Forum

Temat: SABOTAŻ

POnuryZniw...

Shangri-La

Postów: 2873

Data: 21.09.2014; 10:03

SABOTAŻ - czyli Społeczna Akcja Banowania Oszołoma Tona (Autorstwa Żniwiarza).

Zasady są proste:

- każdy zgłasza adminowi podwójny lub niemerytoryczny wpis Tona jako SPAM.

- wpisów krótkich, spójnych i na temat nie wolno zgłaszać.

Dosyć syfu na tym forum!

laktacja

P-na

Postów: 2162

Data: 21.09.2014; 11:01

Popieram w pełni i przyłączam się do akcji.

szyderca_t...

w twej głowie

Postów: 2774

Data: 21.09.2014; 11:48

Chyba wierzycie w garbate anioły, myśląc że portal tknie gościa który mu robi 3/4 wejść. :)
Ton to szara eminencja pless jest nietykalny, dopiero gdy ludzie przez niego zaczną odchodzić to stanie się z nim to co się stało na tyskim portalu.

ton

Niedaleko

Postów: 21811

Data: 21.09.2014; 13:01

POPIERAM!!!

TAK, TO czysty SABOTAŻ!!!

Brawo POnury!
Nareszcie cosik mondrego... modrego... mokrego... morderczego...e - nieważne, bo i tak nikt nie pojmie, co się tu dzieje.

Szaleju się najedli i szaleją.

"- Ha ha ha, pikno zabawa, podobo mi się nawet", powiedział baca do baranów.



POnuryZniw...

Shangri-La

Postów: 2873

Data: 21.09.2014; 13:13

Ton i tak będzie trzepał wejścia, bo jest uzależniony, nawet jak mu admin zrobi wakacje to będzie czytał i planował nowe ekscytujące wrzutki.

ton

Niedaleko

Postów: 21811

Data: 21.09.2014; 13:34

Popieram ten sabotaż tym bardziej ze wzgledu na samego autora, który ten wątek i apel wystosował, mając w swym dorobku, jak wiecie, przeliczne niegrzeczne zwroty - inwektywy wobec użytkowników forum, jak ten np. z ostatnich dni:

"POnuryZniw...
Data: 19.09.2014; 18:15

Ton, od dnia w którym zacząłeś tu pisać upłynęło 2815 dni, w tym czasie nasrałeś tu 9102 razy - wychodzi na to, że średnio wypróżniasz tu swoje pseudointelektualne fekalia 3,23 raza dziennie przez ostatnie 7 i pół roku./.../" Koniec cytatu z autora tegoż wątku.

Popierający go nie lepsi.

Czy ma to oznaczać, iż ma to forum ma być li tylko dla tak wypowiadających się prostaków, którzy na domiar zawsze są z tymi inwektywami W ATAKU ? A taki ton np. jeśli już odpali pięknym za nadobne to jedynie w obronie własnej?

Ciekawe jak wyjdzie.

Błażnicie się panowie i kompromitujecie Pszczynę;
produkujecie jeno więcej smrodu wokół.

Tak, w tychach się wam to udało, lecz co na to powie sąsiad z ościennego kraju? Że w Polsce chamstwo i prostactwo niszczy demokrację i wygrywa z kulturą słowa i aspiracjami rozwoju społecznego?
Życzę niepowodzenia.





POnuryZniw...

Shangri-La

Postów: 2873

Data: 21.09.2014; 14:57

Ton, przy tobie by nawet Jezus zaczal klac ...

Jezeli jedna osoba ci mowi, ze jestes oslem, wysmiej ja. Jezeli dwie osoby mowia to samo, zignoruj ich, ale lesli trzy lub wiecej osob ciagle ci powtarza, ze jestes idiota, to moze wypadaloby sprawe przemyslec?

Co do potyczek slownych na tym forum, to zwroc uwage, ze z reguly dostaje sie przeciwnikom politycznym - jednak w twoim przypadku zarowno lewa jak i prawa strona ma dosyc juz twoich bezdennie glupich elaboratow!!!

