Prezentacja klubowicza

tango

pszczyna

W klubie od: 16.02.2010
Ilość komentarzy: 460
Ilość postów: 2137
Ilość wyświetleń: 1388490

http://demotywatory.pl/4092620/Psychol-z-pila-lancuchowa

Formularz kontaktowy


Komentarze (460)

tango

@snizy "żeby było ciekawiej... niedawno krążył po Youtube film którym ktoś telefonem nagrał jak Pszczyński król fotoradarów był wożony po centrum Pszczyny ponad 80km/h przez szofera.."
To moze prześlesz linka? Bo wydaje mi sie ,ze to co piszesz to zwykłe pieniactwo na które zresztą świetnie odpowiedział Ci Trond :)

zobacz komentowany news »

tango

Zdrowia i Wszelkiej Pomyślności w 2011 Wam zyczę.Komu nie udało się wczoraj "utopić' smutków odchodzącego roku w strumieniach szampana niech uczyni to dziś :))

zobacz komentowany news »

tango

Spotykamy sie wiec 9 stycznia? :) Popzdrawiam B_d_t, Sir_bez_nicka i innych uczestników akcji w Szkole nr 1 w listopadzie.

zobacz komentowany news »

tango

Na okolicznośc mrozów przypomniał mi sie dobry dowcip. Dzwoni Polak do swojego kolegi ze studiów na Syberie.:
Stary! słyszałem ze u Was okropna zima minus 50st.C ! Ależ skąd troche ponad minus 30 odpowiada kolega z Syberii. To skad w radiu mieli takie informacje? Moze mówili o temperaturze na zewnątrz ...;)

zobacz komentowany news »

tango

"....o ile Sejmik Samorządowy Województwa Śląskiego przyzna pieniądze na budowę. "
Matusiewicz i reszta dalej straszą "zakrecaniem kurków"?
Chłopaki! NIE IDŻCIE TĄ DROGĄ ! bo Wasze wyniki do Sejmu beda przypominać te do samorzadu,czyli max 200-300 głosów :)

zobacz komentowany news »

tango

Tym razem wcześniej widac ruszyła kampania wyborcza do Parlamentu. Ale spokojnie na Patricia i Hartwicka i ich peany na czesc PO przyjdzie nam jeszcze poczekać.

zobacz komentowany news »

tango

Qr_d_ebalance & Jan. Zaciąganie kredytów ,a szczególnie krótkoterminowych to rzecz normalna. Jesli przeznaczone są na inwestycje a nie przejadane ! Mój wczesniejszy komentarz to podsumowanie ( z lekkim przymróżeniem oka) wywodów przedwyborczych Patricia i Hartricka tak bardzo przeciwnych zaciaganiu kredytów.Szkoda ,ze obaj koledzy nie zabierają już głosu na ten temat . Byc moze teraz dowiedzielibyśmy sie ze jednak zaciąganie kredytów jest pożądane i sprzyja rozwojowi miasta i powiatu? :)

zobacz komentowany news »

tango

Jeszcze dwa tygodnie temu bito w PO na alarm że Pszczyna jest jednym z najbardziej zadłuzonych miast w Polsce! Dlaczego wiec POwski Starosta wraz z koalicyjną Radą idzie tą "niebezpieczną drogą życia na kredyt"?

zobacz komentowany news »

tango

Patricio.Pless często rzuca temat na podstawie komentarzy internautow.Jak sam przyznajesz snułes domysly na temat obsady tych stanowisk...Tak wiec to nie z ratusza a z forum takie propozycje mogły wypłynąć...

zobacz komentowany news »

tango

Oj sieje zamęt platformerska młodzież oj sieje! Typy na wice wypłynęly przecież od Was! To Wy sugerowaliście kandydature Pana Tetli ,bo wtedy mandat uzyska "dziewczyna Skrobola" Drąszkowski? To również przedwyborcza insynuacja mająca na celu ukazanie Skrobola jako niewiarygodnego.A dlaczego Pan Drąszkowski nadal jest zastępcą burmistrza? Bo obowiązuje Go okres wypowiedzenia i skoro Urzad ma ten okres pokrywać , to po co na ten czas zatrudniac kogos innego?

zobacz komentowany news »

tango

Energymaker. Jaśmin już napisała co chcialem Ci odpowiedzić. Bedzie wyrok na SM posypie głowę popiołem.Z resztą juz przyznawałem sie na tym forum do popełnianych błedów ...jako jeden z nielicznych. Złożenia zawiadomienia do prokuratury w sprawie uchybień w SM to powyborcze retorsje,związane z licznymi porazkami obozu pana Wojewody w zakonczonych wyborach samorzadowych.

