Prezentacja klubowicza

Sir_bez_nicka

Pless@okolice

W klubie od: 27.09.2008
Ilość komentarzy: 42
Ilość postów: 61
Ilość wyświetleń: 29926

Formularz kontaktowy


Komentarze (42)

Sir_bez_nicka

do tyszanka:
masz rację - niech świadkowie zgłaszają się na Policję to ci się wtedy oczy otworzą ze zdumienia i braku wiedzy na temat zaistniałego zdarzenia. Jeżeli nie wiesz co pisać to nie pisz niżeli miała byś pisać bzdury.

co do Pless1: całkowita racja i jasność wypowiedzi. A chciałbym coś dodać od siebie. Wszystkim którzy lubią adrenalinę i chcieliby się przekonać w jaki sposób jeżdżą co niektórzy kierowcy ciężarówek, polecam skrzyżowanie ze światłami w Goczałkowicach Zdrój i próbę wyjechania z ulicy Głównej w kierunku na Pszczynę w momencie gdy zapali się zielone światło a od strony Pszczyny nadjeżdża jakaś ciężaróweczka. Ja przeżyłem taką sytuację i nie życzę nikomu. Była to ciężarówka - prostuję ciągnik z naczepą z pewnej firmy browarniczej. Pomimo tego iż miałem zapalone światło zielone i nie ruszyłem od razu, kątem oka widziałem jak to cholerstwo się zbliża, nawet nie próbował hamować, jeszcze chwilka a mógłbym wylądować w krainie wietrznych łowów. Oczywiście nie można powiedzieć że wszyscy kierowcy ciężarówek to kretyni, bo są też tacy którzy wiedzą jak jeździć bezpiecznie. Ale w dalszym ciągu ilość kierowców którym się zawsze śpieszy niestety nie zmniejsza się ale wręcz przeciwnie - wzrasta. Pozdrawiam wszystkich użytkowników dróg i niech moc będzie z wami.

zobacz komentowany news »

Sir_bez_nicka

do: kierowca Pinox Scania

Po przeczytaniu twojego komentarza tak się zastanawiam, czy w ogóle powinieneś się odzywać. Jako kierowca ciężarówki to chyba ty sam powinieneś zdawać sobie sprawę i jak to nazwałeś "przewidzieć niebezpieczną sytuację" - o czym ty mówisz!!. Jadąc od strony Bielska na Katowice, widząc zapalające się pomarańczowe światło to chyba już ty powinieneś uważać a nie kierowcy którzy oczekują na wjazd na skrzyżowanie w kierunku Oświęcimia. Bo im zapala się zielone w momencie kiedy na nitce w kierunku Katowic już pali się czerwone. Kierowca tej Skody w związku z czym zaczyna wjeżdżać na skrzyżowanie, notabene przejeżdża jeszcze nitkę z Katowic na Bielsko a potem dochodzi do tragedii.
W związku z czym po twojej publikacji można byłoby odnieść wrażenie i zaapelować do wszystkich kierowców samochodów osobowych:
Uwaga! Wjeżdżając na skrzyżowania z sygnalizacją świetlną pomimo iż pali się światło zielone popatrzcie jeszcze w innych kierunkach, bo nagle z niewiadomego kierunku może w was przycedzić jakaś ciężarówka, której kierowca wychodzi z założenie - duży może więcej, bo nigdzie nie widzę tu uzasadnionego wytłumaczenia typu ciężar a zastosowanie prędkości, chyba że zaczniemy rozpisywać się na temat praw fizyki ale chyba nie o to tu chodzi, tylko o bezpieczeństwo wszystkich użytkowników dróg.
To przecież chyba normalne że jak jest mokro jedzie się ze zwróceniem szczególnej uwagi, a dotyczy to nie tylko samochodów osobowych.
Dziękuję za uwagę.

zobacz komentowany news »

Sir_bez_nicka

Gość: Yoo
Pozdro i szacuneczek również.

zobacz komentowany news »

Sir_bez_nicka

I wszystko jasne.
Zdrowych Spokojnych Świąt dla naszych dzielnych Strażników Miejskich!Mniej wrogów więcej szacunku dla ciężkiej i niewdzięcznej pracy jaką wykonujecie życzę.

zobacz komentowany news »