Pisz krotko i rzeczowo (nawet te swoje lewackie brednie), to nikt cie nie bedzie SABOTowal!

ton

Niedaleko

Postów: 21811

Data: 21.09.2014; 15:33

A tak, przemyślałem i doszedłem do wniosku, ze tylko osioł i idiota może się zmuszać do czytania nudnych dla elaboratów.

I dlatego niewiele sobie robię z poczynań osłów i idiotów.

ton

Niedaleko

Postów: 21811

Data: 21.09.2014; 16:28

Od białego do czerwonego

Jeżeli jeden osioł mi mówi,
że jestem osłem,
jeżeli jakiś idiota mi mówi,
żem też idiota - to znaczy tylko tyle,
że mam do czynienia
zarówno z osłem, jak i idiotą.

Jeśli się zdarzy, że ktoś powie,
żem nieciekawy i nudny,
albo, że za dużo piszę
i przerywam ciszę,
ewentualnie, żem filozof chłopski,
to mu powiem, ze jest marudny.

A jeśli ktoś mi zarzuci,
że moje argumenty są do bani,
lub że brak im filozoficznej głębi,
a sam pisze jak głupek istny,
nawet jak prostak i cham urodzony,
to mu odpowiem, że jest i zawistny.

Zawistny o czyjąś prawdę,
o prawdę, która jest MOJA,
i do której MAM PRAWO,
jak każdy inny, co mnie słucha,
więc - czemu mnie spycha,
czemu mam czuć się winny?!

I ja takiemu odpowiem również,
tak, jak na to zasługuje każdy zwierz:
nie gryż, jak jesteś bezzębny,
nie kłap mordą, jak żeś tu zbędny,
nie machaj ogonem, jak szabelką,
i nie błyskaj okiem, jak mirabelką.

Twoje miejsce już w przytułku
boś z tego tchórzliwego pułku
niepełnosprawnych fagasów,
co zamiast z wojska powrócili z wczasów,
i teraz strzelają, lecz nie nabijają,
gdyż pusto lub siano w głowie mają.

To przynajmniej huku próbują narobić,
by wszyscy myśleli, że umieją się bić,
ale to jedynie zwykła bijatyka,
zamiast karabinu mają kawałek patyka,
którym wywijają na oślep,
zdarza się, że sam się rypnie w łeb.

A potem, żeby odreagować porażkę -
wali się w tę głupią czaszkę,
aż dudnienie rozbrzmiewa po okolicy,
a że niewiele to daje wali się po potylicy!
Tak potrzaskany i obolały namierzył tona:
- O, mamy go! Damy mu wycisk, że skona!!

I powiem takiemu idiocie i osłu,
a powinien dać mi posłuch,
- Nie wychylaj nosa z przytułku,
ty ośle, idioto i matołku!
Tam wasze miejsce, kulturowe gnidy,
i dla każdego cywilizacyjnego inwalidy!!























ton

Niedaleko

Postów: 21811

Data: 21.09.2014; 16:51

/Każdy poza ww. się domyśla, że chodzi o przytułek dla zwierząt./

aniol_stroz

Wyjebanemamnatolandia

Postów: 496

Data: 21.09.2014; 18:53

Jestem za.


Tylko znowu Ton spamuje temat. Trzeba coś z tym zrobić :)

POnuryZniw...

Shangri-La

Postów: 2873

Data: 21.09.2014; 19:54

Karteczkę mu!

ton

Niedaleko

Postów: 21811

Data: 21.09.2014; 20:13

/Forumowicze Pless.pl dopuszczają się na mnie stalkingu żądając co rusz od admina usunięcia mnie z forum /zbanowania/.

Rżenie z przygłupów

Odważnie broń SWOJEJ PRAWDY,
nie zrażaj się osłami,
co tak jak one próbują zawdy
zastopować cię latami.