zobacz komentowany news »

tango

publo nieuku! Do szkoły marsz uczyć sie czytania ze zrozumieniem.Poniżej mój wcześniejszy tekst na temat "zakręcanych kurków"

"W temacie "zakręcania kurków przez PO" Ci panowie /panie ani nie pomoga,ani nie zaszkodzą. To ,ze nie potrafią pomóc pokazała upadłośc Elwo.Zaszkodzic to już by poszło łatwiej,ale wtedy niewiadomo czy do Sejmu weszła by "jedynka" z listy ,a na takie ryzyko co niektórzy już pozwolic sobie nie mogą. Tak wiec nie zamartwiajcie sie na wyrost ludkowie :)"

zobacz komentowany news »

tango

Patricio.Powiem pokrotce by nie rozpisywac sie o zaleznosciach osobowych pomiedzy PO a Fabryka Elektrofiltrów ELWO.Swego czasu w upadającej spólce Elwo powstała Spółka Pracownicza ,jedna z nielicznych w Polsce ,która obejmowała cała załogę.Swiadczy to o determinacji załogi w walce o utrzymanie miejsc pracy. Załoga posiadała wtedy pakiet zamówien, wszelkie niezbędne patenty i know how potrzebne do zapewnienia własciwego poziomu produkcji.Biznes plan dawał wielkie nadzieje na powrót do dawnej swietnosci.Środki na rozruch pochodzic miały z kredytu.Bank jednak zarzadał gwarancji skarbu Państwa i tu pomocy w podjął sie Poseł Tomczykiewicz. (obszerna informacja na ten temat ukazała sie swego czasu w Dzienniku Zachodnim.) Poseł słowa nie dotrzymał i zakład przestał istniec. Stad drogi Patricio przyklad braku pozytywnych działan ze strony PO. Co zas dotyczy kasandrycznych przepowiedni o zakręcanych kurkach ,to sam byłem świadkiem jak peowscy kolędnicy wędrujac w przdewyborczy weekend od drzwi do drzwi wizje taka wyborcą przestawiali jako efekt ewentualnego wyboru Skrobola na burmistrza. Wam dzis wygodnie odkrecić "kota ogonem" ze to Pan Skrobol szykuje sobie "miękkie lądowanie " w przypadku nieudanej kadencji.Jednak do takiej manipulacji z Waszej strony zdążylismy sie już przyzwyczaic . Pozdrwaiam wieczorowo :)

zobacz komentowany news »

tango

Ario! to z Ciebie prawdziwy Chuck Norris! Nie zapomnij ,ze po kolacji masz spotkanie z Napoleonem :)

zobacz komentowany news »

tango

W temacie "zakręcania kurków przez PO" Ci panowie /panie ani nie pomoga,ani nie zaszkodzą. To ,ze nie potrafią pomóc pokazała upadłośc Elwo.Zaszkodzic to już by poszło łatwiej,ale wtedy niewiadomo czy do Sejmu weszła by "jedynka" z listy ,a na takie ryzyko co niektórzy już pozwolic sobie nie mogą. Tak wiec nie zamartwiajcie sie na wyrost ludkowie :)

zobacz komentowany news »

tango

Również to zauwazyłem .Nasza niewielka forumowa społecznosć może byc wyborczą "Polską w pigułce" :)

zobacz komentowany news »

tango

@ ario. "Tango widocznie zastosowali wasza technikę i dowiecie się za pół roku haha a dlaczego pisze w taki sposób bo skoro wiesz że UM nie ma jeszcze żadnej informacji to musisz być jednym z nich..."
Jestem rzetelnym internautą o wykrystalizowanych pogladach na tematy ktore komentuję,stąd moje zaangazowanie w dyskusje na temat bezpieczenstwa na drogach .Co zaś tyczy sie wiedzy o kolejności powiadomień wystraczy od czasu do czasu zajrzeć na stronę UM Pszczyna i znalazłbyś tam odpowiedź pana Drąszkowskiego do wojewody w sprawie kolejności powiadomień o której pisałem.

zobacz komentowany news »

tango

Brawo Jaśmin! Podpisuje sie pod Twoją opinią ze fotoradary powinny być i niekoniecznie oznakowane. Nauczecielke o ktorej piszesz należało by z odpowiednią sia kopnąć w d..ę, ażeby z predkoscią zarestrowaną przez radar oddaliła sie w nieznane...Wszystkim szczekaczom tego forum przypomnę ,że żadna kontrola nie wskazała na wasza niewinność!!! Wskazała na UCHYBIENIA przy obróbce zdjeć i wysyłce mandatów. To że dopatrzono sie uchybień w zakresie ewentualnego złamania przepisów o chronie danych osobowych nie zmienia faktu ,ze jestescie drogowymi bandytami ...i to by było na tyle :)
@cypis&ario Za rok za rok bedą wybory parlamentarne .Wystrtujcie w nich i jako parlamentarzysci komentujcie i twórzcie przepisy.Dziś jako obywatele macie tych przepisów przestrzegac i jeśli na drodze szerokiej jak lotnisko jest ograniczenie "50" macie jechać 50 ,tak jak robi to prawie cały cywilizowany świat.

