Forum

Temat: Nareszcie nie będę ogladał tej kociej facjaty...

ton

Niedaleko

Postów: 21807

Data: 04.03.2015; 10:53

Sprawa redaktora Durczoka sprawi, że wreszcie nie będę musiał oglądać tej prowincjonalnej gęby, której wygląd tak mnie denerwował.

W kolejce stoi jeszcze ten pajac Kraśko; niczym pajęczyca Tekla prezentuje nam z rozłożonymi śmiesznie rękoma /rencami/ na blacie studyjnego stołu wiadomości i jeszcze ma czelność z taką śmieszną facjatą prowadzić wywiady z prezydentem kraju.

Co tam za gusta maja w tej telewizji, ci "OM"-owcy?

Są jeszcze inni, po stronie damskiej również.

Np. ten z TWN-u... - podszczekujący prowadzący redaktorek, nawet nagrodzony ostatnio, he he;
dobrze im widać podszczekuje, ale mnie się to nie podoba, takie strzelanie gębą.
Podobnie jak ten ostatnio w w TVinfo.

Jedynie red. Czyż jest normalny w tej telewizyji.

/Z cyklu: Płacę, to wymagam. A jak nie płacę, to płaczę. Nad nimi./

ton

Niedaleko

Postów: 21807

Data: 04.03.2015; 11:18

Przy okazji wyszło, że za PRL-u byli ZOMO-owcy, a teraz są Om-owcy /będom, som, majom.../Filipa we łbie, albo fijoła/itd., prostaki./

PS: Młodzi: ZOMO, to były "Zmotoryzowane Odwody Milicji Obywatelskiej", taka, wiecie, dzisiejsza jakby Straż Miejska, co się pisze też z dużej litery, a nie wiedzieć czemu - Policja u tych śmiesznych i prost...ych ludzi, z małej.




not

Tylko PO! buahahahaha

Postów: 2150

Data: 04.03.2015; 11:27

Piotr Kraśko to syn komunistycznego propagandzisty Tadeusz Kraśki i wnuk sekretarza KC PZPR do spraw kultury Wincentego Kraśki. Typowa komusza kariera wróć nie komusza tylko jak ty o teraz nazywasz 'prawicowa' Gdyby nie ten rodowód nigdy by w TV się nie pojawił.
Mimo fatalnej wady wymowy słabej prezencji i motoryki na wizji o której pisałeś te powiązania rodzinne (zresztą jak większości osób w mediach PRL bis) pozwoliły mu zrobić 'karierę' Musiałeś przeoczyć ten drobny szczegół bo inaczej byś tak brzydko o panu Kraśce nie pisał. A teraz przeproś bo 'on ci twój' To jeden z was 'prawicowców' którzy doprowadzili nasz kraj do ruiny.

ton

Niedaleko

Postów: 21807

Data: 04.03.2015; 12:35

A to temu mam ten uraz do niego;
nie dość, że z komuszego gniazda, to jeszcze przekabacony na prawicowca, tacy są najgorsi, co dziś widać, że strach - dosłowny - sieją!
No tak, to by pasowało.

My som najlepszejsi, pra not?

not

Tylko PO! buahahahaha

Postów: 2150

Data: 04.03.2015; 13:24

My nie som kabociorze ton. I sprawiedliwie zadość uczynić prawdzie potrafię, nie wybiórczo.

leo68

Pszczyna

Postów: 7557

Data: 04.03.2015; 22:16

W PiS-ie jest mnóstwo byłych komunistów i jakoś wam to nie przeszkadza.Ojciec Kaczyńskich też był na ich pasku i nawet za to willę dostał.Wasz komunista to patriota a inny to zdrajca.Pokrętne myślenie o ile to można nazwać myśleniem.

not

Tylko PO! buahahahaha

Postów: 2150

Data: 04.03.2015; 22:30

Każdy komunista który ma bolszewickie zapędy to szkodnik! Niezależne czy w PIS PO czy SLD.
To jest bardzo proste do zrozumienia ale do tego trzeba mieć odrobinę przyzwoitości a z SBeckiego domu bardzo ciężko taką przyzwoitość wynieść.