Ty stale, tonie, do przodu musisz,
żadne tam STOP nie wchodzi w grę,
nie tu to tam, bez tego się dusisz,
i tak będzie dopóki nie umrę.

Ni osioł, ni dureń,
ani żaden inny półgłówek,
nie będzie ci murem,
ni inną zaporą z cegłówek.

Lepiej tą cegłówką, ty opoju,
rypnij się w ten głupi czerep,
a mnie zostaw w spokoju,
to nie będzie w okolicy gnoju!

Bo Prawda nie może się poddawać,
nie może ją zwyciężyć debilizm,
stale więc odwagi trzeba jej dodawać,
i nie sięgać po zgniły serwilizm.

Albowiem z Prawdy powstał ten świat,
kłamstwo próbuje go zwyciężyć,
stąd tyle zakłamania i oprawcy bat,
gdyż zło dobrego próbuje ciemiężyć.

Lecz po pozornie wygranej bitwie -
zło ostatecznie przegra w tej wojnie,
prawda nie da się tej kłamliwej sitwie
i obdarzy tona chwałą zwycięstwa hojnie.

Zamilcz zatem hołoto kłamliwa,
wycofaj swe oskarżenie,
bądż prawdzie spolegliwa,
i nie wprawiaj konia w rżenie.

Bo nawet koń nie wstrzyma
śmiechu z waszych wygłupów,
od głośnego rżenia nikt go nie powstrzyma
jak zacznie się śmiać z takich przygłupów.
















ton

Niedaleko

Postów: 21811

Data: 21.09.2014; 20:44

Powodem dla którego Po nury założył ten watek ma być to, że nie piszę "krótko i rzeczowo" /rzecz subiektywna/.
No to sprawdżmy na ile jest znów zakłamany i nie obiektywny, a mocno subiektywny, czyli.

Czy to tak krótko mam pisać, jak ci tu poniżej, czyli...wy sami? Oto przykłady najświeższe:

-----------------------

"laktacja
Data: 21.09.2014; 11:01

Po raz ostatni, aby ci Tonie pokazać czarno na białym, ze twoje zidiocenie totalne wybuchło (pewnie od dawna się tliło) zaraz po Dniu Dziecka.

Wyskoczyłeś jak Filip z konopi na barta ubliżając mu bezpodstawnie.

Przypomnieć ci?

To był wątek o temacie którego nie miałeś, nie masz i mieć pewnie nie będziesz - zielonego pojęcia, a twój komunizm odkryłeś w całej krasie. Czyli bolszewik rozdający cudze.

Masz - czytaj:
"PSM Pszczyna - wysokie dopłaty za ciepło"

Data: 02.06.2014; 16:17
bart napisał nieudolnie:
"Julcysko proponuje jednak posłuchać Laktacji. Gadacie w kółko o jednym i tym samym a sprawa jest przecież prosta: albo /.../lub .../albo /.../."

i dalej:
"/.../ Odpowiedż na jego pytania może pomoże i wpadniemy na pomysł dlaczego zużyłaś tak dużo przewymiarowane./.../"

Koniec cytatu z barta; nic konkretnego prócz nadziei, że może odpowiedż pomoże, ale sam nie podpowiada niczego, za to krytykuje innego internautę.

Bart - widzę, że chciałbyś dorównać poziomowi Laktacji w specyfice wypowiedzi i prowadzenia dyskusji ale nie za bardzo Ci to wychodzi a większość twoich wypowiedzi w tym wątku to spam czyli śmieci i mimo, że jak piszesz nie znasz się kompletnie to jednak zajmujesz stanowisko.
A jeszcze w dodatku masz czelność krytykować innych za KONKRETNE odpowiedzi. No spamer z ciebie niemały, niczym baran ze stada przeznaczonego na rzeż.
Weż i daj się zaorać pod najgłębszą skibą, żeby jaki pies barana nie odkopał.
zgłoś naruszenie regulaminu »

ton
Niedaleko
Postów: 9145
Data: 02.06.2014; 16:25
Julcysko - bardzo Cię przepraszam, jeśli Ci się te barany nie spodobały, ale zapewniam Cię, ze dzieci bardzo lubią barany, w przeciwieństwie do mnie, bo są po prostu bardzo głupie i beczą jak baran.

