Prezentacja klubowicza

tango

pszczyna

W klubie od: 16.02.2010
Ilość komentarzy: 460
Ilość postów: 2137
Ilość wyświetleń: 1388704

http://demotywatory.pl/4092620/Psychol-z-pila-lancuchowa

Formularz kontaktowy


Komentarze (460)

tango

ENERGYMAKER NA BURMISTRZA!!!! Zasłynie Pszczyna w Polsce swoim własnym Kononowiczem.
http://www.youtube.com/watch?v=v7kIOkSTpeQ&feature=related

zobacz komentowany news »

tango

@energymaker.W tym wypadku przyznaje Ci racje.Tez mocno zdziwiła mnie wypowiedź wice Drąszkowskiego o podniesieniu do 30-40km/h marginesu powyżej ktorego rejestrowane bedą wykroczenia.Szkoda,ze podaje sie sie ofensywie młodzieżówki PO.Zamiast ulegac presji nielicznej grupki ,wystepującej pod róznymi nickami,powinien przedstawic statystyki wypadków.

zobacz komentowany news »

tango

@snizy.Czy to coś dziwnego ,że zwycięzka oferta jest o 20-30zł wyzsza? A masz do wgladu SIWS,żeby oferty te porównac ? Może korzystniejsza finansowo oferta posiadała ograniczony zakres usługi? Piszę "może" bo nie znam warunków tego konkretnego przetargu,wiem jednak ,jakimi ogólnie zasadami przetargi sie kierują.
Tak.Posiadam od wielu lat prawo jazdy i przemiarzam rocznie wystarczającą ilość kilometrów ,aby mieć pojęcie o ruchu drogowym.Piszę to po raz kolejny .Następnym razem jesli Ty ,czy jakis "energymaker" bedziesz miał wątpliwości przewertuj wcześniejsze moje wpisy.
"...na odcinku Kobiór - Goczałkowice zajmuje mi ponad 1 godz czasu spędzonego w korkach, ostatnio zajął mi 1 godz. 50 min... to jest horror..."
Według Twojej prostej teorii zwiększenie prędkości poruszania sie w korku z 2km/ na godzine do 60 skróci czas przejazdu? Brawo geniuszu! Spróbuj więc wężykiem paliwowym o przekroju 6mm zatankować bak.Tu i tu możliwości przepustowe są podobne. Mam nadzieję ,że "łapiesz" o co mi ew tym porównaniu chodzi?
@ario. "... Tylko że to nie po ręce pomysłodawcom, bo kasiurka by uciekła."
A ty sądzisz ,ze ta "kasiurka" na co będzie wydana? Na nasze ,mieszkańców potrzeby.Na chodniki naprawe dróg, odświeżanie pasów.Ogólnie na wydatki zwiazane z naszą gminą.Mam nadzieję ,ze już niedługo pomysłodawca (Drąszkowski) wskaże na co pieniądze z mandatów zostały wydane?
Wolisz aby przeznaczone były na premie urzedników centralnych? Twój wybór.
@dar.Ciekawe ,czy to samowola pana asystenta,czy tez działał w porozumieniu z panem Posłem?

zobacz komentowany news »

tango

Prawde mówiąc,nalepiej "jeździ mi się "po.... ELEKTROMAKERze :)

zobacz komentowany news »

tango

@energymaker.
"Ciekawi mnie tylko czy prokuratura dostała już jakieś doniesienie o podejrzeniu popełnieniu przestępstwa?"

zobacz komentowany news »

tango

Jeszcze raz Złośliwy Prorok. "Ktoś to kiedyś wymyślił: "Kto pod kim dołki kopie..." oraz "Zły to ptak, co własne gniazdo kala", a tu wybory za dwa miesiące."
O ile mi wiadomo to: Zgodnie z przepisami samorządowej ordynacji wyborczej wybory zarządza Prezes Rady Ministrów nie później niż na 30 dni przed upływem kadencji (art. 25 ust. 1 ordynacji wyborczej), czyli nie później niż 13 października 2010 r. Wybory przeprowadza się w dniu wolnym od pracy, w ciągu 60 dni po upływie kadencji (art. 25 ust.1 ordynacji wyborczej).