zobacz komentowany news »

tango

"z dużej chmury mały deszcz"
"Nieprawidłowości dotyczyły m.in. powierzenia osobie nieuprawnionej selekcji i kwalifikowaniu zdjęć mogących stanowić dowód wykroczenia, a także sporządzenia notatek oraz dokumentacji procesowej zawierających dane osobowe."
Przeglądam słynną stronę SKOKu i nie mogę sie doszukac zeby taki zarzut przedstawili twórcy inicjatywy przecw fotoradarom.Notka na stronie wspomina o umowie z prywatną firma ( o ktorej raport nic nie wspomina, domniemać wiec należy ,ze nie budzi watpliwosci) nie wspomina o miejscach pomiaru,ktore to zostały przez SKOK i sympatyzujących z tą szkodliwą organiazją piratów w mediach oprotestowane. Owszem, jesli jest podejrzenie złamania prawa obowiązkiem urzednika jest powiadomienie o tym fakcie prokuratury. Dziwi jednak niezrozumiły bieg wydarzeń.Najpierw powiadamiana jest (wybrana) prasa potem zainteresowane instytucje jak UM Pszczyna i Prokuratura.Czy aby tym również nie powinny zajać sie odpowiednie organa?

zobacz komentowany news »

tango

@Eryk "Na ile z obiecanych rzeczy znajdą się pieniądze i czy zmieni dotychczasową politykę zadłużania gminy." A jakie to inwestycyjne obietnice skladał Burmistrz Skrobol??? W debacie na pytanie swojego konkurenta pana Krausa o dalsze kanalizowanie Gminy wyraźnie powidział ze do czasu spłacenia kredytu zaciągnietego na I etap kanalizacji kolejnych wiekszych inwestycji nie bedzie.

zobacz komentowany news »

tango

@Bronisław_Kononowski. "A jak bym wam powiedzial ze Tango nawet w Pszczynie nie mieszka i nie pracuje w SM ani w UM to co nowego na niego wymyslicie?" Spokojnie! Oni w swej desperacji już coś wymyślą ;)
@olo. Fakt .Pewny wygranej Pana Skrobola dwa tygodnie temu zacząłem już chłodzić Szampana( nie jakiegoś musującego sikacza) W ostatnim czasie sama natura widząc ,ze Skrobol to najlepsza kandydatura na Burmistrza pospieszyła mi z pomocą.To tłumaczy niskie temperatury :)

zobacz komentowany news »

tango

@Patricio. "Tango ja szczerze gratuluję Skrobolowi. Zdobył w końcu zaufanie ponad 15% Pszczyniaków." ...jednak 7% więcej od swojego kontrkandydata, co w skali wszystkich uprawnionych daje nieco ponad 14%. Widzisz Patricio.Na wyniki mozna patrzec pod róznym kątem..

zobacz komentowany news »

tango

@Senior. "NIE WYGRAŁ SKROBOL

PRZEGRAŁ KRAUS ZA SPRAWĄ PANA TOMCZYKIEWICZA.

Panie Pośle może przeprowadzi się Pan do Warszawki, BY W PSZCZYNIE ŻYŁO SIĘ LEPIEJ."
Nas nie interesuje peowskie bagienko.Głosowaliśmy na Skrobola jako burmistrza i wygrał. Moze nie trzeba było angażować do agitki watpliwej jakosci autorytetów jak np. Malcher? Pewnie i tak Mirosław Kraus by nie wygrał ,ale nie pozostał by przynajmniej powyborczy niesmak ..:(

zobacz komentowany news »

tango

Udanej kadencji Panie Przewodniczacy.Miło było pana poznać ;)

zobacz komentowany news »