Pozdro.
zgłoś naruszenie regulaminu »

ton
Niedaleko
Postów: 9145
Data: 02.06.2014; 16:33
No naprawdę jakimże baranem trzeba być, aby napisać jak bart, że "sprawa jest bardzo prosta", a potem nie podać dzięki czemu ona jest taka prosta, za to zapowiedzieć, iż odpowiedz warto znależć, hue hue hue beeeeee!!!

Głupców nie sieją, sami się rodzą... wradzaja w barany.

Data: 02.06.2014; 17:42
TON

Poszedłeś po bandzie! Nie ma na to mojej zgody, abyś UBLIŻAŁ innym!!! Bart zabrał głos w wątku, podobnie jak i ty. Miał do tego pełne prawo. Wyskoczyłeś mu z baranami, spamerami i geyowskim pisaniem.
Jeśli możesz podaj definicję tego pisania.

Czyżbyś na siłę chciał dorównać umiejętnością obrażania Sz. Pani Julcysko?
Jeśli tak, to ćwicz dalej. Najlepiej w godzinach nocnych, bo to wówczas ponoć niektórym lepiej wychodzi.

Swoje odpowiedzi na proste pytania (miało być zwięźle) rozwlekłeś i dalej nic z nich nie wynika.

Pomijam kilka twoich zwrotów milczeniem, bo żadnego związku ze sprawą nie mają.
Nie zgadzam się natomiast ze sformułowaniem, że ma zapłacić spółdzielnia. Spółdzielnia, to zrzeszenie dobrowolne jej członków. Jako członek nic nie winien temu płacić nie zamierzam za cudze grzechy. Zapłaci winien. Z jednej, czy drugiej strony. Ale nie wszyscy.

Pieprzenie w bambus o wadzie towaru pomijam milczeniem, bo się boję, że mi zajady popękać mogą.
Na dzień dzisiejszy wg mnie są dwie możliwości:
1. źle wprowadzone do systemu parametry grzejników (bardzo łatwe do komisyjnego sprawdzenia)i obciążenia kosztami administratora systemu
2. zapis w rejestrach podzielnika prawidłowy (łatwe do sprawdzenia w specjalistycznej jednostce badawczej), a wynik zapisu to obrona podzielnika przed tzw. atakiem. Nie będę ci wyjaśniał na czym to polega, bo ... no bo nie i już!

Może znalazłbyś w sobie nieco siły i przeprosił Barta/

Data: 02.06.2014; 18:15
laktacja - przeczytałem twoje dwa zdania i dalej stop;
już wszystko wiem o tobie - Julcysko się nie myliła i wcale nie nadużyła kultury wobec ciebie, a jedynie wobec młodszego pokolenia, o ile to czytają.
Jesteś faktycznie bezczelnym chamem i tchórzem podlizującym się takim samym durniom i baranom.

Pytałeś MNIE o zdanie, więc ci go dałem, odpowiedziałem pro bublico bono i nawet się wysiliłem na ile mogłem, czyli na ile mi moje podstawowe wykształcenie pozwoliło, ale ty to masz w głęboko w d..ie!
Więc jesteś takim samym dupkiem jak ten twój bart, o ile ty nim sam nie jesteś /no obrzydliwy baran byłby z ciebie, a fe!/.

Takimi to właśnie dupkami przełuconymi entelegentami i urzędasami jak ty i bart niechlujny komentator wszystkiego w czym inni są lepsi od niego, więc go/was zawiść zżera, tak typowa dla małych polaczków przeuczonych, jak ty i on - wypelnione po brzegi sa programy interwencyjne różnych red. Cebuli i innych, w których pokazane jest jak głupi aroganci niemal żywcem pożerają, niszczą pracowitych Polaków.