W związku z z tym Prezes Rady Ministrów wyznaczy dokładną datę wyborów samorządowych na niedzielę w terminie pomiędzy 14 listopada 2010 r. a 9 stycznia 2011 r..
Czyżby bliskie otoczenie PO wiedziało coś czego my nie wiemy?

zobacz komentowany news »

tango

@energymaker.Tobie chyba trzeba kaganiec założyc! Klepiesz jak katarynka w kółko to samo o wątpliwościach co do zgodności z prawem itd. Weź wreszcie chłopie złoż doniesienie do Prokuratury skoro sprawa Ci "śmierdzi"albo zamilcz,bo już tego Twojego skowytu nie da się strawić.
@zdzich63."Odwołując" kogoś naucz się najpier poprawnej pisowni jego nazwisko!
@Złośliwy prorok.Kolejny z otoczenia twórcy strony chroniącej drogowych bandytów,
niejakiego Macieja K. Nie wiem ,czy masz jakiś ukryty w tym cel,czy piszesz by popisac sie demagogią? Myśłe ,że Ty i kilku zabierających tu głos to żołnierze młodej gwardii PO.Ciągłe nawiązywanie w komentarzach do zbliżających sie wyborów pozwala sądzic iż nie troska o ukaranych kierowców spowodowała niniejszą inicjatywę,lecz polityczne gierki PO do których zresztą zdązyli nas przyzwyczaic,chocby podczas nagonki na Burmistrza Szostaka.

zobacz komentowany news »

tango

@zwolennicyfotoradarów.OWACJE NA STOJĄCO :)

zobacz komentowany news »

tango

@howard."nie słyszałem żeby w miejscach ustawienia fotoradarów było duże nasilenie wypadków drogowych." Faktycznie,,,Ulica Bierunska,Żorska,Żubrow DK1 to miejsca wolne od wypadków...Zastanów sie zanim coś napiszesz.
@snizy Czytałes uwaznie komentowany artykuł? Wyraźnie napisane jest ,ze umowa określa górna granice 740 tyś jaką miasto wypłaci Firmie.
- kwota 80zł to kwota brutto.
- Już widze co by sie działo gdyby UM poszedł za Twoją sugestia i zakupił takie urządzenie! Wtedy wskazywanie na inne potrzeby były by zasdne,bo zakup musiał odbyć by sie z budzetowych pieniędzy.Po drugie.Należało by stworzyć etaty dla osób obsługujacych i dbajacych o urządzenie.Po pierwszej "fali" mandatów ilośc wykroczeń teoretycznie powinna spaść i tym samym urzadzenie bedzie coraz mniej przydatne.
Istniejace rozwiazanie sprawia,że to łamiący przepisy finansują "bat na siebie" a jeżdzący prawidłowo nie ponoszą żadnych kosztów.
-mówisz ,ze w innych miasteczkach usługę swiadczą za 20-30zł? Pewnie chodzi o kwote netto,to raz drugie Słyszałem ,ze gdzies firma w podobnej cenie wygrała przetarg i po podliczeniu swoich wydatków nie przystapiła do realizacji zadania.
@klan51 Gdyby zwiększyc dopuszczalne predkosci o 30-40km/h po kilku miesiacach i tak debile na drodze domagali by się kolejnych tolerancji

zobacz komentowany news »

tango

Miał chłopina szczęście ,że nie tankował na Borimie.Tam natknął by sie na całodoby patrol policyjny ;)

zobacz komentowany news »

