Forum

Temat: Ton-usunąć z forum!!!

alan2000

Pszczyna

Postów: 834

Data: 29.11.2016; 20:58

Ktoś napisał że to forum umarło dzięki jednej osobie. Sam pisze post, sam na swoje odpowiada po wiele razy. To jakaś chora nie pracująca osoba żyjąca w samotności bo i kto chciałby go czytać i słuchać.
PROPONUJĘ-usprawnić forum w kluby aby takie osoby wykluczyć z rozmowy!
Kto będzie chciał w swojej dyskusji sam może daną osobę zbanować!

work1er

Sucha bez kicka

Postów: 1445

Data: 29.11.2016; 23:25

Nie widzę potrzeby.
Po co karmicie trolla?

gumis63

Wisła Mała

Postów: 1071

Data: 30.11.2016; 09:25

Alan, mam poważne wątpliwości, czy to forum ożyje, nawet po usunięciu Tona. Przypomnij sobie, ilu ludzi pisało tutaj parę lat temu a za sprawą Tona i myślących inaczej nawiedzonych adminów pisać przestało.

djhooligan

Pszczyna

Postów: 462

Data: 30.11.2016; 23:22

alan2000 W tym temacie zgodzę się z tobą w 100%

ton

Niedaleko

Postów: 21811

Data: 01.12.2016; 07:38

I ja też się zgadzam.

Z tym niedokończonym tytułem się zgadzam;

uzupełnię go w takim razie:

"Ton- usunąć z forum" - /już to robię!/ ale nas, tj. alana i pozostałych głupków, co nie wiedzą na jaki temat tu piszą, jak zwykle zresztą lub wcale, he he he.



ton

Niedaleko

Postów: 21811

Data: 01.12.2016; 07:41

Ewentualnie, można go jeszcze bardziej zmodyfikować, aby miał większy sens:


"Ton - usunąć nas z forum." - autor: alan2000 plus...



ton

Niedaleko

Postów: 21811

Treść wiadomości USUNIĘTA przez ADMINISTRATORA forum, dn. 05-12-2016 godz. 15:57 z powodu naruszenia zasad określonych w regulaminie forum: §1

ton

Niedaleko

Postów: 21811

Data: 01.12.2016; 07:48

Aha - nie zważajcie na Pana Miecia!
On tylko tak gdzieś żartował, że "szkoda".

ton

Niedaleko

Postów: 21811

Treść wiadomości USUNIĘTA przez ADMINISTRATORA forum, dn. 05-12-2016 godz. 15:57 z powodu naruszenia zasad określonych w regulaminie forum: §1

ton

Niedaleko

Postów: 21811

Data: 01.12.2016; 08:13

/A, zapomniałbym:/

Hahahahahahahahahahaha....!!!


/Moja się trzyma mocno./


ton

Niedaleko

Postów: 21811

Data: 01.12.2016; 10:17

Trolla, powiadasz...

Obrażanie tu tylko.

wiesniak

miejscowość

Postów: 355

Data: 07.12.2016; 12:38

forum zdechło bo się znudziło teraz mają snap..coś tam i inne face..coś tam i sobie tam dyskutują a zresztą Pszczyna to taka większa wieś o czym tu dyskutować

ton

Niedaleko

Postów: 21811

Data: 08.12.2016; 19:22

Cieszę się, Admninie, że mnie też nie lubisz, bo inaczej mógłbyś jeszcze przy mnie podpaść, przy takich moich poglądach, nie tyle:
- pro rosyjskości ile obstawaniu przy Prawdzie, tj.za Pokojem, a także żywotnymi interesami polskiego handlu, przemysłu, rolnictwa, zaspokojeniu nas w gaz etc., a nie tylko generowaniem pod tym względem miliardowych strat dla nas, w tym także moralnych, z obciążaniem się współwiną za sankcje wobec naszego wielkiego sąsiada - wielomilionowego narodu słowiańskiego, które rykoszetem odbiły się także i na nas,

- no i tym szalonym mało świadomym i krótkowzrocznym parciem z nim ku wojnie, stwarzaniem tym samym olbrzymiego, jak nigdy dla nas, zagrożenia atomowym atakiem, a chociażby prze tzw. "pomyłkę"...