Na odpowiedż swoim zwyczajem się oczywiście wysilisz i będzie ona długa i przemądrzała jak barta, lecz ja ku twojemu zmartwieniu ani zdania z tego nie przeczytam, wiec pozostaje wam prosić jedynie Admina o obronę waszej marnej czci i godności baraniej oraz czerwone kartki za takich dupków jak wy obaj.
Mądraluj se dalej.
A Julcysku życzę wielkiej wygranej z arogantem i pozostałymi co by chcieli na kościach jednej lokatorki wyrównać sobie rachunki.
Niech sprzedają dalej koty w worku, by potem poszczuć je takim psem jak... Szkoda kończyć.

Pamiętaj - nie czytam już nic twojego, nawet przeprosin, gdyby ci odbiło.

Chwała i wiktoria ludziom uciskanym i dręczonym przez bezduszną maszynerię entelegencką i przeuczoną, że aż analfabetyzmem zajeżdża!

/Na pewno przynajmniej paru zdąży to przeczytać o chamstwie i arogancji laktacji i jego przydupasa - barta. To mi wystarczy./

/Z cyklu: Służ panu wiernie, a on ci pierdnie./

__________________________

Od tej chwili totalnie bojkotuję cię i czekam do owej 10k aby zacząć monitować admina.

Módl się o zdrowie, bo o rozum dużo za późno. "

===============================================

Koniec JEDNEGO tylko całego posta laktacji, co też tak uważa jak Ponury Żart. Ale to jest w porzo.

ton

Niedaleko

Postów: 21811

Data: 21.09.2014; 20:51

Albo taki "anioł stróż, janiołem zwany, tez wcale nie lepszymi skrótami leci czasem, niczym ton jaki:

"aniol_stroz
Wyjebanemamnatolandia
Data: 20.09.2014; 17:05

Za tonem:

Nie, janioł, żadnego spotkania z takimi jak ty i inni nie będzie; jak jesteś chamem lub prostakiem na forum, to i takim samym w każdym innym miejscu będziesz, jak kto się nie zgodzi z tobą/wami.

Już tu kiedyś raz opisywałem pewne zdarzenie pszczyńskie, jak to w Piastowskiej "ugościliście" pewnego górala, co był redyk prowadził, a że był w stroju góralskim, to zaczepiliście go, naobrażaliście od goroli i takich tam /jak tu na forum/, a w końcu tak pobili, że ledwo żywy na sygnale lokal opuścił.
Pamiętam to bardzo dobrze.

Dziękuję, mam w okolicy lepsze towarzycho.


Brak Ci odwagi cywilnej spojrzeć rozmówcy w twarz?

Nie mierz wszystkich swoimi kategoriami! Widać Tobie do rękoczynów blisko. Przecież tyle lat siłą tłumiliście wszelki przejaw myślenia innego jak ten jeden, jedyny, właściwy!
Brakuje Ci tego? Tęsknisz za czasami gdzie jeden telefon do wydziału cenzury i już odpowiednia komórka namierza moje IP. Jutro rano mam Tobie podobnych pod drzwiami mieszkania- Ton znowu zwycięża, jego jedyna i prawdziwa myśl.

No właśnie, jak ktoś jest chamem lub prostakiem..."
Tak "krótko pisze anioł, co mu sie tez nie podoba moje przynudzanie.

ton

Niedaleko

Postów: 21811

Data: 21.09.2014; 20:59

No i wreszcie sam autor postulatu - Ponury Zart również krótkościa postów czasem nie grzeszy, np.:

