Forum

Temat: Donald Trump nowym prezydentem USA

KapitanPla...

Wielka Polska

Postów: 12

Data: 09.11.2016; 23:11

Donald Trump nowym prezydentem USA, lewicę żal dupę ściska, że nie wygrała ta marionetka Clintonowa, czy to oznacza początek końca wpływów lewicy na świecie? Tak czy inaczej zapewne zajdą zmiany, Najpoważniejszy gracz odsunął lewaków od władzy, to musi wpłynąć również na Europę. Merkel, Schulz i reszta eurokołchozu pewnie tonie we łzach haha Brawo!. #IdzieNowe

ton

Niedaleko

Postów: 21807

Data: 10.11.2016; 07:06

Panie kapitanie: to nie tak, z tą lewicą;

ja też mogę się uważać za lewicowca, tak jak PiS-owiec za prawicowca, a mimo tego akceptuję ten wybór.
Chociażby z tego powodu, iż żaden przyzwoity i rozsądnie myślący lewicowiec /jak i prawicowiec/ nie będzie prowadził polityki drażniącej i poniżającej Rosję, słowiański naród rosyjski, a ich prezydenta Putina oraz sympatycznego premiera Miedwiediewa nazywał "opryszkiem", jak to uczynił był jeden z przybocznych prezydenta USA Obamy, wstyd, takie słowa jakby z gęby pisowca jakiego.

Też zadrżał głos naszemu Waszczykiewiczowi i innym naszym czołowym podpoli-tykom wypowiadającym się tuż po wygranej Trumpa, znając jego, Trumpa, poglądy na pozytywna współpracę z Rosją, od czego zależy nasze bezpieczeństwo i nie tylko nasze, lecz i pokoju światowego.
Nasi, czerwoni na gębie aż wargi zagryzają jak mają coś pozytywnego pod tym względem o nim powiedzieć, ha ha ha! A przecież to nawet nie ich, USA sąsiad, a nasz.

Jego poglądy na antyaborcje mi akurat nie przeszkadzają, bo nie jestem amerykańską kobitą, niech sobie tez kupią czarne parasolki, jeśli chcą mieć lepiej, jak nasze dzielne kobiety.

Dobrze gada, dać mu piwa. Koniecznie... no, tego.

PS: Życzę mu aby dożył do przysięgi a nawet przeżył swoją kadencję, znając ich kowbojskie tradycje zbijania swoich prezydentów; taka ich zabijacką kultura, którą przenieść by chcieli na cały świat i przynajmniej naszych prawicowców tym mocno zafascynowali.
Życzę mu szczerze. Taki podobny do mojego wujka...

ton

Niedaleko

Postów: 21807

Data: 12.11.2016; 16:33

Tak na ścisłość, to nie jest jeszcze nowym prezydentem, a elektem; prezydentem będzie jak zostanie zaprzysiężony na to stanowisko, w grudniu.





ton

Niedaleko

Postów: 21807

Data: 12.11.2016; 16:39

Ale cieszę się, tak przynajmniej gdzieś przeczytałem, iż zapowiedział, że dokooptuje do swojego urzędu przegraną kandydatkę - dzielną Panią Hillary Clinton, to jest prawdziwe rycerstwo.

ton

Niedaleko

Postów: 21807

Data: 13.11.2016; 05:38

Coś jednak nie tak jest z tą demokracją amerykańską, skoro tak liczne i burzliwe protesty się tam obecnie odbywają przeciwko temu nowo wybranemu, w demokratycznych w końcu wyborach powszechnych.

Czyżby ta połowa przegrana, co za Panią Hillary Clinton zagłosowała, wybaczając jej, a może nawet i popierając za te liczne posądzanie jej o wszczęcie tych tragedii na Bliskim Wschodzie i Ukrainie nawet, z wiadomymi skutkami dla świata, pokoju i Życia - miała Pana Trumpa za przyszłego Hitlera, za przeproszeniem, przy jednoczesnym usprawiedliwieniem i wybaczeniu już potwierdzonych w.w. grzeszków dla pokoju i jej negatywnych skutków Pani Clintonowej?
Fakt, pod względem obyczajowym jest Ona dla nich aż nadto postępowa, lecz czy to może być usprawiedliwieniem dla powstałej przez nią m.in. tragicznej imigracji w Europie? /Bo sama UE jak ten piesek u nogi USA, to teraz ma.../.