tango

@Snizy.Gdybyś czytał moje komentarze uważnie,a nie szukał w nich pretekstu do robienia na forum zadymy zauważyłbyś ,ze nie raz sugerowałem aby częsciej pomiary dokonywane były na osiedlach .Wymieniłem tam na przykład Oś. Powstańców Śląskich.Choć mam kilka krytycznych uwag co do lokalizacji urządzeń,oraz czasu w ktorym zostają wysyłane mandaty ogólnie inicjatywe uwazam za bardzo pożyteczną.
Większość uczestników,jakby w zmowie zwraca uwagę na fakt ,że wykonawcą usługi jest firma prywatna.Czyż to nie przekonanie o wyższości gospodarki kapitalistycznej nad państwową spowodowały u nas zmiane Ustroju?
Jak to jest ,że młodzi liberalowie na swoich medialnych inicjatywach(Społeczny Komitet Obrony Kierowców-link poniżej) wskazują na udział PRYWATNEJ firmy jako zjawisko negatywne!!A moze tylko chodzi o stworzenie atmosfery niechęci do obecnych władz przed zbliżającymi sie wyborami?

zobacz komentowany news »

tango

Odwiedziłem strone internetowa wspomnianego komitetu i.... wszystko stało się jasne! .To kolejna po "Plessówce" inicjatywa młodzieżówki PO.Myślę,że nie pomyle sie twierdzac ,ze ta i inna, storzona na Facebooku inicjatywa " Nie! dla fotoradarów w Pszczynie"to dzielo tych samych osob a "lubie to" wyrażone przez asystenta Posła Tomczykiewicza nie przypadkowe.
http://www.fotomandat.pl/
Galeria zdjeć wskazuje ,że SKOK to nie grupa "oskubanych kierowców" lecz przyjaciele ze szkolnej ławy :)

zobacz komentowany news »

tango

"Gazeta Wyborcza" i "Fakt" Ten sam temat i całkowicie rózny punkt widzenia. GW jakoś nie zauważyła że 15tys wykroczen drogowych w ciągu dwoch miesiecy to "polowanie na kierowców" ! Przeciwnikom fotoradarów tylko w jednym przyznam racje.Tym ,ze mandaty nie powinny przychodzic po tak długim czasie ,choc przepisy pozwalają na takie praktyki.Wg mnie powinno rozważyc sie taką możliwośc ,aby przy kumulacji mandatów w tak długim okresie karać mandatem i punktami tylko za najwyższe wykroczenie.... co do pozostałych zastosowac pouczenie.
"mówi aspirant Marek Cader z komendy miejskiej w Pszczynie. Jego zdaniem straż miejska powinna się zająć patrolowaniem miasta, a nie łapaniem piratów drogowych. - To są nasze kompetencje - podkreśla Cader. " Gdyby polegac wyłącznie na "kompetencjach" policji jedynym miejscem gdzie przestrzegano by przepisy była by stacja paliw BORIM, gdzie obecność patrolu policji jest non stop...

zobacz komentowany news »

tango

@ario.Choc dużo napisałeś(doceniam to) Twój sposób polegający na ustawianiu w każdej zatoczce radiowozu by "zmienić mentalność kierowców" mnie nie przekonuje.
Próbuj dalej.Pozdrawiam :)

zobacz komentowany news »

tango

@electra84.To prawda zaatakowała mnie banda nie tylko drogowych piratów ,ale tez idiotów i mitomanów.By nikogo nie urazić poprzez pomnięcie jego nicka,gdyż lista była by spora nie wymienie idiotów, wspomne tylko o mitomanie "ario".Trochę się chłopczyk w swojej fantazji zagalopował twierdząc że rocznie po Pszczynie robi 60,000km.:)
"tago, niestety muszę Cie zmartwić jezdzę po pszczynie jakieś 60 tys km rocznie"
Sprawdziłem.Nie da sie w dzisiejszych warunkach w powiecie pszczyńskim uzyskać lepszej sredniej niż 20kmh.Zatem Ario za kółkiem spedza rocznie prawie 3000godzin! :D Ty! a może Ty jakiś potomek Drzymały jestes i mieszkasz "na kólkach"? Powiadasz ze trzeba zamiast karac za wykroczenia nalezy "zmienic mentalność kierowców" "tutaj trzeba innych zmian" Ales Ty genialny chłopie! Że jeszce nikt na ten pomysł nie wpadł! Będzie nietaktem,gdy spytam jak tej zmiany mentalności wśrod kierowców dokonać jesli nie karami ? No pokaz na co Cie stac....ZNAFCO :)
elektra.Jeśli masz w sobie jakies tajemne siły, jutro moją zwęglona konczyną będe sobie rysował esefloresy na betonie...Czy ja gdzies napisalem ,ze jeżdze wyłacznie tak jak nakazują przepisy? Jeśli tak zacytuj mi ten fragment a ja uroczyście obiecuję ze zeżre dolny róg mojego monitora.Racz więc na przyszłość nie wciskac mi w gębe niewypowiedzianych słow.OK?
@energymaker.Cóż...Spróbuj czasami powiedzieć cos swoimi słowami,a jeśli już kogoś cytujesz niech to bedzie naprawde KTOS,a nie jaki byle "snizy"

