Prezentacja klubowicza


Konto zostało usunięte

Formularz kontaktowy


Komentarze (28)

aniol_stroz

Kurde, nagrody kultury a Tona niet.

Jak mogli Waścia pominąć??

zobacz komentowany news »

aniol_stroz

yomum24- przypadkowe.

zobacz komentowany news »

aniol_stroz

yomum24 ciasną przestrzeń mózgową widać u Ciebie.

zobacz komentowany news »

aniol_stroz

monika p jakie inne?? Woodstock nie Twoja wersja. Ile można pisać. Fundacja przekazała sprzęt na oddział geriatryczny- taki był zamysł finału styczniowego. Widzisz różnicę, kardiologia- geriatria??

zobacz komentowany news »

aniol_stroz

Re. sprzedawca

Czytanie ze zrozumieniem to chyba nie po drodze u Ciebie. Ale po pokazie przez "rz" nie powinienem być zaskoczony.


Ile to miejsc pracy w miejscowości liczącej blisko 10 tysięcy mieszkańców generuje Biedronka, Netto i Tesco?? 50-60 łącznie?? Sporo, jak na naszą rzeczywistość. Otwórzmy jeszcze Brico, Lidla, Kaufland, Real, Obi- gruntu gminnego jest sporo pod takie inwestycje, to zlikwidujemy bezrobocie w gminie, będą podatki to może i wreszcie na inwestycje się znajdą pieniądze.

Pytanie na szybkości, co z Czerwoną Torebką?? Zrezygnowali ze względu na mało atrakcyjną lokalizację??

zobacz komentowany news »

aniol_stroz

Patrząc na wypowiedzi Pana Taranowskiego, Sikory, jako mieszkaniec Woli jestem za stworzeniem nasypu wokoło w/w miejscowości do wysokości najwyższego zabudowania ( poza skipem kopalni- to była by już przesada), zalaniem wodą i zarybieniem. Może chociaż na gospodarstwie rybnym uda się zarobić.

Ludzie ogarnijcie się, gmina Miedźna za rządów obecnie panującego nam wójta to zadupie jakich mało. Poza supermarketami i prywatą na terenie kopalnianym zero miejsc pracy.
Panie Taranowski walcz Pan o drogę bo to jest możliwość rozwoju dla gminy.

zobacz komentowany news »

aniol_stroz

A jakie to klęski żywiołowe dotknęły tej drogi??

zobacz komentowany news »

aniol_stroz

Prawie się dałem nabrać.
Tylko te oczy.



Podaj Waść namiary na pracodawcę, pomogę.

zobacz komentowany news »

aniol_stroz

Bez urazy, ale te dwa etaty to ile godzin w tygodniu??

zobacz komentowany news »

aniol_stroz

Kapiiii a znak A6c w tle zauważyłeś?? Wyprzedzanie pojazdów na wysokości lub w niewielkiej odległości od skrzyżowanie to gra w ruletkę. Milion razy się uda.....
Motocyklista szacun człowieku bo jesteś jedynym głosem rozsądku. Lusterka nie są po to by szukać wyprzedzających podczas skręcania na skrzyżowaniu.

Nie zmienia to faktu, że doszło do tragedii.

Najszczersze kondolencje dla rodziny.

zobacz komentowany news »

aniol_stroz

Jeszcze jedna ważna rzecz. Pisząc komentarze w tak ciepłych tematach wypadałoby pisać z własnych profili a nie gości. Odwagi trochę.

zobacz komentowany news »

aniol_stroz

Nie zgadzam się na bezpłatne oddawanie ziemi nikomu. Tym bardziej kościołowi. Skoro coś ma działać "komercyjnie"- za co łaska, należy zainwestować w to pieniądze aby z czystym sumieniem móc pobierać to "co łaska".

zobacz komentowany news »

aniol_stroz

Jana Pawła 2. Znowu. Wybory idą :)

zobacz komentowany news »

aniol_stroz

Ech Ludwik.

Spoczywaj w pokoju :(

zobacz komentowany news »

aniol_stroz

Zapomniałbym, na miejscu Geslerowej kupiłbym tę budę, pokazał że można po czym zrównał z ziemią zaorał i kartofle posadził :)

zobacz komentowany news »

aniol_stroz

Mela, a może by ich tak już nie organizować więcej, pieniądze przeznaczyć na dożywianie dzieci w szkołach. Ilu jest rolników w gminie Miedźna. Tylko takich prawdziwych rolników, nie ludzi z przydomowymi ogródkami.

zobacz komentowany news »

aniol_stroz

Dno, jak co roku- pogoda powinna dać im do myślenia, za dużo grzeszą :)

zobacz komentowany news »

aniol_stroz

1. Tylko uczniowie Miedźnej?? Czy gminy Miedźna??
2. Czy przedszkola wydają legitymacje które niezbędne są w myśl artykułu do skorzystania z promocji swoim wychowankom?? Czy wystarczy pokazać bajtla kasjerce i wejdziemy na słowo??
3. Czy moja 2 letnia córa nie uczęszczająca do przedszkola tez zostanie objęta tym programem??