"POnuryZniw...
Data: 06.07.2014; 11:16

Co do twoich bzdur o dymie papierosowym, to

- po pierwsze, dwutlenek wegla nie jest tam wydzielany podczas spalania, a jedynie TRUJACY tlenek wegla

http://www.google.com.sa/url?sa=i&rct=j&q=&esrc=s&source=images&cd=&cad=rja&uact=8&docid=cUnqDCNwZWncXM&tbnid=TO-WMJAzsfP6HM:&ved=0CAIQjBw&url=http%3A%2F%2Fwww.ulkapedagog.republika.pl%2Fsklad-papierosa.jpg&ei=BBK5U_WoIfPa0QWg0IHQDg&psig=AFQjCNHQF_gdrupUyHhp6AGZ77_VvIWgKQ&ust=1404723927222363


- po drugie, nawet gdyby wszystko co szkodzi i smierdzi w dymie papierosa bylo dwutlenkiem wegla to nalezaloby raczej porownac calkowita ludzka produkcje CO2 do jednego papierosa zapalonego na stadionie narodowym przy otwartym dachu a nie w pokoju.

osle.

Ergo - kazdy idiota promujacy "walke z globalnym ociepleniem poprzez redukcje CO2" powinien byc co najmniej przebadany psychiatrycznie, zas ci co z tego czerpia korzysc powinni zostac postawieni przed sadem i przykladnie ukarani - czego wlasnie domaga się KNP.".
------------------------

A jest tego tam i gdzie indziej o wiele więcej.
Osobiście nie mam nic przeciwko temu, bo zamiast dukać coś po jednym, dwu zdaniach lepiej maksymalnie zawrzeć całą myśl/pogląd w jednym poście i szlus, wtedy mamy zwarty komentarz, a nie rozrzucony, jak zabawki przedszkolaka. Słowem: całkowita do/wolność i swoboda w formułowaniu komentarzy.



ton

Niedaleko

Postów: 21811

Data: 21.09.2014; 21:06

Jedynym, choć nie wiem, czy rozsądnym rozwiązaniem problemu długości komentarzy mogłoby być ograniczenie rubryki wypowiedzi do z góry ustalonej ilości słów, jak gdzieniegdzie.

To nie jest dla takich, jak ton, co pragnęliby zawrzeć swoja całą myśl - pogląd w jednym poście, niestety bywa często tak, że temat przymusza do ciągłych uzupełnień, jak głowa pełna, bo z pustej, to nawet Salomon nie naleje i tak też tu bywa, czego ujawnienia tak bardzo boją się co poniektórzy protestujący przeciwko tonowi - zalewającemu watki na maksa swoimi mądrościami, no ale co on może za to, że los tak chce, żeby inni cierpieli.

laktacja

P-na

Postów: 2162

Data: 22.09.2014; 10:16

"stachanowiec klawiatury" napisał tak:

"Czy to tak krótko mam pisać, jak ci tu poniżej, czyli...wy sami? Oto przykłady najświeższe: ..."

Czy nie dociera do ciebie ofiaro losu (na własne życzenie), że po to ci powklejałem te materiały, abyś nie mógł nadal kłamać, że coś było, ale zniknęło, że może admin albo, że to nie ty zacząłeś ubliżać, mieszać w wątkach itd.

A ta twoja idiotyczna maniera wklejania pół czystej strony pod każdym prawie wpisem to pewnie też wina admina albo sabotażystów. Tak jak wklejanie kilku zdań w oddzielnych wpisach. Tak tęsknisz za tą dychą?

Pomijam już to, że gdy ci się przed ślipka dowody wstawia, to ty karpia udajesz. A potem płaczesz jakiś to uciśniony, jak cię to demokratycznych praw pozbawić chcą itd. itp.

Podobnie jak wklejanie przez ciebie idiotycznych wątków, z błędami literowymi na dodatek.

Oczywiście nikt czytać twojej twórczości nie musi. Ale jeśli walisz wątkami i wpisami niczym smród od rysia, to wprowadzasz totalny zamęt na tym forum.

Dalej masz pretensje, że będziesz sekowany?
Dalej będziesz skamlał, jak cię to nierówno na forum traktują, choć ty ponoć nic złego nie robisz, tylko klepiesz, klepiesz i ... nic z tego najczęściej sensownego nie wynika.