zobacz komentowany news »

tango

@ario Skoro takie nawet argumenty do Ciebie nie przemawiają to znaczy że i Ty zaliczasz sie do tej kategorii żałosnych znawców tematu.

zobacz komentowany news »

tango

http://www.wiadomosci.pless.pl/wiecej.php?action=pokaz&id=19976&akt=1

kierowca tego auta pewnie też był przekonany ,ze ograniczenia predkosci postawił Szostak z Drąszkowkim ,żeby czesać kasę z kierowców.
...i tyle w temacie żałośni znawcy tematu.

zobacz komentowany news »

tango

@energymaker."Niestety muszę przyznać że w twoim myśleniu jest trochę prawdy bo ukarany kierowca dwa razy się zastanowi zanim naciśnie pedał gazu czy gdzieś nie czai się fotoradar."
I to właśnie znaczy PREWENCJA! Nie rozumiem tylko dlaczego zdanie to okrasiłeś słowem "niestety"?
A Kasa dla gminy z mandatów? Cóz ..powiedzmy ,że NAUKA KOSZTUJE ;)
@elektra84 Nie nam oceniac czy ograniczenie zostało ustawione zasadnie ,czy nie.Pamiętam jak po majowej powodzi w goczałkowicach został wyłaczony jeden pas na DK1 a na drugim prędkość ograniczono do 40km/h. dlatego ze grunt był nasączony woda.Być moze ,ze równie wazne powody zdecydowały ,ze na Zorskiej jest tak a nie inaczej?

zobacz komentowany news »

tango

@energymaker.Pojęcie "działanie na granicy prawa" nie ma zadnej mocy prawnej i wykorzystywane jest głownie w dyskusjach ,gdy zaczyna brakowac argumentów na poparcie swojej opini.Prawo można przestrzegac i wtedy jest wszystko Ok. lub je łamac i wtedy powinien ingerować prokurator.Skoro wymiar sprawiedliwości nie interweniował przyjmujemy ,ze sprawa jest zgodna z obowiązującymi przepisami, zaś Twoje insynuacje są typowymi pomówieniami, które KK jasno określa jako niezgodne z prawem :)
W swoim komentarzu powołujesz się na negatywną opinie fachowców.Ciekaw jestem kim sa owi "fachowcy" skoro ponad 800 udowodnionych przekroczen prędkości o ponad 21km/h dla nich to normalka? To nieprawda ,ze pszczynski fotoradar nie spełnił swojej prewencyjnej roli.Pamiętam wcześniejesze dyskusje na tutejszym forum ,gdzie wielokrotnie padało stwierdzenie ze kierowcy jeżdzą wolniej ,bo nie wiadomo gdzie natkną sie na radar.
"Wytłumacz mi oproszę tango w czyim interesie jest poprawa bezpieczeństwa na drodze za pomocą tych fotoradarów prócz twej idealnej osoby."
Co energymaker,znowu zaczyna brakowac Ci argumentów ,ze urzadzasz sobie indywidualne "wycieczki" w moja stronę? Znasz mnie ,zeby twierdzić iż mam w tym jakiś interes? Mimo to odpowiem Ci na to ...delikatnie mówiąc dziwnie zadane pytanie.
Nie interesuje mnie za pomocą czego,fotoradarów kazań z ambony ,czy praktyk voodoo na drogach stanie sie bezpieczniej.Ważne aby tak się stało.
Pozdrawiam