tango

Po nocy pełnej toastów i radosci z wygranych wyborów czas na małą konkluzje dotyczącą kilku przedwyborczych tygodni.Wygrał zasłużenie Darek Skrobol,jednak przegranym nie jest Mirosław Kraus (ktory to poza polityką jest dobrym i sympatycznym człowiekiem),lecz jego POlityczne zaplecze z tubą propagandową Plesówka na czele. To oni i nadmierny balast w postaci logo PO pociągnęli pana Mirosława poniżej poziomu 50%....
.. to wskazówka gdyby aktyw POlityczny szukał winnych wyborczej porazki w Pszczynie ,a KLĘSKI na Ślasku. Pszczynianie wybrali "konferansjera" oraz podjęte przez Niego w ciągu ostatnich czterech lat decyzje.Patricio .Poczatek Twojego komentarza w ktorym gratulujesz zwyciestwa Darkowi sprawił iż przez moment błysnęła mi mysl,że jesteś facetem(?) "na poziomie".Jednak dalsza część wpisu rozwiała już wszelkie wątpliwości.Słyszałem o "sprawie smsów" ,ktore to wysłane w piątek, na wskutek przyczn technicznych dotarły do adresatów w niedziele wieczorem.Patricio!już jest po wyborach! Pogódź się z ich wynikami.Zaakceptujcie nowego Burmistrza i przewodniczącego RM.Tak jak my akceptujemy nowego Staroste.Pozdrawiam powyborczo
Ps.
Gość: obserwywacz
Bilbord z inwalidą - +5% poparcia
Zauważ .....,że bibord przedstawia "przekrój" pszczyńskiego społeczenstwa dla których Darek chce i bedzie dobrym burmistrzem.Społeczeństwo to również osoby niepełnosprawne ,których Wy nie dostrzegacie.Dlatego tez bedziecie przegrywać każde kolejne wybory....

zobacz komentowany news »

tango

Pszczyna TANCZY I ŚPIEWA :) Gratulacje Panie Darku

zobacz komentowany news »

tango

Przeglądając większośc zamieszczonych tu wpsów na temat obu kandydatów sprawa wygranej wydaje sie byc przesądzona.Ze względu na "ciszę wyborczą" nie mogę tu "skrobnąć" na czyją korzyść ,moge tylko zachęcić do wzięcia udziału w głosowaniu i gorące zyczenie forumowej wiekszości przekuć w wyborczy sukces! :)

zobacz komentowany news »

tango

@realista "A ja mam pytanie.
Marszałek Województwa to swoje poparcie napisał jako osoba prywatna (i członek PO) czy jako marszałek? Jeżeli jako marszałek to powinien mieć chyba uchwałę całego sejmiku. A jeżeli jej nie ma to znaczy, że działał samowolnie i przekroczył swoje uprawnienia pisząc na papierze Marszałka. Przecież to nie była służbowa sprawa. Kłania się kodeks karny. Poza tym dla mnie to śmierdzi propozycją nieco koru.......ą bo obiecuje, że o Pszczynie nie zapomni pod warunkiem, że wygra .........?
Pozwoliłem sobie skopiowac w całości Twój tekst ,bo idealnie pokazuje jak PO wykorzystuje urzedy dla samowoli i prywaty.Poparcie napisane jest na papierze firmowym Urzedu Marszałkowskiego.Nie na firmowce PO ,czy papeterii Adama Matusiewicza.Więc.....jw.

zobacz komentowany news »

tango

@hartrick2010 "papasmerf/tango, bo do tanga - jedna osobo Twoje zgadzanie sie ze soba w kazdej kwestii jest juz meczace" ...to tłumaczy dlaczego dając Bo_do_tanga buziak mam na policzku szminki ślad...:)

zobacz komentowany news »

tango

@Hartrick2010 "Dokończmy to co zaczęliśmy 21 listopada"
Popieram! Skrobol wygrywa z 7% przewagą....przynajmniej :)

zobacz komentowany news »

Powrót

Nowi klubowicze

KamilDawid

Pawłowice
w klubie od: 2024.03.27

Alinab

Piasek
w klubie od: 2024.03.27

zibiw2

Pawłowice
w klubie od: 2024.03.27

Eco24

Goczałkowice-Zdrój
w klubie od: 2024.03.26

kartonik0

Radostowice
w klubie od: 2024.03.25

Mieciu97

Pszczyna
w klubie od: 2024.03.18

Artifire90

Pszczyna
w klubie od: 2024.03.07

qba99

pszczyna
w klubie od: 2024.03.07

Najaktywniejsi - forum

ton

Niedaleko
postów: 21807

pless1

Pszczyna
postów: 10306

leo68

Pszczyna
postów: 7557

Investor

Blisko,coraz bliżej!
postów: 7024

jasmin7

Pszczyna
postów: 5777

cirka

Pszczyna
postów: 4425

POnuryZniwiarz

Shangri-La
postów: 2873

Najaktywniejsi - komentarze

Yankee

Pszczyna
komentarzy: 3240

djhooligan

Pszczyna
komentarzy: 2412

Lanser

Pszczyna
komentarzy: 2207

cirka

Pszczyna
komentarzy: 1486

Gocha

pszczyna
komentarzy: 1104

mnb

Pszczyna
komentarzy: 1050

Buziak

sps
komentarzy: 769