Prezentacja klubowicza

tango

pszczyna

W klubie od: 16.02.2010
Ilość komentarzy: 460
Ilość postów: 2137
Ilość wyświetleń: 1388723

http://demotywatory.pl/4092620/Psychol-z-pila-lancuchowa

Formularz kontaktowy


Komentarze (460)

tango

Czy ktoś z oburzonych próbował dla swoich idoli wynająć Sale Sesyjną i spotkał się z odmową? Może przy odpowiednich procedurach ona dostepna jest dla wszystkich ....Nawet dla Niesiołowskiego, po wcześniejszym umieszczeniu tam klatki

zobacz komentowany news »

tango

Po wyzdrowieniu powinna kobieta zostac ukarana mandatem. W tym miejscu jest przejscie podziemne.Dlaczego z niego nie skorzystała narażając na niebezpieczeństwo nie tylko siebie ,ale i inych użytkowników ruchu?

zobacz komentowany news »

tango

Wszystko pyszne :) Wprawdzie na sylwesteową imprezke mam juz bigos i krokiety przygotowane,ale niedługo czeka mnie rodzinna impreza :)

zobacz komentowany news »

tango

Brawo Pless! Dobrze ,ze załozony przez klubowicza wątek stał sie inspiracją do artykułu. Tak powinno funkcjonować forum.Wymiana myśli ,poglądów,porady i ostrzeżenia ,a nie tylko bezmyślne obrzucanie się inwektywami

zobacz komentowany news »

tango

"Tango tak Cię to dziwi??? Czemu nie dziwi Cię jak jest odwrotnie???" A bywa inaczej???Nie zauważyłem.
"kobiórzanin" " Ciekawe dlaczego na otwarciu siedziby "Nadleśnictwa Kobiór" był burmistrz Pszczyny, a nie wójt Kobióra?"
Siedziba Nadleśnictwa mieści sie w Piasku (uważniej czytaj) ,a ten administracyjnie podlega burmistrzowi Pszczyny. Wójt Kobióra mógł być zaproszony jako gość. Jeśli tego nie uczyniono to kolejne faux pas.

zobacz komentowany news »

tango

"Mieszkańcu Pszczyny" nudny malkontencie.Zamiast dopatrywać sie korzysci w poostaci zaoszczędzonego czasu drązysz kto za tym udogodnieniem stoi. Skoro dotąd powiat, pod dowództwem PO i GDDKiA pod tym samym dowództwem tematem sie nie zainteresowali.To ich rozliczaj z niewykonanych zadań! W "d" co należy do czyich kompetencji. "zielona fala" to dobre rozwiązanie i dobrze ze Ratusz sie nim zajął.

zobacz komentowany news »

tango

Powiatowo-gminna wojenka,czy tylko faux pas? Na zdjęciach widać Burmistrza Skrobola,zaś tekscie którego źrodłem jest powiat...ani słowa.
Leśnikom gratuluje nowej pieknej siedziby.

zobacz komentowany news »

tango

Dziekuje Gumisku za lekcje.Jesli jestes tak bardzo wrażliwy na błędy, muszę Cie przeprosić również na wyrost.Nie był to mój pierwszy, ani zapewne ostatni....Choć będę się starał.

zobacz komentowany news »

tango

Gumiśku. Szacun za moje zaangazowanie się w jego PR zaproponował mi helikopter.Odmówiłem,bo nie posiadam licencji na pilotarz... :)

zobacz komentowany news »

tango

@Blackbeard"Widzę ze tu sami Klakierzy burmistrza pewno cały ratusz siedzi na plessie zamiast pracować, a który lepszy krętarz napisze większa premie dostanie :D"

Gdyby Ratusz za pochlebne komentarze na temat inicjatywy w sprawie fotoradarów i "czerwonych świateł" płacił ,lub wypłacal premie, śmigał bym dziś po mieście jakąś ładną furką.
Jako że piszę to wszystko z przekonania,a nie dla kasy muszę zadowolić sie tym co mam czyli 20 letnim Matizem...ale za to na gaz :)

zobacz komentowany news »

tango

Zarówno fotoradary,jak i monitoring skrzyżowań to działania na rzecz poprawy bezpieczeństwa,a to należy do obowiązków Burmistrza,który zainicjował dzialania,a Straż Miejska czylo organ do tego powołany bedzie je realizować

zobacz komentowany news »

tango

Yeti ! Odpuść sobie.Z każdym kolejnym postem coraz bardziej sie pogrążąsz.Swoja bezsilność wobec argumentów Vakencji próbujesz nadrobić straszeniem TVNem.Juz taki jeden był co to na Straż Miejską i Drąszkowskiego wszelkie mozliwe media nasyłał.I co?Poza kilkoma naprawde drobnymi uchybieniami żadna z z kontroli nic nie wykazała. Ciekawie zas mają się sprawy kierowane za namową pana Kolona do Sądu. Poza nielicznymi wyjątkami Sąd wymierza grzywny conajmniej w takiej samej wysokosci na jaką opiewał mandat plus koszty postępowania.