zobacz komentowany news »

tango

@energymaker.Podstawowa zasada funkcjonowania wolnego państwa to " CO NIE JEST ZABRONIONE JEST DOZWOLONE".Jak sam zauważyłeś nie ma odpowiednich aktów prawnych,które gminom zabraniały by podpisywać takie umowy jak ta pomiędzy UM a Radarsystemem.Czy to jest właściwe? nie mnie to ocenać.Skoro ważne instytucje jak RPO rozwiązania takie zakwestionował na czymś musiał sie opierać.Nie oznacza to jednak ,ze negatywne opinie tych instytucji czynią rozwiązania te nielegalnymi! Prawo tworzą Ustawy i Rozporządzenia a żadne z nich dotąd jednoznacznie podobnych umów nie zabraniają. Bez względu na to ile jeszcze kpiących uwag pod moim adresem tu padnie, Inicjatywe zastepcy burmistrza pana Drąszkowskiego uważam za pożyteczna i potrzebną, a frajerzy za kólkiem niech płaca;)

zobacz komentowany news »

tango

@energymaker.Rząd na który się powołujesz jest tak beznadziejny,ze nie ma sensu powoływać się na jego opinie.Pamiętam jak w kampani 2005r. Tusk krytykował Kaczyńskiego,ze zamiast budować i naprawiac drogi montuje kolejne fotoradary.Największy jednak przyrost fotoradarów przypada na okres rządzenia PO dróg zas nie przybywa ,a stan tych istniejących jest gorszy niż przedtem.I to jest skandaliczne! Proponowana poprawka dotyczy tego ,by poszerzyc ilość instytucji uprawnionych do pomiarów o Instytut Transportu Drogowego,czyli jednostki powiązanej z budzetem centalnym,a nie lokalnym.Czy SM straci takie uprawnienia? Pewnie tak ,bo po co wpływami z mandatatów realizować lokalne inicjatywy,skoro można sfinansować nowe etaty i podwyzki dla POurzędników w Warszawce...
Energymaker.Zastanawia brak konsekwencji w Twoich wypowiedziach.Dotąd twierdziłeś ze to wszystko co dzieje sie wokół fotoradarów jest nielegalne.Teraz twierdzisz ,ze bedzie to nielegalne od nowego roku??? Jak to jest więc dziś? legalne ,czy nie?
Które ze stawianych przeze mnie wniosków uwazasz za błędne Te w których twierdze że trzeba karać tych którzy po osiedlowych drogach smigaja 80km/h ? Myśle ,że mimo wszystko w tej opini nie jestem odosobniony,a krytyczne głosy drogowych bandytów delikatnie mówiąc "po mnie spływają"
Pozdrawiam

zobacz komentowany news »

