zobacz komentowany news »

nowy_grzbiet

@faktycznie gdzie się uczyłeś historii? w szkole w Moskwie? Za takie brednie powinni ci zabrać świadectwo ukończenia szkoły podstawowej (Polskiej-jeśli takowe w ogóle masz)! O pakcie Ribbentrop-Mołotow słyszałeś? A o tym co się stało 17 września 1939 roku słyszałeś?
Nie fałszuj historii Polska została zaatakowana zarówno przez Niemcy jak i przez Rosję!
Za chwilę zaczniesz nam tutaj opowiadać że to Niemcy w Katyniu wymordowali Polaków ale jeszcze lepiej że w ogóle Katyń nie istniał i to jest tylko taki film! Jeśli już tak bardzo chcesz odciążyć Rosjan i umniejszyć ich zbrodnie to możesz podać taki fakt że większość zabijających Polaków NKWDzistów to byli żydzi ale rosyjscy żydzi!

zobacz komentowany news »

nowy_grzbiet

Zadowolony jestes z siebie panie Tomczykiewicz? Zniszczyles pan kolejnego czlowieka. Tak wam (zwlaszcza radnym PO) przeszkadzala "przeszlosc" pana Szostaka ze az zescie listy do "społeczeństwa" pisali. A jakoś kontakty z bylimy UBekami i interesy z nimi panu panie Tomczykiewicz nie przeszkadzaja. Chyba ze pan nie wie ze to byli UBecy tak jak pan nie wiedzial ze morderca z Lodzi ktory strzelal w biurze PIS byl czlonkiem PO!
Panie Tomczykiewicz o tym coscie zrobili panu Szostakowi przypomnimy sobie na jesieni jak sie bedzie pan ubiegal o reelekcje.

zobacz komentowany news »

  • Strona
  • 1
  • z
  • 1

Powrót

Nowi klubowicze

KamilDawid

Pawłowice
w klubie od: 2024.03.27

Alinab

Piasek
w klubie od: 2024.03.27

zibiw2

Pawłowice
w klubie od: 2024.03.27

Eco24

Goczałkowice-Zdrój
w klubie od: 2024.03.26

kartonik0

Radostowice
w klubie od: 2024.03.25

Mieciu97

Pszczyna
w klubie od: 2024.03.18

Artifire90

Pszczyna
w klubie od: 2024.03.07

qba99

pszczyna
w klubie od: 2024.03.07

Najaktywniejsi - forum

ton

Niedaleko
postów: 21807

pless1

Pszczyna
postów: 10306

leo68

Pszczyna
postów: 7557

Investor

Blisko,coraz bliżej!
postów: 7024

jasmin7

Pszczyna
postów: 5777

cirka

Pszczyna
postów: 4425

POnuryZniwiarz

Shangri-La
postów: 2873

Najaktywniejsi - komentarze

Yankee

Pszczyna
komentarzy: 3240

djhooligan

Pszczyna
komentarzy: 2412

Lanser

Pszczyna
komentarzy: 2207

cirka

Pszczyna
komentarzy: 1486

Gocha

pszczyna
komentarzy: 1104

mnb

Pszczyna
komentarzy: 1050

Buziak

sps
komentarzy: 769