zobacz komentowany news »

tango

Coś mi sie wydaje że grupkę "znafcow" zabierających tu głos trzeba bedzie zapędzić do "oślej ławki" i przypomnieć kilka zasad.ktore uchronią ich ,a przede wsystkim innych od nieszczęścia.Przepisy ruchu drogowego to zbiór zasad pozwalających na bezpieczne korzystanie z dróg przez wszystkich użytkowników.Choć czasami wydawać się moga błędne NIE PODLEGAJĄ DYSKUSJI! Jeżeli administrator drogi ograniczył pedkość, to znaczy że są ku temu przesłanki (zla nawierzchnia, wzmożony ruch pieszych itp.) Kierowca nie ma czasu na to ,aby samemu to interpretować dlatego powinien bezdyskusyjnie się tym zaleceniom poddać! Ubawiłem sie ,gdy przeczytalem komentarz jednego z kolegów skarżącego sie ,ze miał predkość przekroczoną TYLKO! o 22km/h i został ukarany ....Stary!!! te 22km/h to dla pieszego granica pomiędzy życiem a śmiercią!
Co do zerwanej przez Burmistrza umowy .Nie znam jej zapisów ,ale na co dzien mam do czynienia z różnymi umowami i kazda z nich posiada punkt o warunkach jej rozwiązania.Przypuszczam,ze podobnie było w tej z Radarsystemem.Firma ktora poniosła koszty z pewnością bez rekompensaty z takiej umowy by się nie wycofała,a że takiej nie było, najlepiej swiadczy fakt,że Plesówka na ten temat milczy :)
Skoro Burmistrz Skrobol w kampani zobowiązał się (ku mojemu zmartwieniu) do wycofania z Pszczyny budzących wątpliwość urządzen do rejestracji prędkości,postanowiono zapewne zrealizować do końca umowę zlecajac inną usługę.Nie ma tygodnia,aby w na DK1 nie dochodziłodo wypadków. Niestety często z ofiarami śmiertelnymi.Zdecydowana wiekszość tych zdarzeń to zignorowanie przez kierującego swiatła czrwonego!
@Work!er Popieram.Tępić surowo cwaniaczków jadących na wprost z pasa lewego.
@Qqican .Nie ma innej możliwosci .Aby ukarać kierowce, musi być zdarzenie w pełni udokumentowane.Czyli obraz sygnalizatora, nr rejestracyjny i oświadczenie właściciela pojazdu kto w tym czasie prowadził pojazd.Niestety z lokowaniem fotoradarów pożyteczną koncepcje ograniczenia piractwa zniweczono.
@rok.Racja.Osobiście widziałbym to tak: Miejsce monitorowane poprzedzone było by bramką z miernikem prędkości informującym o tym czy kierowca przekroczył dopuszczalna predkość.
Warto też przy okazji tej dyskusji przypomnieć mój pomys z tego foruml o przywróceniu do Kodeksu Drogowego pulsującego swiatła zielonego.Kierujący w zależności od typu pojazdu jest w stanie sam oszcować czy zdąży pokonać skrzyżonie jeszcze przy świetle żółtym ,czy już nie.

zobacz komentowany news »

tango

@wo1rk1er Ty się chłopie zdecyduj czy jesteś "za" czy "przeciw" inicjatywie.W pierwszym poscie insynuujesz spore pensje dla Szacunaa ,a tu nagle stałes sie wielkim orędownikiem tego pomysłu...STANIE W ROZKROKU MOŻE BYĆ SZKODLIWE DLA ZDROWIA! Żałóść ogromna człeka ogarnia gdy czyta wypociny co niektórych mędrców tego forum.Szczególnie tych (ciekawy i kierowca) dla ktorych niezrozumialy jest tekst o rozwiązaniu umowy z Radarsystemem ""Władze Pszczyny rozwiązały umowę z prywatną firmą, która ustawiała w mieście fotoradary i łapała kierowców łamiących przepisy." W cytowanym tekscie jak "wół" napisane jest ,że rozwiązana umowa dotyczy fotoradarów!!! Cóż.Widać ślepy baran woła nie dostrzegł....:(
Ps. Po fotoradarowej akcji,która nieco "przewietrzyla" kieszenie drogowych bandytów to kolejna ,którą w pełni popieram.

