Prezentacja klubowicza

mnb

Pszczyna

W klubie od: 22.01.2009
Ilość komentarzy: 371
Ilość postów: 1299
Ilość wyświetleń: 1274478

Dla tych którym przeszkadza moja swastyka. Swastyka naśladująca kształtem ramion ruch Słońca.Swastyka pochodzi od sanskryckich słów ludów aryjskich:su(dobrze),asti(on jest),svasti(powodzenie)svastika(tworzący dobrobyt)www.swastika.cba.pl/pochodzenie.htm

Formularz kontaktowy


Komentarze (371)

mnb

jezdnia w tunelu tylko wydaje się za wąska a gdyby rzeczywiście tak było to będą może wolniej jeździć , a szerokość chodników imponująca ale to chyba jakaś dyrektywa unijna

zobacz komentowany news »

mnb

w wyborczej chyba ktoś jest ślepy. ceny za śmieci z kosmosu , brak prawa wyboru firmy wywozowej , niesłusznie naliczane opłaty i za to są chwaleni

zobacz komentowany news »

mnb

a nie szybciej byłoby przez Goczałkowice

zobacz komentowany news »

mnb

a ja oddałem wczoraj , jak zwykle w piątek i po dziesiątym duża kolejka

zobacz komentowany news »

mnb

Kolin to jest gościu , pilnuje porządku i basta

zobacz komentowany news »

mnb

po co światła ? czy nie lepiej wprowadzić ograniczenie do 50 od ganinexu aż do Piasku i bez świateł można byłoby szybciej przejechać niż obecnie , może wolno ale jechało by się a nie salo w korkach

zobacz komentowany news »

mnb

a ja się pytam gdzie jest w tym całym zamieszaniu policja.to oni powinni karać za przekroczenia prędkości a nie jacyś strażnicy urzędasów

zobacz komentowany news »

mnb

eddie_ chodzi mi o tych co doświadczenie za kierownicą maja mniejsze niż dzieci lat w przedszkolu a wydaje im się że są panami drogi w pseudo tuningowanych złomach

zobacz komentowany news »

mnb

do wsioka czarne BMW
dynamicznie to ty się możesz owinąć dookoła drzewa a na bielskiej będą kasowane barany w starych beemkach, calibrach i innych poniemieckich złomach

zobacz komentowany news »

mnb

przydałyby się jakieś "prawdziwe" fotoradary po otwarciu bielskiej bo nowy asfalt ,prosta droga i tylko czterdzieści będzie kusiło

zobacz komentowany news »

mnb

zdjęcia w realnym czasie na sat24.com

zobacz komentowany news »

mnb

w Pszczynie nie mamy dużego przemysłu ale mamy zieleń i świeże powietrze - tak na zakończenie felietonu

zobacz komentowany news »

mnb

wprowadzić jeden przepis ze wszystkie pieniądze z mandatów zrobione przez fotoradary policji i straży miejskiej do jednego koszyka i od razu urzędasom odechce się inwestować w radary dla zysku

zobacz komentowany news »

mnb

a jaka była przyczyna opóźnienia?

zobacz komentowany news »

mnb

a mój ostatni film w tym kinie to matrix (I)

zobacz komentowany news »

mnb

to musiało być wcześnie zaplanowane co świadczy tylko o chęci zysku i pogłosu założycieli tej zagrody a niedocenieniu zabezpieczeń

zobacz komentowany news »

mnb

13 najlepsza a komisja ślepa

zobacz komentowany news »

mnb

"Na zachodzie takie przejścia nie funkcjonują już od ponad dekady" no tak ale u nas ważniejsze są nowe puste radary i ekrany akustyczne

zobacz komentowany news »

mnb

Yankee bo to prowizorka

zobacz komentowany news »

mnb

śmigam dzisiaj od rana po Pszczynie i okolicy i jakoś nie widziałem ani jednej kontroli prędkości, czy aby to dzisiaj miało być ?

zobacz komentowany news »

mnb

ta skakanka nad zamkiem powinna mieć kontur żubra

zobacz komentowany news »

mnb

Sylwia napisała
"Chcecie p. Komorowskiego? Chcecie pracować do osiemdziesiątki? Chcecie bezkarnych pracodawców? Chcecie pracować za free??? - to głosujcie na p. Komorowskiego."