tango

ALEKSANDRA RATAJCZAK....Mierna dziennikarka(?) jeszcze bardziej miernego pisma. Z bólem wydałem 1,70 zeta na tych kilka stron makulatury,bo w końcu "warszawka" zauważyła ,ze takie miasteczko jak Pszczyna istnieje i zdecydowała sie o tym swiatu obwieścić! Kazdy pszczyniok na wieść o tym udał się do kiosku by na własne oczy o tym... nomen omen fakcie się przekonać. Gdy już dumnie w reku dzierżył ten zamiennik papieru toaletowego począł nerwowo przeglądac kolejne strony. Na pierwszą stronę nikt uwagi nie zwracal ,bo gdzieżby tam pszczyńskim wydarzeniom do takich jak to w jakich klapkach chodzi Dochnal!(informacja na pierwszej stronie Faktu)...
W końcu JEST! na 9 stronie sympatyczna twarz burmistrza Szostaka z celownikiem optycznym w tle.Wywalonym zóltymi literami na czarnym tle tekst (jakby autor chciał zastosować analogie do "czarnych punktów" na drodze) informacja: "On poluje na kierowców" Tu po raz pierwszy, choć niewielkiego autorce udzieliłem "pozytywa".
Co prawda używa niegrzecznej formy bezosobowej "On" wobec szanowanej w naszym środowisku postaci,ale uczyniła to z dużej litery! Brawo Ola ! jeszcze kilka artykułow i bedziesz mogła pisac w Plessie ;) Z artykułu dowiadujemy sie ,ze Fotoradar w ciągu 18 dni zrobił 15 tysiecy zdjeć! To ponad 800 udokumentowanych przypadków przekroczenia predkości dziennie! Jeżeli dodadamy do tego, że tolerancja wynosiła +21 km/h dane te budzą przerazenie. Jednak nie dla autorki, która bezczelnie i uparcie twierdzi, że chodzi wyłącznie o kase...

zobacz komentowany news »

tango

Czy ja gdziekolwiek wspominam ,ze jestem "wszech wiedzący"? Mam swoje zdanie na temat fotoradarów (nie jestem w żaden sposób zwiazany zawodowo z tym tematem) Uwazam ,ze za wykroczenie,szczególnie spore przekroczenie prędkości powinno być karane.Moja polemka dotyczy idiotycznych tłumaczeń typu: lepiej niech sie zabiorą za lumpów w parku,naprawą dróg,czy totalnym już kuriozum jak widoczny w oddali drugi samochód.Oczywiście nie wszystko jest tu idealnie dopracowane,ale póki co nie podjmę tego tematu aby "nie karmić trolli" Pozdrawiam :)

zobacz komentowany news »

tango

Oj wy notoryczni narzekacze..:( Rozumiem ,ze wg Ciebie ideałem władz była poprzednia ekipa ,gdzie szef był ciągle..... ,a jego zastępcy pozaszywani głęboko w swoich gabinetach niecierpliwie spoglądali na zegarek ,by bez koniecznosci podejmowania jakichkolwiek decyzji doczekać do końca szychty? Co do wyników wyborów ."spokojna Twoja rozczochrana"! Choc nie wiem ile mandatów wystawiono i ile i z nich dotyczy mieszkańców naszej gminy i tak jest to niewielki odsetek w stosunku do liczby wyborców. Jak wiesz urzędującuy burmistrz,mimo obrzydliwej platformerskiej nagonki i tak ma poparcie pozwalające mu wygrac wybory juz w pierszej turze. Jezeli zaś chodzi o "promocje" regionu, to wydaje mi sie zę bardziej od fotoradarów wizerunkowi miasta szkodzą zapachy dostarczane prze Wrone.

zobacz komentowany news »

tango

@gosć1 i inni. Najpierw idzcie do wyborów,a potem straszcie ich wynikiem bo coś mi sie wydaje ,ze bardziej w gębie niż w czynach jesteście mocni.
@gość. Na nakładanie ograniczeń nie tylko ma wpływ jak ukształtowana i w jakim stanie jest droga,ale również gęstośc zabudowy ilośc dróg podporządkowanych itd.Dziś przejechalem sie ulicą Zdrojową z prędkością 70km/h,czyli taką za którą jeszcze nie otrzymałbym mandatu,ale już 20km/h ponad dozwoloną.Gdyby ktoś wyjechał z zarosnietej krzewami drogi podporządkowanej nie miałbym szans na wyhamowanie!!
Tak więc lekarze! leczcie ludzi.Piekarze pieczcie chleby,zaś regulowanie przepisów pozostawcie tym,którzy się na tym znają,sami zaś tych przepisów przestrzegajcie.
@szarak."Kto pokryje koszty stawienia sie celem wyjasnienia"?Oczywiście właściciel pojazdu widniejącego na zdjęciu ,które jest dowodem popełnienia wykroczenia.Nie wiem skąd ta watpliwośc? Mój pojazd przekroczył dopuszczalną predkosć więc zostalem wezwany w celu potwierdzenia danych kierowcy do których obliguje mnie prawo....Kolejna rzecz kilkakrotnie podnoszona w tej dyskusji to drugi pojazd widoczny na zdjęciu. Pojazd widoczny przed Oplem przez strefe pomiaru przejechał dużo wcześniej.Nie ma więc wątpliwosci ktorego pojazdu dotyczy pomiar.
Na temat Twoich 'błyskotlwych" przemyśleń na temat SM nie bede sie wypowiadał.