Żyj i daj żyć innym.

ton

Niedaleko

Postów: 21811

Data: 22.09.2014; 10:17

Innym i być może jeszcze lepszym rozwiązaniem "problemu tona" oraz ubogie produkcji intelektualnej go krytykujących, a nawet dążacych do wyeliminowania go z forum jest coś takiego, co mamy np. na Onecie, Wirtualnej Polsce itd.:

mianowicie po krótkim tekście wstępnym forumowicza mamy: ROZWIŃ.

To jest świetne dla takich jak wy tutaj, bo może wam wystarczyć przeczytanie tych kilku wstępnych zaledwie zdań /tona np./, a jak nie, jak was to zaciekawi, no to możecie /zresztą tak jak i tu także/ - z własnej woli doczytać całą resztę klikając na to ROZWIŃ.

Soecjalnej różnicy, jak powiadam nie ma,bo i teraz można albo pominąć post tona /lub kogokolwiek/ lub też przerwac czytanie w dowolnum miejscu.
Niemniej - przynajmniej przy ROZWIŃ nie widać irytującej was dl€żyzny tekstu i o tyle to jest dobre to ROZWIŃ.

Ja, tak jak większość z was zapewne - produkuję się na różnych forach, także na tych z ROZWIŃ i powiem wam, że "odpowiedz"-i jest nawet sporo, choć nie musi być, wystarczy, ze ktoś kliknął na "rozwiń całość" /no a potem - zwiń.

/Mnie się jednak wydaje, iż tu nie o to chodzi tym niezadowolonym z tona, bo dziwnym jest, iż ów protest zbiegł się akurat w czasie z moim przedstawieniem zagrożeń dla dalszego rozrostu zagrożeń homoseksualizmu w efekcie liberalniejszego podejścia do kwestii seksualizmu małolatów, gdyż ich rygorystyczne ograniczenia w tym względzie są na rękę tej grupie osób z ową inną inklinacja seksualną, czego małolaty nie są świadome, wpadając w pułapkę "ciepłych wujków" z tejże grupy.

ZWIŃ.

ton

Niedaleko

Postów: 21811

Data: 22.09.2014; 10:27

...No i ci "ciepłe wujki" z zemsty mi zrobili.

Innego, bardziej racjonalnego wytłumaczenia tegoż idiotycznego ich zachowania nie widzę.

Pozdrawiam ich serdecznie; nie gniewajcie się aż tak bardzo na mnie, wujaszkowie.

ton

Niedaleko

Postów: 21811

Data: 22.09.2014; 10:36

ROZWIŃ:

Nie będzie wtedy takich wobec mnie akcji, jak te ostatnie ze strony laktacji i POnurego Żartu pt.
BOJKTOT tona, czy ta _

Sabotaż /wobec tona.
Żyjcie i dajcie, drodzy wujaszkowie, żyć innym!

Pozdrawiam was serdecznie. Nie bądżcie takimi Z- kim-Jadłem-Ser!

ZWIŃ.

ton

Niedaleko

Postów: 21811

Data: 22.09.2014; 11:12

/Jest podejrzenie, iż homoseksualne lobby zwalcza tu tona za jego przestrogi wbec uwiedzen małolatów - patrz watek "SABOTAŻ tona" - autorstwa Ponurego Ż., a wcześniej: "Bojkot tona" - autorstwa laktacji./
---------------------------------------------
Wcześniej, czyli bezpieczniej?

Nie mógł uwierzyć "ciepły wujek"
że z powodu skubanego tona
nie zaufa mu już małolat Julek
ani Julka, czyli małolata ona.

Dowiedziały się one mianowicie,
że swe burze i napory, takoż braki
uczuciowe - mogą pobierać sowicie
od kolegów ze szkolnej paki.