Sir_bez_nicka

Teraz ja się uśmiałem z Waszych komentarzy- bo AZK daje "mandaty" za 50 zł - tzw.opłata administracyjna za nieopłacenie parkometru,Straż Miejska wypisuje za strefe zamieszkania obowiązkującą w Centrum 100 zł , a wiem bo zapłaciłem sam za to.
Zapłaciłem, ale wiedziałem za co.Co by było gdyby na Rynku non stop stały samochody?Ludzie wy się zastanówcie!Przecież Rynek jest na spacery rodzinne a nie na wasze wygodnictwo-zresztą ja za swoje zapłaciłem i teraz już wiem,2 zł wrzucam sobie w parkometr i pełna kulturka.Stać cię człowieku na auto,niech ciebie będzie stać na parking lub na mandat.Jasna .... przecież pilnowanie porządku to ich zadanie.
Co do monitoringu i zdarzeń to ja jakoś wierzę w to co napisane, i wiem ,że w innych miastach też monitoringi się sprawdziły.Jeśli już chcecie tak dowalać im to dalej tak piszcie i może przyjmijcie się po to by łapać bezpańskie psy i użerać się z kablami - co przychodzą mówić,jak to sąsiad pali w piecu plastikiem.
Nie mam z nimi nic wspólnego,ale do 2 osób mam pełen tam szacunek i to nie za ten mój mandat i punkt karny,ale za wiedzę i to,że się starają wywiązywać z obowiązków.
Nie wiem czy plotka czy fałsz, ale wiem że są zdarzenia nie opisane przez pless , gdzie naprawdę zasługują na wielkie brawa.
Szacuneczek i pozdrówka komentatorzy!

zobacz komentowany news »

Sir_bez_nicka

~gość
Trzeba rozróżnić działalność Starostwa Powiatowego od Urzędu Miejskiego.Pozdrówka i szacuneczek.

zobacz komentowany news »

Sir_bez_nicka

Nie będę złośliwcem,ale Oceńcie się sami ludzie.Czego dokonaliście w ciągu ostatnich 2 lat ?Czy Wasze dokonania są wielkie?Najlepiej się patrzy na Kogoś innego.Ankieta sama wskazuje na wszystko.
Zdrowych Spokojnych Świąt Wam życzę i troszkę więcej serdeczności dla drugiego człowieka.Kiedyś może sami będziecie podlegać ocenie innych osób i mam nadzieję,że o Was się tak nie będą wypowiadać inni.
Ja oceniam działalność Burmistrza na bardzo dobry i tego zdania nie zmienie.Mam nadzieję,że inwestycje szybko się zakończą i zagości na naszych ulicach porządek, a wtedy i Wy pisać będziecie inaczej.W domach też jest "bałagan"w trakcie remontów,ale jaki efekt po.
To wszystko chyba co chcę napisać.
Szacuneczek dla Burmistrza.Mam ręce i samochód po remoncie dróg umyję sam.Najważniejsze jest to,co się sobą reprezentuje a kultura tego człowieka jest wielka dla każdego!nie tylko dla ludzi zamożnych o czym sam się przekonałem jako interesant w UM.

zobacz komentowany news »

Sir_bez_nicka

nx7300 aż mi ciebie poważnie żal.

zobacz komentowany news »

Sir_bez_nicka

Dokładnie.Facet jak ty się nakręcasz to nic tylko się iść ciąć:/
Bredzisz tak jak toon napisał.

zobacz komentowany news »

Sir_bez_nicka

Pamelko zgadzam sie w 100%z twoja wypowiedzia.pozdrawiam rowniez

zobacz komentowany news »

Sir_bez_nicka

Do Lukrecja...
Jest wręcz kretyński !

zobacz komentowany news »

Sir_bez_nicka

I dlaczego nikt nie doda,że Straż Miejska była na miejscu pierwsza i że to właśnie Strażnik Miejski ratował kogoś i to są te dwie osoby - ofiary zadymienia.Oj co do komentarzy,ludzie to tragedia a wy sobie zabawę z nieszczęścia urządzacie.nie ładnie.Byłem widziałem i nie jest mi wcale do śmiechu!A ogólnie czy ktoś wie czy wszystko w porządku z tymi ludźmi?bo widziałem jak strażnika wywozili ale ta druga osoba?mam nadzieję że wyszli z tego.

zobacz komentowany news »

Powrót

Nowi klubowicze

KamilDawid

Pawłowice
w klubie od: 2024.03.27

Alinab

Piasek
w klubie od: 2024.03.27

zibiw2

Pawłowice
w klubie od: 2024.03.27

Eco24

Goczałkowice-Zdrój
w klubie od: 2024.03.26

kartonik0

Radostowice
w klubie od: 2024.03.25

Mieciu97

Pszczyna
w klubie od: 2024.03.18

Artifire90

Pszczyna
w klubie od: 2024.03.07

qba99

pszczyna
w klubie od: 2024.03.07

Najaktywniejsi - forum

ton

Niedaleko
postów: 21807

pless1

Pszczyna
postów: 10306

leo68

Pszczyna
postów: 7557

Investor

Blisko,coraz bliżej!
postów: 7024

jasmin7

Pszczyna
postów: 5777

cirka

Pszczyna
postów: 4425

POnuryZniwiarz

Shangri-La
postów: 2873

Najaktywniejsi - komentarze

Yankee

Pszczyna
komentarzy: 3240

djhooligan

Pszczyna
komentarzy: 2412

Lanser

Pszczyna
komentarzy: 2207

cirka

Pszczyna
komentarzy: 1486

Gocha

pszczyna
komentarzy: 1104

mnb

Pszczyna
komentarzy: 1050

Buziak

sps
komentarzy: 769