Najpierw demokratycznie wybrali a teraz chcą tak wybranego swojego prezydenta obalić, ot, kowbojska Ameryka.
Genał jak w Polsce...







ton

Niedaleko

Postów: 21807

Data: 13.11.2016; 05:47

Jasne, że nie robiła ona tego sama, a przy współudziale różnych Kerrych, a nawet... Obamowego laureata Pokojowej Nagrody Nobla, za sprawą Rurropy, pardon - Europy, jak najbardziej.
To teraz niech jedzą tę żabę, razem z Francuzikami żabojadami.
A potem i Albionem, co jak ten szczur z tonącego statku zmyka, ale i tak go to nie ominie.
A nas?
A, my to mamy swojego Króla, i Królową, ku obronie nam danych.
Spoko, byle polska wieś spokojna.



ton

Niedaleko

Postów: 21807

Data: 13.11.2016; 05:55

Rzucili by kostką lub monetą i tez by wybrali, przynajmniej na Los by zwalili i siedzieli by cicho.
I bez tak wielkich pieniędzy na te wybory...!!! Miliony, ba, miliardy... dolarów na to poszły!!!
Ile to chorych mogło być z tego wyleczonych głodnych nakarmionych, a tu mury chcą stawiać...
A teraz są jeszcze pomimo tylu wydatków na te wybory z nich niezadowoleni...
He he he he...
Ale kabaret z ta Ameryką.
Dla naszej prawicy, "a", "a" - ma być przykładem i wzorem dla Polski.
I jest.


ton

Niedaleko

Postów: 21807

Data: 13.11.2016; 06:00

Na Interii możemy przeczytać;


"/.../ Doszło także do aktów wandalizmu, niszczono m.in. samochody, wystawy sklepowe oraz atakowano policjantów.

W Filadelfii ktoś namalował swastykę, a pod nią napisał Donald Trump. W wielu amerykańskich metropoliach blokowano autostrady. W całym kraju ze względu na zakłócanie porządku zatrzymano setki osób."

Czytaj więcej na http://fakty.interia.pl/raporty/raport-usa-wybory2016/aktualnosci/news-usa-dalszy-ciag-protestow-przeciwko-trumpowi,nId,2305112#utm_source=paste&utm_medium=paste&utm_campaign=firefox"

No mówię Wam - istna Ameryka!

ton

Niedaleko

Postów: 21807

Data: 13.11.2016; 06:08

Ludzie tamtejsi wolą wszczynanie dla swoich amerykańskich interesów wojenek na całym świecie od przyobiecanych i przez nowego prezydenta elekta pokojowych działań i współpracy, także Rosją.
Tak do tego nawykli /albo ich przyzwyczaili?/, że nie mogą się z tym pogodzić, że już to wszystko za nowego prezydenta ustanie?
No, złaź mi z konia, Trumpie! Postrzelamy sobie, do kogoś na świecie, jak zawsze...!
"Chcesz nam tę zabawkę odebrać? I te zabawy... w wojenki?"

Nie, chyba to nie przejdzie, zlinczują go, "demokratycznie", po hamerykańsku. Jak u nas, prawie, że już...



ton

Niedaleko

Postów: 21807

Data: 13.11.2016; 06:21

Ton, za dużo godosz, idź ty se już lepiej do obory,
bo ci tam bydło za fest buczy, głodne chyba, a som mrozy.
Zostow ta Clinotonowa we spokoju, bo łona ci mlyka niy do, ino te twoje kozy;
A czy łona jest twojom kozom?
Abo - tyn Trump - twoim koniym?
Bo ci jeszze tam jakie szczury wlezom...
Ani łosłym tyż niy jest. Dyć wiym.

Dobra, idźcie już tonie, idźcie, boście chyba chorzy
a niy marudźcie nom tu na prywaciorzy!







ton

Niedaleko

Postów: 21807

Data: 13.11.2016; 06:33

Koń mnie kurde kopnął, aż wyleciałem z obory...
Mam pisać za Prawdą, aby wojen i innych nieszczęść nie było...

Ok, koniu, to napisze jeszcze tak:

A co będzie, jak ci co Trumpa wybrali wyjdą za niedługo na ulicę, przeciwko obecnie protestującym, a za Trampem?

Wojna domowa?

Będzie to dla nich kara za to wszystko co nabroili, także ze skutkami dla nas, w Europie?

Na razie kulturalnie siedzą cicho, ale jak się... kurka wódka się poleje.

ton

Niedaleko

Postów: 21807

Data: 13.11.2016; 06:37

Siedzą cicho i będą tak siedzieć, bo to są ci, co wybrali na prezydenta Ameryki tego, co im pokój przyobiecał, nie licząc wcale na pokojowego Nobla, ani na to, ze lekko będzie.
Wojują ci, co ich do do tych wojenek przyzwyczaili, i za ich podjuszczeniem być może, z ukrycia.

No cóż, będą mieć wet za wet od Losu.

ton

Niedaleko

Postów: 21807

Data: 13.11.2016; 06:38

E, wracam do obory; udam osła, którym i tak według wielu jestem.
Może się uda i znów mnie koń nie kopnie.

KapitanPla...