A to za sprawą szerszego
szkolnego ich uświadomienia,
które powie im wile dobrego
na temat wzajemnego się lubienia;

bezpiecznego, by się z tym nie kryli,
za zgodą i wiedzą
rodziców i wychowawców, czyli
tych, co na karku stale im siedzą.

Ich zdrowiu ma to służyć
rozwojowi świadomemu,
delikatnej psychiki nie burzyć,
i by dać odpór wujkowi ciepłemu.

Trzeba na to mądrości i odwagi
wychowawców, polityków i nauki,
by do zagadnienia tak wielkiej wagi
podejść, niczym artysta do sztuki;

z pietyzmem i wyobrażnią,
by dla małolata jego biologia
nie stała się piekłem lub każnią,
a jedynie wielkim darem od Boga.







POnuryZniw...

Shangri-La

Postów: 2873

Data: 22.09.2014; 13:13

Zgłaszać, zgłaszać, zgłaszać. Innej rady juz nie ma!

zielona_wyspa

Zielona_Wyspa

Postów: 184

Data: 22.09.2014; 13:44

Zamiast sabotować, ignorować!

pless1

Pszczyna

Postów: 10306

Data: 22.09.2014; 13:46

jezeli na temat sa 23 wpisy
a tylko ton napisal ich 14 to cos w tym musi byc,
moze bys tonie napisal ksiazke?
dostaniesz kasiore i bedziesz na spotkaniach autorskich aktywny,prelekcje wyglaszal i autografy rozdawal,
byloby to cos dla Ciebie - he?
nie mnie osadzac innych ale sa granice ktorych nie powinno sie przekraczac - to powinno sie z mamusi mlekiem otrzymac,
riposta tona bedzie napewno natychmiastowa
ale moj pukel to strzymie!

farrel

Wolska

Postów: 443

Data: 22.09.2014; 15:06

zbanować to by trzeba było tych dwóch troli o wielu nikach

ton

Niedaleko

Postów: 21811

Data: 22.09.2014; 15:20

Pless1 - dziękuje za rady, obejdzie się.


Też dla ciebie dobra rada: jeśli wytyczyłeś sobie jakieś granice, to ich raczej nie przekraczaj, bo będziesz miał wyrzuty sumienia.

Mnie ich nie wytyczaj;

ja jestem ja, ty jesteś ty, nie myl nas obu, bo bliżniakami nie jesteśmy.

Pozdrawiam tym serdeczniej, że coś czuję, iż chciałbyś być moim bliżniakiem - RATUJ SIĘ!!!

Pogadaj raczej z panem Jarkiem, on też chciałby innym wytyczać granice i mieć znowu bliżniaka.

:-))


Nowi klubowicze

KamilDawid

Pawłowice
w klubie od: 2024.03.27

Alinab

Piasek
w klubie od: 2024.03.27

zibiw2

Pawłowice
w klubie od: 2024.03.27

Eco24

Goczałkowice-Zdrój
w klubie od: 2024.03.26

kartonik0

Radostowice
w klubie od: 2024.03.25

Mieciu97

Pszczyna
w klubie od: 2024.03.18

Artifire90

Pszczyna
w klubie od: 2024.03.07

qba99

pszczyna
w klubie od: 2024.03.07

Najaktywniejsi - forum

ton

Niedaleko
postów: 21807

pless1

Pszczyna
postów: 10306

leo68

Pszczyna
postów: 7557

Investor

Blisko,coraz bliżej!
postów: 7024

jasmin7

Pszczyna
postów: 5777

cirka

Pszczyna
postów: 4425

POnuryZniwiarz

Shangri-La
postów: 2873

Najaktywniejsi - komentarze

Yankee

Pszczyna
komentarzy: 3240

djhooligan

Pszczyna
komentarzy: 2412

Lanser

Pszczyna
komentarzy: 2207

cirka

Pszczyna
komentarzy: 1486

Gocha

pszczyna
komentarzy: 1104

mnb

Pszczyna
komentarzy: 1050

Buziak

sps
komentarzy: 769