zobacz komentowany news »

tango

No i widzisz gumiśku,sam poitwierdzasz ,ze koledzy Szacuna wybrali dobre miejsce do pomiarów :) A teraz zadaj sobie trudu i sprawdź o ile zmniejszyła sie tam ilość wypadków,a szczególnie ich skutki.Pozdrawiam :)

zobacz komentowany news »

tango

Gumis.A moze tak coś na temat statystyk wypadków i ich przyczyn??? Czy moze Cie to przerasta?

zobacz komentowany news »

tango

Kolego 123 Przykład z F1 chybiony....Predkosci jakie wystepują w F1 okupione są reastrykcyjnymi przepisami,ktorych zawodnicy bezwzglednie przestrzegaja( ograniczenie prędkości w alei serwisowej,zakaz wyprzedzania przy żóltej fladze, czy szereg zachowań przy SC. Polscy kierowcy zaś chcą przywilejów niedopuszczając do siebie żadnych ograniczeń.W wiekszosci wypadków przyczyną jest nadmierna predkość. Stan dróg? Oczywiście jest fatalny dlatego wprowadzane są coraz to nowe ograniczenia.Za idiotyczne wiec uważam komentarze,ze "najpierw poprawcie stan dróg,a potem ograniczenia"
...""Sukces" pana D. okupiony naruszonymi prawami?" Nie wiem ,czy zdajesz sobie sprawe ,ze tekst ten jest pomówieniem w rozumieniu prawa? Nie zdziwiłbym sie gdyby byly wiceburmistrz wystąpił przeciwko Tobie z pozwem.
"Bezpieczeństwem na drodze powinna zajmować się policja. Straż miejska została powołana do innych celów." Kolega zanim coś napisze powinien się zapoznać sie z Ustwą o Straży Miejskiej. Wbrew temu co kolega pisze SM podobnie jak Policja ma w swych kompetencjach działania kontrolne w zakresie ruchu drogowego :) Na temat palonych lisci w ogrodach ,czy opon w piecach nie będe sie wypowiadać ,tylko zapytam.W jaki sposób SM ma reagować na terenie czyjeś posesji bez nakazu? Bo w państwie prawa taki dokument (poza nielicznymi wyjątkami) jest potrzebny

zobacz komentowany news »

tango

Brakuje mi w tym sprawozdaniu informacji o ilości wypadków i ich skutkach w całym powiecie. W ubiegłym roku Komenda Powiatowa Policji takie zestawienie w stosunku do roku 2009 udostepniła.Wynikało z niego ,ze pomimo zwiększenia ilości zdarzen drogowych ilósć ofiar śmiertelnych zmniejszyła sie zdecydowanie.Osobiście uważam i dawałem temu wyraz w swoich komentarzach ze był to efekt fotoradarowej psychozy,co w tym przypadku należy uznać za sukces inicjatora akcji pomiarów prędkości... pana Drąszkowskiego :)

zobacz komentowany news »

tango

Szanowna pani Jarząbkowa.Jam tylko nieudolny plagiator pani rzyciowycvh mondrości.Ilekroć wlonczam komputer zachłannie wypatruje serwowanej przez panią strawy dla ducha oraz serwowanej przes panią dozy rzyciowej mondrosci ,której w dzisiejszym świecie jak na lekarstwo.Pani celne komentarze stały sie dla mnie motywacją aby po latach wrócic do słuf matki ,która to powtarzała mi ...w asyście tatki ma sie rozumieć ,ze nauka to potęga a jej źrudło tkwi w książkach i trzeba do nich przywiązywać dużą wage.W dobie powszechnej miniaturyzacji nie udało mi sie zakupić odpowiednio dużej ,ale jaką kupiłem ,taką przywiązałem do zakupionych 15kg .książek.Niestety efekt daleko odbiegał od oczekiwanego.Szukałem więc mondrości dalej i na jednym z portali doczytałem ,ze aby być mondrym czeba przetrawić tomy książek.Zgodnie ze wskazufkami zerzarłem wszystko co było w domu a posiadało okładke i....dalej nic.Potem dowiedziałem siem isz wskazuwke potraktowałem zbyt dosłownie...Postanowiłem się wiec poddać sie i zamiast prubować pani dorównać skożystam z głoszonych tu przes pania mondrości.
i wprowadzić je w rzycie.Pozdrawiam bardzo serdecznie tanguś.