- Także przez tę moją krytykę pchania naszych palców w obce sprawy Ukrainy, gdzie rządził demokratycznie wybrany przez ich naród prezydent, lecz m.in, za naszą sprawą /naszych nieodpowiedzialnych polityków leczących swoje antyrosyjskie fobie, kosztem polskiego narodu/ - został on obalony, co doprowadziło tam do straszliwej w skutkach tego narodu wojny domowej, obfitującej w tysiące ofiar śmiertelnych i materialnych.
Tak, jakby Ukraina nadal była częścią naszego państwa, tak bardzo się tam wtrącali-śmy...
Albo dziećmi byli i nie dali by sobie bez nas rady, a przynajmniej bez obciążenia naszego Narodu winą za to co się tam później działo i dzieje jeszcze.

Oczywiście, może ktoś postawić tonowi lub Aminowi pytanie: a co to wszystko nas, pszczynian, obchodzi?
Odpowiedź jest prosta:
A no tyle, że jeśli przysłowia się sprawdzają, a ponoć że tak, to takie, iż:
"historia kołem się toczy" -
sprawić może, iż przy baku czujności ze strony nas, obywateli - ilość pomników martyrologii naszej na ziemi pszczyńskiej, takich m.in. jakie mamy w Ćwiklicach za Ulicą Owocową - może się zwielokrotnić... Oczywiście - liczba ich okupiona cierpieniem i tragedią mieszkańców tej ziemi, jak to miało miejsce w czasie II wojny światowej.

A na tym m.in. polega społeczeństwo obywatelskie, którego budową obecna władza chce się przed postępowym światem chlubić, iż obywatele, naród, społeczeństwo to potrafi w porę dostrzec te zagrożenia i ostrzec władze pogrążone o uszy w o-błędnej swej polityce i przez to mniej obiektywnie i niezgodnie z Prawdą je oceniające.

Tak, że to nawet dobrze, iż mnie, Adminie, tak jak inni nie lubisz /acz powinni mi być wdzięczni/, bowiem Prawda - tych błądzących, bądź zakłamanych, w oczy kole i mogli by oni, machając z zemsty na oślep - uczynić Ci krzywdę.
A to mój osobisty, lecz w imieniu wszystkich, nawet jeśli mnie o to nie prosili/ - wkład oczywiście do tzw. Bazy Morfogenetycznej, jak zwykle - o pomyślność dla Polski, co już w dużym stopniu, jak widzimy, się jakoś dokonuje, dzięki PiS-owi, a na pewno nie cynicznej opozycji, co miała jak rządziła to gdzieś i dlatego Polakom wiek emerytalny drastycznie i cynicznie podnieśli, ale dziś rządzący PiS i Prezydent to unieważnili.
Dlatego cieszą mnie te czerwone skreślenia i kary dla mnie, bo faktycznie jestem wielce kontrowersyjny i mam nieakceptowalne przez zagubioną większość opinie.

Wybaczam to, wszystkim, bowiem docieranie do prawdy, różnorakiej zresztą, nie tylko tej poruszanej tu - jest nudne, jak flaki z olejem, i to zużytym jeszcze.



ton

Niedaleko

Postów: 21811

Data: 08.12.2016; 20:00

A ty alan20oooo - dlaczego jeszcze nie założyłeś następnych jakichś wątków, ani nie dopisałeś się do już istniejących, ze swoją opinią, mniej lub bardziej interesującą, lecz zawsze SWOJĄ, a nie jakiegoś ton'a?
Czekasz na innych, być może znowu tona, ażeby mieć kogo zza węgła atakować, za swoja pustkę w głowie i podłość?

Tudzież inni, tu wypłakujący się do rękawa admina; brak pomysłów i ten sam powód?

Chcecie, ażeby wam też kiedyś emerytury obniżyli?

Szkodzenie komuś zawsze kończy się źle.

ton

Niedaleko

Postów: 21811

Data: 08.12.2016; 20:03

Bowiem..."młyny sprawiedliwości Bożej mielą powoli, ale sprawiedliwie"...
Dopadną i was.

ton

Niedaleko

Postów: 21811

Data: 08.12.2016; 21:12

A z czym JESZCZE nie miałem tu racji? Jak z dzisiejszej perspektywy się okazuje?