Trochę nieścisły ten artykuł bo w sumie nie wiem czego się spodziewać pojawiając się na basenie.

zobacz komentowany news »

aniol_stroz

Ten słup drewniany to chyba telekomunikacyjny. Nie wiem ziomuś o co się plujesz.On jeszcze Ciebie przeżyje i pewnie dobrze się będzie miał :D

zobacz komentowany news »

aniol_stroz

Jak gdzie oddać, zgodnie z ustawą o recyklingu tam gdzie zakupiłeś nowe opony. Kupiłeś 4 oddajesz stare 4. Ot filozofia.

zobacz komentowany news »

aniol_stroz

Ech.........
Żeby dzieciaki musiały zbierać na leczenie swojej chorej koleżanki :(
Chory kraj.

zobacz komentowany news »

aniol_stroz

Re: Gość: pszczyniacy ogarnijcie się

Przeczytałeś/aś dokładnie treść mojej wypowiedzi?? Zrozumiałeś/aś co miałem do przekazania.
Więc powtórzę. Pielęgniarek nie było 2-3, tylko w pokoju pielęgniarskim było ich około 7-8, wiecznie na wszystko miały czas.Wyjątkiem były godziny ranne gdzie zlecone były badania i trzeba było je wykonać. Więc za przeproszeniem nie truj smutów o zwalnianiu, łzach i o tym jak ja bym się miał czuć, bo każda firma zwalania ludzi którym się ewidentnie nie chce pracować. Taki niestety był personel Pszczyńskiego szpitala. Zmniejszenie personelu wymusi na tych którym się chce normalną i rzetelną pracę, zaczynając na pielęgniarkach kończąc na złotych cielcach, czyli ordynatorach. Przykładów dotyczących niekompetencji mógłbym podawać setki choćby po swojej rodzinie i znajomych, tylko po co.

zobacz komentowany news »

aniol_stroz

Pomijając fakt, że bardzo nie podoba mi się to w jaki sposób przeprowadzana jest restrukturyzacja szpitala- panuje tam chaos, a kolejne newsy zdają się tylko potwierdzać to. Bardzo ciesze się z tego, że spore stadko świętych krówek pracujących tam, nareszcie dostało prztyczka w nos. Od lat wiadomo było, że szpital w Pszczynie to umieralnia, a lekarze tam pracujący za nic mają zdrowie leczących się tam osób. Bzdurą jest, jakoby mniejsza ilość personelu medycznego nie była w stanie zapewnić odpowiedniej opieki. We wrześniu zeszłego roku miałem okazje leżeć w szpitalu i pomimo "odpowiedniej" ilości personelu czekało się sporo na pielęgniarkę która o każdej porze dnia i nocy miała przerwę śniadaniową. Jednym słowem, pracownicy szpitala odwykli od pracy i chyba zapomnieli o swojej przysiędze.

zobacz komentowany news »

aniol_stroz

Proponuje jeszcze zmianę nazwy parkingu przy ZUS-ie na Imienia Karola Wojtyły dla odmiany może wreszcie wezmą się za te dziury :) a może najlepiej nazwę Pszczyny zamieńmy na JP II City a panów odpowiedzialnych za absurdy skierujmy do odpowiedniej poradni. Boże widzisz i nie grzmisz, albo?? Ja wiem za te głupoty radnych lato mamy deszczowe za karę. Coś z tym trzeba zrobić :)

zobacz komentowany news »

aniol_stroz

hmmmmmmm.....................
Ja wiedziałem, że tak będzie. Aha, aha. Ja wiedziałem.
Niektóre pomysły są nieśmiertelne, a z racji zbliżających się wyborów kto zaprotestuje.
Nie ma szaszka w magistracie,bo kto sam sobie w kolana strzela :)

zobacz komentowany news »

aniol_stroz

Drzewo i sznur-nie dożywocie. Kolejny wykolejeniec na moim utrzymaniu.

zobacz komentowany news »

aniol_stroz

No tak Pani w w koszulce z Nike naprawdę ładny biust :)

zobacz komentowany news »

aniol_stroz

Hmmmm.......................
Gmina Miedźna zakończenie prac 5 listopada. Ciekawa data. Tylko jakoś nie potrafię sobie wyobrazić skąd się wzięła. Zajmie się ktoś wreszcie szemranymi kontraktami,odbiorem i sposobem wyłaniania wykonawców. Tu aż się prosi o wizytę NIK oraz zbadanie sprawy przez prokuratora.


P.S. No chyba, że u nas rozkopana robota do połowy to skończona robota.

zobacz komentowany news »

  • Strona
  • 1
  • z
  • 1

Powrót

Nowi klubowicze

KamilDawid

Pawłowice
w klubie od: 2024.03.27

Alinab

Piasek
w klubie od: 2024.03.27

zibiw2

Pawłowice
w klubie od: 2024.03.27

Eco24

Goczałkowice-Zdrój
w klubie od: 2024.03.26

kartonik0

Radostowice
w klubie od: 2024.03.25

Mieciu97

Pszczyna
w klubie od: 2024.03.18

Artifire90

Pszczyna
w klubie od: 2024.03.07

qba99

pszczyna
w klubie od: 2024.03.07

Najaktywniejsi - forum

ton

Niedaleko
postów: 21807

pless1

Pszczyna
postów: 10306

leo68

Pszczyna
postów: 7557

Investor

Blisko,coraz bliżej!
postów: 7024

jasmin7

Pszczyna
postów: 5777

cirka

Pszczyna
postów: 4425

POnuryZniwiarz

Shangri-La
postów: 2873

Najaktywniejsi - komentarze

Yankee

Pszczyna
komentarzy: 3240

djhooligan

Pszczyna
komentarzy: 2412

Lanser

Pszczyna
komentarzy: 2207

cirka

Pszczyna
komentarzy: 1486

Gocha

pszczyna
komentarzy: 1104

mnb

Pszczyna
komentarzy: 1050

Buziak

sps
komentarzy: 769