Forum

Temat: Czy Konstytucja może być antydemokratyczna?

yellow

Psary

Postów: 157

Data: 27.09.2017; 17:20

duby smalone

ton

Niedaleko

Postów: 21866

Data: 29.09.2017; 07:53

Ba, ale to jeszcze nic!
Zaraz Wam udowodnię, że sądy /tzw. wymiar sprawiedliwości/, w naszym kraju, acz sądzę, ze tak jest i na całym świecie, bo głupoty, wynikającej z braku wyobraźni, na tej przepięknej planecie, nigdzie nie brakuje -

przyczynia się do skłócania konfliktowania: a to rodziny - osób sobie bliskich, dotąd znajomych i przyjaciół, sąsiadów...

Dlaczego?

Z prostego i banalnego powodu.

Przesłuchując na rozprawie obydwie strony oraz ich świadków - jakim i ja także byłem - W.S. żąda ode mnie - abym zeznawał: za lub przeciwko osądzanej stronie konfliktu, np.w tym wypadku rodzinnego !

Druga strona /moi bliscy, sąsiedzi, dotychczasowi przyjaciele/ zainteresowana tym, abym jej przeciwnika pogrążył, przedstawiając go w jak najgorszym świetle /to zrozumiale, by mogła wygrać -

TO WSZYSTKO SŁUCHA!!!

...Słucha, jak ja dobrze się o oskarżonym, ich przeciwniku, dobrze się wyrażam, nic przeciwko nie mam, ba, nawet go chwalę za jego pozytywne cechy, czy postawę w konflikcie.

No i się doigrałem; odtąd mam w nich, w moich krewnych, w rodzinie, itd. - samych wrogów, nie pd/kłaniają mi się, unikają rozmów itd.

To wina sądu!
Bo przecież można było inaczej: na moment przesłuchiwania świadka - poprosić o opuszczenie sali sadowej drugiej strony /stron/.
Wtedy nawet i sąd by na tym wygrał, mając pewność składanych informacji w sprawie, w sytuacji nieskrępowania .mitygowania się/ obecnością drugiej strony, co zawsze może zafałszować obiektywny obraz sprawy, ze szkodą dla strony, no i wymiaru sprawiedliwości.

A w ten sposób mamy skłócone przez sąd właśnie rodziny, które dotychczas, znaczy przed rozprawą, były ze sobą w pełnej zgodzie.

Tak to państwo, które ma gębę, no - usta - pełne frazesów o wzmacnianiu rodziny - przyczynia się nieraz /bo być może nie w każdej rozprawie się tak to odbywa/ za pośrednictwem swego organu - tzw. trzeciej nogi /kulawej/ - do jej osłabienia, jeszcze szerszego jej kręgu skonfliktowania, a także pośród znajomych stron.

Tymczasem wszystko może się odbyć bardziej prosto i DYSKRETNIE, przepytując świadków/strony - nie w obecności innych.
To takie proste i oczywiste, ze aż wołające o pomstę do nieba /za te moje obecnie konflikty i złości z rodziną/, iż tak właśnie w sądach nie jest!!
Za to tylko krzyczeć na podsądnych potrafią, aby "GŁOŚNIEJ!" lub "Wyraźniej, proszę!".

Za wiele pewnie tych kucykowatych nie/myśli-cieli, co obnoszą się z tą swoją ciężką, pewnie od głupoty, głową, aby wszystkich w błąd wprowadzić, jacy to oni są mądrzy, prawda doktorku?




ton

Niedaleko

Postów: 21866

Data: 29.09.2017; 08:03

Ciekaw jestem, czy w onych poprawkach dot. sądów - ministerstwo dostrzegło ten minus, rzutujący na trwałość i zgodę rodziny, a także w kręgu znajomych podsądnych i świadków, jacy RAZEM znaleźć się musieli na rozprawie sądowej i zeznawać W OBECNOŚCI WSZYSTKICH...Przeciwko sobie, przeciwko im, z wymuszonej tą sytuacją konieczności - nie zawsze uczciwie i otwarcie.




Nowi klubowicze

evus88

Cwiklice
w klubie od: 2024.04.18

evu88

Pszczyna
w klubie od: 2024.04.18

nill

India
w klubie od: 2024.04.17

Robek

Pszczyna
w klubie od: 2024.04.16

KamilDawid

Pawłowice
w klubie od: 2024.03.27

Alinab

Piasek
w klubie od: 2024.03.27

zibiw2

Pawłowice
w klubie od: 2024.03.27

Eco24

Goczałkowice-Zdrój
w klubie od: 2024.03.26

Najaktywniejsi - forum

ton

Niedaleko
postów: 21866

pless1

Pszczyna
postów: 10306

leo68

Pszczyna
postów: 7557

Investor

Blisko,coraz bliżej!
postów: 7024

jasmin7

Pszczyna
postów: 5777

cirka

Pszczyna
postów: 4425

POnuryZniwiarz

Shangri-La
postów: 2873

Najaktywniejsi - komentarze

Yankee

Pszczyna
komentarzy: 3241

djhooligan

Pszczyna
komentarzy: 2424

Lanser

Pszczyna
komentarzy: 2207

cirka

Pszczyna
komentarzy: 1486

Gocha

pszczyna
komentarzy: 1104

mnb

Pszczyna
komentarzy: 1050

Buziak

sps
komentarzy: 769