Prezentacja klubowicza

ciekawska

Pszczyna

W klubie od: 09.09.2005
Ilość komentarzy: 31
Ilość postów: 116
Ilość wyświetleń: 23394

nigdy nie mów nigdy

Formularz kontaktowy


Komentarze (31)

ciekawska

"Ze względu na duże zainteresowanie prosimy o wcześniejszą rezerwację oraz wpłatę" ładny mi PR... ja bym tam nie poszła nigdy.

pozdrawiam

zobacz komentowany news »

ciekawska

Kocham mojego ojca Archeologa:D

zobacz komentowany news »

ciekawska

Mam nieodparte wrażenie że jeśli przestaniemy zwracać uwagę na niejaką rebeliantkę to znikną byc może jej pseudo inteligentne komentarze.
masakra...

zobacz komentowany news »

ciekawska

w Piasku idzie znaleźć se męża :P:P:P

zobacz komentowany news »

ciekawska

tak, z tego co wiem to pan Jackowski miał się zająć tą sprawą ale sobie chyba nie poradził. Kiedyś myślałam że facet istotnie ma dar ale teraz chyba bardziej niż do zdjęć to zagląda do kieliszka. wrak człowieka.

zobacz komentowany news »

ciekawska

a ja się zgadzam z garbatym_aniołem.
Rzucą wam jakiś naciągany konkursik, wszyscy walą datami i się cieszą bo zobaczą jak zwierzęta robią coś do czego są przymuszane... a cała sala rży ze śmiechu....

masakra....

zobacz komentowany news »

ciekawska

po pierwsze to nie było wcale żadnych "dresów" pod sceną, heheh, a po drugie ten wysoki w czapeczce nie prowodyrował tylko się bujał pozytywnie:) a po trzecie było bardzo fajnie ;)

zobacz komentowany news »

ciekawska

niezła próba prowokacji garbaty :D

zobacz komentowany news »

ciekawska

farbowanie jeden kolor, włosy do ramion, 90 zł, modelowanie plus strzyżenie 45 zł, ostatnio za taką przyjemność zapłaciłam 135 zł w sumie. Nie wiem natomiast ile kosztują pasemka...

zobacz komentowany news »

ciekawska

kurde _kibic997_ Ty to jesteś super...:))
pzdr

zobacz komentowany news »

ciekawska

'(...) kluczyki znalazł w koszu na śmieci, a samochód stał tuż obok...(...)' <lol> biedny :) ciekawe któż to? :>

zobacz komentowany news »

ciekawska

chyba sportowcem a nie sportowicem, poprawcie sobie...

zobacz komentowany news »

ciekawska

z całym szacunkiem sruba ale czy pomyślałaś w ogóle (wiesz co to znaczy myśleć??) o tym co czuje rodzina i znajomi kierowcy który zginął czytając twoje posty typu "nieuwaga kierowcy" i "rzuciłam się do okna bo to lepsze niż film..."?? ręce opadają, gdzie takie dziewuszyska tępe się chowają...

a teraz wyobraź sobie ze to ktos tobie bliski ginie w ten sposób... i jakie byłyby twoje komentarze wtedy?

więc zastanów sie co ty w ogóle wypisujesz

nie było cię tam więc nie masz nic do powiedzenia.... i uszanuj zmarłego i przede wszystkim Jego bliskich

zobacz komentowany news »

ciekawska

szczere kondolencje i wyrazy współczucia dla całej Rodziny

R.I.P <*>

zobacz komentowany news »

ciekawska

"...ale i tak chodzbym wam podawał nastepne przykłady to i tak tego nie zrozumiecie bo dla was wazna jest impra, piwko, laski i szpan wsrod innych, ze sie psa adoptowało....."


no comment

zobacz komentowany news »

ciekawska

powiedz mi no znawco i czlowieku światowy <lol> w ktorych krajach usypia się zwierzęta po roku, no... chyba ze w miedznej.

Po pierwsze inne kraje niedopuszczają by po ulicach chodziły bezpańskie psy i koty (sterylizuje się większość zwierząt)

Po drugie dobrze że jest taka forma pomocy czworonogom (które przecież ze swojej winy nie znalazły sie na ulicach... (nie ze swojej winy są bite czy głodne) ponieważ wiele osób nie znało tej formy pomocy.