zobacz komentowany news »

tango

Gdy Gazeta Wyborcza pisze o dożywotniej emeryturce dla 40 letniego, związanego z PiS nieroba (Święczkowski) nazywana jest "Wybiórczą" Teraz dla Cirki stała się wiarygodnym medium...?
Pan Szostak był i będzie szanowany i pozytywnie oceniany przez większość mieszkańców Pszczyny,pomimo podniesienia przez dyzurnych propagandystów zarowno Platformy,jaki PiSu tej obrzydliwej nagonki na Jego osobe.Jeśli ktoś nie wierzy,niech poczeka trzy lata.Jeśli sam nie będzie startował w wyborach ,to napewno zwycięży osobą przez Niego popierana.
@walc_angielski...a coca cole wymislił aptekarz.Zanim skomentujesz jakiś tekst przeczytaj wszystkie komentarze,a przede wszystkim artykuł.To w nim własnie Kolon kwestionuje kompetencje pana Szostaka jako historyka do urządzania obiektu sportowego.

zobacz komentowany news »

tango

" Ci na wątrobie leży że nie masz poważania pośród innych dyskutantów" do czego mam przypiąć ten nieudolny tekscik? Czy ja zabiegam o jakieś poważanie?Może Ty masz tego typu kompleks? Czy ja Twoim wzorem godzinami przesiaduje na Plessie?
Natomiast tym patetycznym zwrotem ubawiaś mnie do łez :)"pospolitym gniewem na kolesiostwo, z bezsilnością wobec aroganckiej władzy, z niezgodą na nepotyzm partyjny"
Przy obsadzaniu przez PiS Prokuratorów Krajowych młodym choć mocno spasionym nierobom i przyznając dożywotnie renty po 15 tyś to nie kolesiostwo i nepotyzm? Ośmiesz sie kobiecino.

zobacz komentowany news »

tango

Cireńko ! To że dołaczyłaś do pełowskiego chóru pogromców pana Szostaka nie dziwi mnie. Wszak nic tak nie łączy chęć bezkarnego dokopania komuś!Próbując jednak "przypiąć łatkę" panu burmistrzowi postaraj sie bardziej, bo argument typu: "Efekty profesjonalizmy rzeczonego kazdego dnia oglądaliśmy na ulicach miasta przez 4 lata i jest to ocena mniej niż niedostateczna. "jest totalnie oderwany od rzeczywistosci. Cztery ocenione przez Ciebie lata to przeprowadzona i zakończona najwieksza inwestycja ostatnich lat.
Dlatego okres ten bardziej oceniałabym jako sukces aniżeli porażke

zobacz komentowany news »

tango

Po porażce ze SKOKiem,pan Kolon znowu próbuje zaistniec w mediach.Tym razem "sprawiedliwy" pan Kolon oburza sie na działania byłego burmistrza,ktorego to uznaje za niekompetentego przy urządzaniu siłowni.Skoro historyk nie nadaje sie do powierzenia mu tak powaznego zdaniem radnego zadania,pytam wiec jakież to "dyplomy" pozwalają panu radnemu na organizowanie i kierowanie organizacją związaną z ruchem drogowym?

zobacz komentowany news »

tango

Odnoszę wrazenie ze Palikot tworząc liste w naszym okregu korzystał na "chybił trafił"z ksiązki telefoniczej. Nawiska równie "interesujace" jak w tej lekturze.
Gdyby otworzył na pierwszej stronie numerem "1" na liście byłby Adamczyk Adam ;)

zobacz komentowany news »

tango

Kiepsko autor .KIEPSKO! Jeśli w przypadku PIS piszesz o parlamentarnym stażu kandydatów (Szwed Falfus ,Pięta) w przypadku kandydatów z innych partii również należy wskazac parlamentarne doświadczenie. Kotkowska z SLD Nykiel Kowalski Wykręt PO. Doświadczenie parlamentarne to wazna sprawa o ktorej wyborcy powini być powiadomieni!Osobiście zagłosuje na Bożenę Kotkowska ,POSŁA obecnej kadencji.

zobacz komentowany news »

tango

@ sąsiadująca z cmentarzem. W okolicy cmentarza Wszystkich Świetych wszystkie domy są z czasów powojenyych ,czyli wybodowane już w okolicy istniejącego cmentarza..Tak wiec nie porównuj obu tych spraw.Jesli Ty,lub Twoi przodkowie godzili się na widok nekropoli ze swoich okien to wasza sprawa. Mieszkańcy oś Piastów najnormalniej się na to nie godzą a Panowie radni i Ks. Proboszcz niech przedstawią inną lokalizacje, w miejscu bardziej ustronnym.