leo68

Pszczyna

Postów: 7557

Data: 04.03.2015; 22:42

not ilu w twojej rodzinie jest takich jak to piszesz szkodników.Niemal co drugi był w partii i gdzie oni są tylko u oponenta.Brednie totalne.

leo68

Pszczyna

Postów: 7557

Data: 04.03.2015; 22:44

Ja nigdy nie byłem i nie będę w żadnej partii a tu na tym forum od lat bóg wie co mi zarzucają.Jak można normalnie traktować takich ludzi.

not

Tylko PO! buahahahaha

Postów: 2150

Data: 04.03.2015; 22:48

Chwila chwileczka czy ja tobie coś zarzucam? Gdzie ja piszę o tobie? I ja nie piszę o tych co byli w PZPR bo dużo wartościowych i porządnych ludzi tam było tylko o tych którzy współpracowali z SB a teraz 'rżną głupa'

leo68

Pszczyna

Postów: 7557

Data: 04.03.2015; 22:52

Dość naczytałem o sobie na tym forum chamskich pomówień.JA tylko chcę pokazać jak łatwo kogoś nazwać esbekiem i kapusiem.Jest tak że jak jakiś koleś nam nie pasuje to zarzucają mu niestworzone rzeczy.

not

Tylko PO! buahahahaha

Postów: 2150

Data: 04.03.2015; 22:57

No ale co to ma wspólnego z tematem. Czy chcesz powiedzieć że to o Kraśce to nie prawda?

Investor

Blisko,coraz bliżej!.Saga Śląska.

Postów: 7024

Data: 06.03.2015; 20:13

Richardson,Olejnik,ktoś z TV,policzył że po-ciotków Kraśków w w/w f-ie pracuje 80ciu z okładem!!

not

Tylko PO! buahahahaha

Postów: 2150

Data: 06.03.2015; 21:00

zgadza się panie Investor.

ton

Niedaleko

Postów: 21807

Data: 09.01.2016; 05:25

No i nie będę, bo właśnie wylatuje.

Niech wzlata, bylem go publicznej nie oglądał. A dobrze mu życzę, zdolny jest, ale obrazowo mi nie odpowiadał, mam swoje gusta.

Teraz i tak na radiomaryjnych pora, równie śmiesznych, lecz za to będących na "bazie i po linii", jak kiedyś; ach, ta młodość...


ton

Niedaleko

Postów: 21807

Data: 09.01.2016; 05:26

Lecz tym razem, to o panu Krasce mowa.

Czyszczą mi drogi czy co?



ton

Niedaleko

Postów: 21807

Data: 12.01.2016; 08:11

Ale naprawdę tego Kraśki z telewizji nie musieli wcale wyrzucać, za dobry jest, kompetentny, doświadczony dziennikarz.
Wystarczyło go awansować na dyrektora i nie dopuszczać na wizję.

Skrzywdzili jego i jego rodzinę. Po 25. latach pracy w TV publicznej, to kawał stażu i życia.
Nie podoba mi się to /tak samo jak on, ale tylko z prezentacji./

Pan dyrektor Kraśko - tak powinno być.


ton

Niedaleko

Postów: 21807

Data: 12.01.2016; 08:12

Komuną mi to pachnie, taki sposób postępowania z ludźmi.

ton

Niedaleko

Postów: 21807

Data: 12.01.2016; 08:27

To naczelnym zrobili takiego co łamie te ich przyjęte zasady i wartości chrześcijańskie, jakie maja obowiązywać w publicznej TV, takie mi.in. jak "5. Nie zabijaj" /i tego unikaj/ - w sam raz dla pirata drogowego, a tu takiego porządnego człowieka wyrzucają, no proszę.
Nie każdy może gotować, choćby tego pragnął, bo są tacy jak ja co nie chcą tego potem jeść, lecz restaurację jak najbardziej może prowadzić zatrudniając świetnych kucharzy.
Tak samo jak nie każdy może być muzykiem, choćby nie wiem jak tego chciał, ale uszy puchną gdy się go słucha, to nie znaczy jednak, że nie może być dyrektorem filharmonii. Itp.
Czy - pisać bzdury jak ton, byle go na oczy nie oglądać a nawet nie czytać, co nie znaczy, że nie może pisać sobie a muzom.
Za maluczki jezdem, aby to pojąc.