A po trzecie już wszyscy znamy twoje opinie na ten temat wiec proszę cię, z całym szacunkiem...... zachowaj swój "tok myslenia" dla siebie

zobacz komentowany news »

ciekawska

filor to ciebie powinno sie jak najszybciej uśpić to sam nie będziesz już skamlał...

zobacz komentowany news »

ciekawska

cwikliczanin....

ręce opadają, nie masz daleko, przejedź się choćby na kole i pooglądaj te zwierzęta, wiele w świetnej (juz) kondycji..

nie trzyma sie na siłe zwierząt cierpiących, to chyba oczywiste, a jeśli chodzi o dzieci, to należy je raczej przestrzegać przed ludźmi takimi jak ty, natomiast wszelką wrażliwość na krzywdę i zło należy od lat najmłodszych im zaszczepiać

tobie widać nikt jej nie zaszczepił a szkoda

zobacz komentowany news »

ciekawska

to prawda, szkoła podstawowa nr. 18 z Pszczyny zaadoptowała jednego Konika - Feliksa, co miesiąc dzieciaki przynoszą po 1 zł. to nie duzo a kwota nazbiera się całkiem słuszna,

dziękuję tym którzy pamiętają o Feliksie i o wpłatach:)

zobacz komentowany news »

ciekawska

moje gg - 5385359, udziele wszelkich informacji na temat Przystani,


natomiast mam pytanie do xxx - czy kiedykolwiek wplaciles jakies pieniądze na dzieci albo osoby chore? jesli tak to dobrze, i nie komentuj ze ludzie pomagają zwierzętom, bo nie chodzi o całe 200 zł, niektórzy wpłacają kilka złotych miesięcznie, to zawsze pomoc jest, natomiast jesli nie pomagasz tym dzieciom, na które sie tak powołujesz, to nie zabieraj głosu,

dziękuje wszystkim którym los zwierząt nie jest obojętny

zobacz komentowany news »

ciekawska

re morales... oczywiscie dziekuje za jakze inteligentny wpis,

po pierwsze adresu nie podali i nie podadzą bo wielu tych ludzi od których Przystań odkupiła i uratowała konie chętnie by sie pewno zemsciło bo dla takich "ludzi" schorowane zwierzęta są nic nie warte i nalezy je zabic, oczywiscie tak zeby nacierpiały sie jak najwiecej

po drugie jeżdzę do Przytuliska często i wierz mi KAZDA złotówka sie liczy, ale są ludzie którzy od razu napiszą ze to naciąganie, jesli chesz, skontaktuj sie ze mna i chetnie Cie tam zabiore jesli chesz sie przekonac czy to naciganie ludzi, potem przeprosisz i sprostujesz to co napisales;/;/

po trzecie zdjecia są, jak to mądrze okresliles, " kazde z innej parafii" gdyz zostały zrobione w miejscach w których Przytulisko odbierało chore, zagłodzone i pookaleczane zwierzęta, tych miejsc były setki wiec duzo jest zdjęć.
... ogólnie to strasznie smutno sie robi jak czytam ze to naciaganie ludzi bo wiem ile trzeba pieniedzy i ciężkiej pracy aby ratowac kolejne zwierzaki a potem starac sie aby nie kojarzyły nas ludzi tylko z biciem, poniewieraniem, glodzeniem czy zabijaniem... ale to tylko zrozumieją Ci którzy widzieli te tragedie na własne oczy a nie siedzą w domu i z niczego nie zdają sobie sprawy

tak wiec chetnie cie zabiore tam i pokaze na czym, twoim zdaniem, "naciaganie polega"

zastanów sie zanim napiszesz kolejny post

Kinga

zobacz komentowany news »

ciekawska

re kokus re klara
, wkurzam sie tylko czytając takie beznadziejne posty, klara juz nie wie co napisac to wyzywa sie na "siersciuchu" a ja uwazam ze misiek był najładniejszy i dobrze ze wygrał, goldi tez był słodki, czy to nie jedno który wygral? zaprezentowały sie wszystkie pięknie, gratuluję Miskowi oraz jego włascicielom, szczególnie ze go przygarnęli. i tylko zal ze taki fajny konkurs a juz "zyczliwi" kipia jadem ze nie wygrał inny pies, boze co za ludzie...;/

pozdro dla wszyskich "siersciuchów" i beznadzieejnych ludzi z bezndziejnymi komentarzami...

zobacz komentowany news »

ciekawska

dziekuje za odpowiedz, wiem ze sobie radził, sama szukałam mu domu, rozwieszałam ogłoszenia, dałam komunikat do radia i nic.... zastanawiające było to ze pies był grubiutki, czysciutki, a własciciela jak nie było tam nie było:( martwię sie strasznie bo wiem ze kalekie zwierzęta są czesto nietolerowane przez inne , a przeciez schroniska sa przepełnione i jest za duzo psów w jednym kojcu. Pies był kochany, strasznie tęsknił za włascicielem.. nie mam pojecia skad się wziął ani czy znalazł dom....