zobacz komentowany news »

tango

Jak już ktoś do Kobielic dotarł na pewno nie załował.Dożynkowy kołocz i chlyb z fetym....mniam do teraz czuja jego smak :)

zobacz komentowany news »

tango

Zliżają sie kolejne wybory i po raz kolejnuy "rusza" budowa Północnej obwodnicy. O jakiej "zgodności z planem" mówi urzednik ??? Rozpoczęcie tej inwestycji zapowiadał kandydat na burmistrza Mirosław Kraus najpóźniej w styczniu tego roku! Oj coś mi sie wydaje ,że Obwodnia będzie osią kampani pani Nykiel i pana Kowalskiego.I jak to zwykle w przypadku Platformy bywa,kandydaci obiecają, "ciemny lud to kupia" i tak...do następnych wyborów.

Tylko Jak zyc panie Premierze? BY ŻYŁO SIĘ LEPIEJ

zobacz komentowany news »

tango

mnb ma racje.Sprawdzilem i nie ma tam znaku ograniczenia,tak wiec obowiazują tam przepisy ogólne.
Mnb.nigdy nie próbowałem tłumaczyć naginania prawa szczególonie przy ograniczeniach prędkosci. W opisywanym miejscu bardzo czesto dochodzi do chaosu.Kierowcy nie są pewni ,czy nie przegapili znaku widząc radar gwaltownie hamują

zobacz komentowany news »

tango

"Kojo 74" należy sie nominacja do tytułu DROGOWEGO PRZYGŁUPA za zdanie:
"Fakt jest faktem gdyby nie to ze fiat się zatrzymał to (może) pieszy żyłby dalej , a ten drugi nie miałby traumy na całe życie " Przypisywanie komus odpowiedzielanaści za to ze zachował sie tak jak nalezy jest debilizmem!!!! Pieszy w przeciwieństwie do kierującego pojazdem nie zdaje egzaminu ze znajomości przepisów.Nalezy zatem domniemac ze tych przepisów może nie znać. Dlatego to na kierowcy ciązy obowiązek myslenia za siebie i za pieszego.Młody czechowiczanin w tej sytuacji mało ze nie myslał za pieszego ,to w ogóle okazał sie bezmyślny.
Z jednyk co pisze kojo 74 jednak musze sie zgodzić. To niejasne oznaczenie z jaką predkością mozna przy "żółtym" radarze jechać.Skrzyżowanie ,ktore moze nakładac jakieś ograniczenie jest na tyle ruchliwe ze kierujący większą uwagę zwraca na to co dzieje sie na skrzyżowaniu ,aniżeli jaki znak stoi na poboczu. Widząc ostrzezenie o radarze na wszelki wypadek zwalnia do 70 stwarzajac jakieś zagrozenie dla jadacych za nim prawidłowo.Skoro przepisy wymagają ostrzegania o fotoradarach ,może dobrze było by tablice taką uzupełnić o informacje jakie ograniczenie prędkosci na tym odcinku obowiązuje?

zobacz komentowany news »

Powrót

Nowi klubowicze

evus88

Cwiklice
w klubie od: 2024.04.18

evu88

Pszczyna
w klubie od: 2024.04.18

nill

India
w klubie od: 2024.04.17

Robek

Pszczyna
w klubie od: 2024.04.16

KamilDawid

Pawłowice
w klubie od: 2024.03.27

Alinab

Piasek
w klubie od: 2024.03.27

zibiw2

Pawłowice
w klubie od: 2024.03.27

Eco24

Goczałkowice-Zdrój
w klubie od: 2024.03.26

Najaktywniejsi - forum

ton

Niedaleko
postów: 21866

pless1

Pszczyna
postów: 10306

leo68

Pszczyna
postów: 7557

Investor

Blisko,coraz bliżej!
postów: 7024

jasmin7

Pszczyna
postów: 5777

cirka

Pszczyna
postów: 4425

POnuryZniwiarz

Shangri-La
postów: 2873

Najaktywniejsi - komentarze

Yankee

Pszczyna
komentarzy: 3241

djhooligan

Pszczyna
komentarzy: 2424

Lanser

Pszczyna
komentarzy: 2207

cirka

Pszczyna
komentarzy: 1486

Gocha

pszczyna
komentarzy: 1104

mnb

Pszczyna
komentarzy: 1050

Buziak

sps
komentarzy: 769