zobacz komentowany news »

tango

@gość.Nie ma watpliwości ,ze ze strony SM zaszła pomyłka przy wysyłaniu wezwania.Myślę ,że jak tylko okazało sie ,iż wezwana osoba nie jest ta właściwą, została przeproszona i na tym sprawa sie zakończyła.Nikt zaś od niej nie oczekiwał wskazania kierującego,choć forma w jakiej zdażenie to przedstawił autor artykułu może wskazywać ze Bog wie co spotkało pechowca :)

zobacz komentowany news »

tango

Kate jako kobieta jest wyjątkiem gdzie odpowiedziałem na bezsensowny post kierowany do mnie.Pozostałym trollom nie zamierzam odpowiadać.

zobacz komentowany news »

tango

@Katy Grozisz mi? ;)

zobacz komentowany news »

tango

To ,że wielu klubowiczów wypisuje tu brednie nie dziwi,ale brak rzetelności,czy poprostu niewiedza autora komentowanego artykułu już tak.Z tresci artykułu dowiadujemy się,że:
"Otrzymał mandat za przekroczenie prędkości, choć nie jest właścicielem sfotografowanego pojazdu." Otóż jest to nieprawda! O ile mi wiadomo,raporty takie jak ten prezentowany stanowią załącznik do wezwania w celu wyjaśnienia zaistniałego zdarzenia i ustalenia kierującego.Tak więc Portal Pless.pl wytykając "kuriozalne błędy" sam popisał się podobnym ;) ....bo myśle ,że nie wprowadza celowo czytelników w błąd???

zobacz komentowany news »

tango

Mnie sie podoba wyróznione logo,choć sam wybrałbym po małych korektach kolorystycznych logo nr 13. Pomysłowo wykorzystano krój liter "S" i "Z" dla stworzenia symbolicznego serca i podkreślenie wyjatkowosci pisowni , ktore może byc odczytane równiez jako wyjątkowośc miejsca :)

zobacz komentowany news »

Powrót

Nowi klubowicze

nill

India
w klubie od: 2024.04.17

Robek

Pszczyna
w klubie od: 2024.04.16

KamilDawid

Pawłowice
w klubie od: 2024.03.27

Alinab

Piasek
w klubie od: 2024.03.27

zibiw2

Pawłowice
w klubie od: 2024.03.27

Eco24

Goczałkowice-Zdrój
w klubie od: 2024.03.26

kartonik0

Radostowice
w klubie od: 2024.03.25

Mieciu97

Pszczyna
w klubie od: 2024.03.18

Najaktywniejsi - forum

ton

Niedaleko
postów: 21866

pless1

Pszczyna
postów: 10306

leo68

Pszczyna
postów: 7557

Investor

Blisko,coraz bliżej!
postów: 7024

jasmin7

Pszczyna
postów: 5777

cirka

Pszczyna
postów: 4425

POnuryZniwiarz

Shangri-La
postów: 2873

Najaktywniejsi - komentarze

Yankee

Pszczyna
komentarzy: 3241

djhooligan

Pszczyna
komentarzy: 2424

Lanser

Pszczyna
komentarzy: 2207

cirka

Pszczyna
komentarzy: 1486

Gocha

pszczyna
komentarzy: 1104

mnb

Pszczyna
komentarzy: 1050

Buziak

sps
komentarzy: 769