ton

Niedaleko

Postów: 21807

Data: 12.01.2016; 08:59

No ale w tych ich "wartościach" z kolei zapisane jest, że za grzechy ojców /to dziadków też/ odpowiada się aż do siódmego pokolenia.
I tego się nowi muszą trzymać; nie ma niewinnych pokoleń dla takich, jeśli ojciec lub dziadek podpadł.
Dzieci - daremno się kształcicie, uczycie zawodów, języków obcych, jak macie w rodzinie podpadniętego ojca lub dziadzia. Będzie was to ścigać aż do śmierci, jeśli wybaczenia nie będzie, choć go oficjalnie głosić będą, ani mściwości żadnej i odwetu, choćby nawet się przysięgali, że nie.
Zasada predestynacji obowiązuje.
Możecie tylko swoją rodzinę przeklinać,swoich przodków, a nie rządzących, po swojemu, wedle tych swoich "fartości".

PS: Możesz być śmieszny, byleś był zdolny - na dyrektora się nadajesz. Na wizję niekoniecznie.

/Z cyklu: Pszczyńskie "społeczeństwo obywatelskie" w natarciu./



ton

Niedaleko

Postów: 21807

Data: 12.01.2016; 13:10

Redaktor Lewicką chcą wywalić, świat się kończy!

Taką bardzo dobrą redaktorkę...

Bo podpadła podczas wywiadu z ministrem kultury, który nie był do końca bez winy, gdy chodzi o zdjęcie spektaklu nagości i seksu, którego sam nie obejrzał, a zawierzył zapewne komuś z nie dzisiejszej epoki otwartości na wszystko co ludzkie i piękne w człowieku, a dane nam od samego Stwórcy.
Minister chciał nam tego podziwu i wiedzy zabronić.
Wzburzenie redaktorki w naszym imieniu mogło być uzasadnione.

Poza tym niechby tam, jedna wpadka i wylot? Tacy doskonali jesteście wy tam?
Nie wierzę, a nawet wiem, ze tak nie jest.

Och, ten plulalizm...

Lewickiej nie ruszać! Osłabicie telewizję publiczną!

Mnie się też tam jeden szczekacz z TVPinfo bardzo szybki nie podoba, no co z tego, jak się innym podoba?
Pluralizm!

laktacja

P-na

Postów: 2162

Data: 12.01.2016; 13:23

re: Ton

po jakiego grzyba napalasz się jak woźny na wakacje?

To dopiero początek zmian, przemian, czkawka, dreszcze i ch.j wie co jeszcze. Czarna dziura jest nieobliczalna. Wychodzi poza wszelkie dotychczas znane prawa. Wszystko i na temat.

Nowi klubowicze

KamilDawid

Pawłowice
w klubie od: 2024.03.27

Alinab

Piasek
w klubie od: 2024.03.27

zibiw2

Pawłowice
w klubie od: 2024.03.27

Eco24

Goczałkowice-Zdrój
w klubie od: 2024.03.26

kartonik0

Radostowice
w klubie od: 2024.03.25

Mieciu97

Pszczyna
w klubie od: 2024.03.18

Artifire90

Pszczyna
w klubie od: 2024.03.07

qba99

pszczyna
w klubie od: 2024.03.07

Najaktywniejsi - forum

ton

Niedaleko
postów: 21807

pless1

Pszczyna
postów: 10306

leo68

Pszczyna
postów: 7557

Investor

Blisko,coraz bliżej!
postów: 7024

jasmin7

Pszczyna
postów: 5777

cirka

Pszczyna
postów: 4425

POnuryZniwiarz

Shangri-La
postów: 2873

Najaktywniejsi - komentarze

Yankee

Pszczyna
komentarzy: 3240

djhooligan

Pszczyna
komentarzy: 2412

Lanser

Pszczyna
komentarzy: 2207

cirka

Pszczyna
komentarzy: 1486

Gocha

pszczyna
komentarzy: 1104

mnb

Pszczyna
komentarzy: 1050

Buziak

sps
komentarzy: 769