Na pewno miałem ją krytykując protestujących przeciwko fotoradarom mobilnym. Tego dowodzi ponura statystyka, oraz rzetelne publikacje na ten temat.
A może - krytyka niekontrolowanej rozrzuconej, nie zwartej, a nawet chciałoby się, by - blokowej zabudowy wsi? I to głównie dla rolniczej, tudzież rzemieślniczej/przedsiębiorczej części jej mieszkańców...?
Czym to obfituje, jak oddziałuje na przyrodę, na powietrze i wody, na krajobraz wiejski, zatracenie jego sielskiego charakteru, brak miejsca na inwestycje - opisywałem to tutaj, ku niezadowoleniu wielu.
Tak samo inne sprawy, godzące w pewne grupy lub jednostki.

I to oni chcieli by potraktować głos ton'a w wielu sprawach, jak przysłowiowy termometr: stłuc go, a gorączki nie będzie, he he he...
Jak by im kto zabronił też się wypowiadać w onych sprawach i wyrażać swoje opinie. Nie było ich tu, to z konieczności były tylko tona. Natura nie znosi pustki, także w głowach.

Nawet, jeśli jest ona pełna siana, to przynajmniej moje konie by nim ucieszył.
Oni nikogo niczym nie ucieszyli. I za to chcą tona krzyżować, faryzeusze.

ton

Niedaleko

Postów: 21811

Data: 08.12.2016; 21:22

Alan2 - jak ty zadrwiłeś z Admina - widać to z twojego zdjęcia....
Dlaczego chcesz zaszkodzić temu forum?

Masz gdzieś woje? I nie obradza ono tak licznymi i różnorodnymi wpisami/tematami, jak to?

Sądzisz, że jak stąd mnie wywalą, to będę pisał na twoim? I ci go rozruszam?
/I tak gdzieś piszę, jeszcze. Możliwości jest wiele./

Rozruszaj je sobie sam.

A potem ja tam wejdę i zaapeluję, jak jaki podlec, aby cię stamtąd wywalili...
Tak, po twojej masce poznać twoje niecne, podłe zamiary. I kumpli twoich, piesków u nogi.






ton

Niedaleko

Postów: 21811

Data: 08.12.2016; 21:27

I śmiejesz się szyderczo z admina, że go na pasku wodzisz, a on ci się daje...
Ze o innych kundelkach już nie wspomnę.

Tak, jak najbardziej tytuł tego wątku jest w pełni zasadny, pomimo swego niedokończenia:

"Ton - usuń nas z forum."

ton

Niedaleko

Postów: 21811

Data: 21.05.2020; 09:09

Precz z komuną allana 2000/głupot/ !!!

ton

Niedaleko

Postów: 21811

Data: 08.03.2021; 05:35

Tak jest: precz z banami..., pardon - bananami!! Tylko się kicha i rymy po nich nich dostaje!

ton

Niedaleko

Postów: 21811

Data: 13.07.2021; 13:24

Bidulki jedne.
Mają różne nicki,
na nic one wszystkie,
ton blokuje im kliki.

ton

Niedaleko

Postów: 21811

Data: 13.07.2021; 14:53

Boziu i za co się tym komuchom tak obrywało, teraz to są dopiero mendy.

T0N

kobior

Postów: 390

Data: 03.08.2021; 13:13

Niech was ręka broni Boska,
Oni jest specjalna troska.

Nowi klubowicze

KamilDawid

Pawłowice
w klubie od: 2024.03.27

Alinab

Piasek
w klubie od: 2024.03.27

zibiw2

Pawłowice
w klubie od: 2024.03.27

Eco24

Goczałkowice-Zdrój
w klubie od: 2024.03.26

kartonik0

Radostowice
w klubie od: 2024.03.25

Mieciu97

Pszczyna
w klubie od: 2024.03.18

Artifire90

Pszczyna
w klubie od: 2024.03.07

qba99

pszczyna
w klubie od: 2024.03.07

Najaktywniejsi - forum

ton

Niedaleko
postów: 21807

pless1

Pszczyna
postów: 10306

leo68

Pszczyna
postów: 7557

Investor

Blisko,coraz bliżej!
postów: 7024

jasmin7

Pszczyna
postów: 5777

cirka

Pszczyna
postów: 4425

POnuryZniwiarz

Shangri-La
postów: 2873

Najaktywniejsi - komentarze

Yankee

Pszczyna
komentarzy: 3240

djhooligan

Pszczyna
komentarzy: 2412

Lanser

Pszczyna
komentarzy: 2207

cirka

Pszczyna
komentarzy: 1486

Gocha

pszczyna
komentarzy: 1104

mnb

Pszczyna
komentarzy: 1050

Buziak

sps
komentarzy: 769