zobacz komentowany news »

ciekawska

mam pytanie do schroniska - w czerwcu został przywieziony piesek bez przedniej łapki, czy właściciel sie znalazł...? Bo słyszałam takie opinie ze pieski kalekie sie usypia bo nie maja szans na dom... mam andzieje ze to nieprawda bo to chyba niezgodne z prawem, prosze o odpowiedz

zobacz komentowany news »

ciekawska

ja rzuciłam rok temu, paliłam ok 1 paczkę dziennie, rzuciałam z dnia na dzień, bez żadnych plastrów, tabletek czy innych. Ciężko było przez ok miesiąc ale nie załuję i nie ciągnie mnie w ogóle aaa.. paliłam kilka lat;/ zyczę duzo silenj woli i wytrwalosci:D

zobacz komentowany news »

ciekawska

Ania, o jakim porsche mowisz? uwierz mi tam jest NORMALNIE, bylam tam i srednio zadowolona bylam, moj kuzyn tez niezadowolony z cięcia;/, a np w czerwcu strzyzenie meskie bedzie po normalnej cenie czyli.... 25 zeta, chyba oszaleli, salon taki sobie, zadna rewelacja, ja uwielbiam moją Natalię, pozdrawiam

zobacz komentowany news »

ciekawska

Uwielbiam Pana Kostrzewę , tzn jego wiersze:P, gromadzę namiętnie każdy nowy tomik, szczególnie uwielbiam te dotyczące Pszczyny, parku, ... po prostu wspaniałe, proste a zarazem takie głębokie i ... aż brak mi słów. Cieszę sie ze Pan Kostrzewa został doeceniony równiez za granicą, pozdrawiam i życze dalszych sukcesów oraz duzo, duzo... weny i nowych pomysłów:))))))

zobacz komentowany news »

ciekawska

cennik jest OK, tzn np baleyage plus cięcie plus modelowanie 98 zeta, z tym ze jest to cena promocyjna więc pozniej wiadomo będzie drożej... ja mam tylko nadzieje ze komentarz AGI to nie kryptoreklama i ze faktycznie jest ona klientka i ze tam była ( po prostu wydaje mi sie jej komentarz mocno przesłodzony... same superlatywy..) no ale jesli naprawdę tak jest jak pisze to super, ja poczekam jeszcze na inne komentarze bo nie chce isc tam jako jedna z pierwszych i sie naciąc:PPP pzdr

zobacz komentowany news »

ciekawska

Lotka, a P. Kasia jest tylko jedna? zeby nie było tam potem 5 Pań o imieniu Kasia:P, pojdę, sprobuję, zobacze jak mi kolor zrobia... a czy w Trendy jest tez kosmetyczka (i jesli tak to fajna?:P) pzdr

zobacz komentowany news »

ciekawska

Papużko, a gdzie dokładnie jest ta pani Emilia?? ja przede wszystkim chce fryzjera od fajnego farbowania!!! pzdr

zobacz komentowany news »

Powrót

Nowi klubowicze

hexman

SBI
w klubie od: 2024.10.02

Marek33e

Niedzica
w klubie od: 2024.09.29

AnOd

Studzienice
w klubie od: 2024.09.28

MarioMonika

Goczałkowice Zdrój
w klubie od: 2024.09.28

Monia_na

Pszczyna
w klubie od: 2024.09.19

Kinia22

Pszczyna
w klubie od: 2024.09.06

mazdamer

a
w klubie od: 2024.09.04

madamer1

Goczałkowice-Zdrój
w klubie od: 2024.09.03

Najaktywniejsi - forum

ton

Niedaleko
postów: 22552

pless1

Pszczyna
postów: 10306

leo68

Pszczyna
postów: 7557

Investor

Blisko,coraz bliżej!
postów: 7024

jasmin7

Pszczyna
postów: 5777

cirka

Pszczyna
postów: 4425

POnuryZniwiarz

Shangri-La
postów: 2873

Najaktywniejsi - komentarze

Yankee

Pszczyna
komentarzy: 3246

djhooligan

Pszczyna
komentarzy: 2570

Lanser

Pszczyna
komentarzy: 2216

cirka

Pszczyna
komentarzy: 1486

Gocha

pszczyna
komentarzy: 1104

mnb

Pszczyna
komentarzy: 1050

Buziak

sps
komentarzy: 769