Wielka Polska

Postów: 12

Data: 13.11.2016; 20:33

Juncker i reszta eurokołchozu już płacze i chce uczyć Trumpa czym jest europa, taki pajac jak Juncker chcę kogokolwiek uczyć, a to on powinien się jak najszybciej uczyć języka arabskiego arabskiego, który juz niedługo będzie urzędowym w UE.

szyderca_t...

w twej głowie

Postów: 2774

Data: 13.11.2016; 23:39

https://www.youtube.com/watch?v=5LABxQG2BfA

Trump jest tak wielką solą w oku niektórych środowisk, jaką był Kennedy. Oby nie podzielił jego losu.

ton

Niedaleko

Postów: 21807

Data: 29.11.2016; 11:40

Prawie nowy.

A w dodatku może być już... stary.
Na nowo przeliczają głosy w niektórych podpadniętych komisji wyborczej stanach.
No i co wtedy?
"Lewactwo" tamtejsze /Demokraci/ - zgodzili się na ulokowanie u nas wschodniego flaka, pardon - flanki NATO dla odstraszenia ruskiego niedźwiedzia.
Elekt Trump dal sygnał, że mu to nie pasi, bo woli pokój z Ruskiem niż armagedon atomowy. Inaczej niż przegrana póki co Clintonowa, choć niby lewactwo ona.
Wszystko tam takie popierniczone jak w Toruniu.
Interesujące jest to dla nas o tyle, że lepszy spokój, niż spalona szabelka i zamek von Pless.





ton

Niedaleko

Postów: 21807

Data: 30.11.2016; 12:53


A guzik prawda!
Nowym prezydentem i jego wice chcą być: alan200000 i guwniś, którzy na swoim wątku o "ton'ie do usunięcia" - namawiają na głosowanie przeciwko niemu!

Będziemy mieć swojego prezydenta!! Będziemy mieć swojego prezydenta: barana/alana20000 i gumisia/guwnisa 0 !!!!
Głosujemy na tych osłów, bo mój jakoś nie chce być prezydentem Ameryki, boi się, ze zostanie demokratycznie zastrzelony.


ton

Niedaleko

Postów: 21807

Data: 30.11.2016; 13:14

/alan20000000 i gumiś głosują przeciwko ton"owi na swoim wątku: "Tona wywalić z forum"/



O demosratach na forum Pless.pl

Pomyliło im się forum z wyborami
i teraz te głupki głosują parami;
przeciwko ton"owi jeden i drugi głosuje,
chociaż ton wcale nie startuje...


gumis63

Wisła Mała

Postów: 1071

Data: 30.11.2016; 21:00

No i zamulacz się obruszył i poczuł dotknięty do żywego.

ton

Niedaleko

Postów: 21807

Data: 01.12.2016; 09:04

Zawsze z siebie gówno strzepuję, którym jestem dotknięty.

Wiem, ze ty/wy/ tego nie robisz, dobrze się z nim czujesz.

ton

Niedaleko

Postów: 21807

Data: 01.12.2016; 09:10

Ty w ogóle jesteś do tego zapachu od dawna przyzwyczajony, ale ja u siebie jeszcze nie i choć to niedaleko od Pszczyny, to los mnie chroni od powietrza morowego, acz od takiego g...na jak ty/wy/ jeszcze nie, ale wiem czemu: przydasz/cie/ mi się jako nawóz.

Dotknięty ---> strzepnięty ---> na ziemię ---> świnie mają raj.




yellow

Psary

Postów: 157

Data: 24.07.2017; 12:31

Bazinga

Nowi klubowicze

KamilDawid

Pawłowice
w klubie od: 2024.03.27

Alinab

Piasek
w klubie od: 2024.03.27

zibiw2

Pawłowice
w klubie od: 2024.03.27

Eco24

Goczałkowice-Zdrój
w klubie od: 2024.03.26

kartonik0

Radostowice
w klubie od: 2024.03.25

Mieciu97

Pszczyna
w klubie od: 2024.03.18

Artifire90

Pszczyna
w klubie od: 2024.03.07

qba99

pszczyna
w klubie od: 2024.03.07

Najaktywniejsi - forum

ton

Niedaleko
postów: 21807

pless1

Pszczyna
postów: 10306

leo68

Pszczyna
postów: 7557

Investor

Blisko,coraz bliżej!
postów: 7024

jasmin7

Pszczyna
postów: 5777

cirka

Pszczyna
postów: 4425

POnuryZniwiarz

Shangri-La
postów: 2873

Najaktywniejsi - komentarze

Yankee

Pszczyna
komentarzy: 3240

djhooligan

Pszczyna
komentarzy: 2412

Lanser

Pszczyna
komentarzy: 2207

cirka

Pszczyna
komentarzy: 1486

Gocha

pszczyna
komentarzy: 1104

mnb

Pszczyna
komentarzy: 1050

Buziak

sps
komentarzy: 769