chcecie młodych rencistów ? chcecie drugiej Białorusi ? chcecie na każdym osiedlu kościół ? nie chcecie robić bo wyżyjecie z zasiłku ? to glosujcie na kartofla kaczyńskiego

zobacz komentowany news »

mnb

wstyd mi za Pszczynę chyba już zapomnieli poje...ą koalicję pissolpr no ale wasz kartofel ma charyzmę

zobacz komentowany news »

mnb

do ludzi nie przemawia to że krew ratuje życie więc trzeba inaczej materialnie,

a więc oddając krew ma się w ciągu roku 6 dni wolnego czy to ze szkoły czy z pracy a jak się pracuje to jeszcze jest płatne do tego można odliczyć z podatku plus czekolada a wszystko to za poświęcenie dosłownie 15 minut na wypełnienie ankiety i oddanie krwi .

mało? to jeszcze zwracają koszt podroży.

pracuję w zakładzie gdzie jest trzystu chłopa jedna trzecia oddaje krew tylko dlatego że mogą mieć kilka dni wolnego, chyba warto .

zobacz komentowany news »

mnb

kogo tak ciśnie z tym logo? czy którekolwiek miasto które czuło przymus posiadania nowego "znaku" coś na tym zyskało , logo logiem ale bez promocji to tylko graficzny znak a na promocję urząd na pewno nie ma kasy .
może rzeczywiście pszczyński herb jest wystarczającym znakiem Pszczyny.

tak jak kiedyś pisałem na forum że jest niemożliwe do kupienia naklejka na samochód z herbem Pszczyny takie jakie posiadają np Kaszuby ,Księstwo Cieszyńskie czy Silesia

zobacz komentowany news »

mnb

o 2.00 kładłem się spać i było spokojnie a burza zaczęła się nie wcześniej niż o 4.00 , no chyba ze powiat pszczyński ma różne strefy czasowe

zobacz komentowany news »

mnb

co za głupoty jak można zarazić się żółtaczką przy oddawaniu krwi , już wiele lat oddaję i nigdy o tym nie słyszałem
z tą żółtaczką to kolejny mit z oddawaniem krwi tak samo jak puchnące żyły jak się dłużej nie oddaje krwi

zobacz komentowany news »

mnb

re Adrian
"bo muszą podpisać że na własne ryzyko oddają krew w razie wszczepienia wirusa żółtaczki".

a gdzie mogą wszczepić wirusa ? przy oddawaniu krwi no chyba jest to niemożliwe a pisze o tym jako honorowy dawca

zobacz komentowany news »

mnb

jak nie zdążą to blisko dwa zakłady pogrzebowe, prosektorium i kościół tylko cmentarz daleko

zobacz komentowany news »

mnb

tymi debilami są mieszkańcy tego bloku, jak w życiu nic nie wyszło i mieszka się w klitce to najlepiej utrudnić życie innym.
mieszkańcy twierdza że po chodniku jeżdżą rowery , skutery a kto kazał budować chodnik wzdłuż bloku ( dla wygody) można było go odsunąć od bloku jak jest niemal na całym osiedlu.
na żądanie mieszkańców tego bloku najpierw zainstalowano barierki przy bielskiej potem przy chodniku bielskiej teraz tuz przy samym bloku ciekawe co teraz zrobią

zobacz komentowany news »

Powrót

Nowi klubowicze

KamilDawid

Pawłowice
w klubie od: 2024.03.27

Alinab

Piasek
w klubie od: 2024.03.27

zibiw2

Pawłowice
w klubie od: 2024.03.27

Eco24

Goczałkowice-Zdrój
w klubie od: 2024.03.26

kartonik0

Radostowice
w klubie od: 2024.03.25

Mieciu97

Pszczyna
w klubie od: 2024.03.18

Artifire90

Pszczyna
w klubie od: 2024.03.07

qba99

pszczyna
w klubie od: 2024.03.07

Najaktywniejsi - forum

ton

Niedaleko
postów: 21807

pless1

Pszczyna
postów: 10306

leo68

Pszczyna
postów: 7557

Investor

Blisko,coraz bliżej!
postów: 7024

jasmin7

Pszczyna
postów: 5777

cirka

Pszczyna
postów: 4425

POnuryZniwiarz

Shangri-La
postów: 2873

Najaktywniejsi - komentarze

Yankee

Pszczyna
komentarzy: 3240

djhooligan

Pszczyna
komentarzy: 2412

Lanser

Pszczyna
komentarzy: 2207

cirka

Pszczyna
komentarzy: 1486

Gocha

pszczyna
komentarzy: 1104

mnb

Pszczyna
komentarzy: 1050

Buziak

sps
komentarzy: 769