Forum

Temat: "NIE" dla promocji homofobii. Powstrzymajmy modę na homofobię

vvickary

Pszczyna

Postów: 641

Data: 04.03.2013; 21:47

Ja tam do homofobów nic nie mam, ale czy muszą się tak afiszować z ta swoją homofobią? Czy muszą wciąż eksponować swoją nienawiść wobec ludzi, których przecież uznają za chorych? Wygląda to, jakby byli zastraszeni, że ktoś gotów ich samych posądzić o inne niż wiekszosciowe preferencje tylko dlatego, że nie mają w sobie homofobii. Ale czy jeżeli chrześcijanin uzna że ktoś jest nieuleczalnie chory, to okazuje choremu nienawiść? Skąd więc ta mowa nienawiści, poniżania, odsądzania od czci i wiary? Nic mi się tu nie zgadza. Do 70-letniego, zasłużonego Lecha Wałęsy trudno mieć pretensje, bo człowiekowi tego formatu wybacza się różne gafy, językowe i mentalne niezgrabności. A zwłaszcza, że nie padło słowo dewiacja czy wynaturzenie, a jedynie odniósł się do tego jakie wg niego powinien mieć procentowy udział tej mniejszości w spoleczeństwie na reprezentację w parlamencie. Oczywiście argumentacja zupelnie nietrafiona podszyta złośliwostkami w wałęsowskim stylu, ale żaden epitet nie padł. Całe larum, bo słowa padły z ust cżłowieka tego formatu, a nie jakiegoś moralnego karła.
Szkoda więc że do tego doszzło.
Nie mozna przechodzić obok wobec nawet tak łagodnych form promocji homofobii.

vvickary

Pszczyna

Postów: 641

Data: 04.03.2013; 21:53

Nie mozna przechodzić obok wobec nawet tak łagodnych form promocji homofobii.

qr_d_ebalance

Pszczyna

Postów: 2132

Data: 04.03.2013; 22:15

A co tam w polskiej gospodarce? Już dobrze? Chyba nie, więc trzeba o gejach nawijać, żeby gawiedź miała zajęcie :)

Upior_w_Mo...

Pszczyna

Postów: 24

Data: 05.03.2013; 17:18

A z Wałęsy to wyszło szydło. To nie jest niezgrabność tylko polski zaścianek. Dla jednych Wałęsa nadal będzie bolkiem. Ale dla innych Wałęsa to teraz jeden wielki wstyd.

leo68

Pszczyna

Postów: 7557

Data: 05.03.2013; 19:32

Ale są i tacy dla których Wałęsa jest tym który przyczynił się do obalenia komunizmu.A wy to sobie możecie ponarzekać wiecznie niezadowolone błazny.
Kto to jest homofob???
Czy człowiek z racji tego że jest hetero automatycznie staje się homofobem?
Czy katolik staje się automatycznie homofobem?
Jak czarnoskóry biegacz wygrywa z polskim sportowcem,i za cholerę mi się to nie podoba staję się rasistą?
Wy to sobie możecie pierdu pierdu a życie i tak wszystko weryfikuje.
Każdy odpowiada za to co robi,a wy pilnujcie swojego zadartego nosa.

nod

Pszczyna

Postów: 982

Data: 05.03.2013; 20:53

Z homofobami to jest tak jak z antysemitami. Antysemici to nie ci którzy nie lubią żydów tylko ci których żydzi nie lubią!
Akurat Wałęsa miał tutaj 100% rację no może poza tym murem i ostatnią ławką. Ale z tym narzucaniem dewiacji mniejszości większości.
No a bohaterem na pewno jest dla SBeków którzy dzięki niemu nie zostali rozliczeni i włos im z głowy nie spadł.

ton

Niedaleko

Postów: 21807

Data: 06.03.2013; 06:44

...Ty to najlepiej wiesz, prawda nod?

vvickary

Pszczyna

Postów: 641

Data: 08.03.2013; 15:37

leo68, o czym ty właściwie piszesz? To całkiem bez związku albo w ogóle nie wiesz o co w tym wszystkim chodzi.
Wk...wia mnie ostatnio wzmożona promocja homofobii, faszyzmu i antysemityzmu przez około-rydzo-kacze ośrodki propagandy. Trzeba powiedziec "STOP" nacjonalistycznej mowie nienawiści dobiegającej ze strony ekstremistów nacjonalistycznych. Jestem tolerancyjny, ale nie można się godzić na bezkarne afiszowanie się faszystów, antysemitów, homofobów i innych podobnych pajaców ze swoją patologiczną nienawiścią wobec drugiego człowieka.

nanana

Pszczyna

Postów: 1177

Data: 09.03.2013; 19:56

Przede wszystkim nic się nie zmieni dopóki ludzie przestaną uznawać homoseksualizmu za chorobę(co jest w ogóle absurdalne_, a zaczną w końcu wbrew KOŚCIOŁOWI uznawać go za drugą orientację seksualną, która istniała i istnieć będzie. Niestety, jak historia pokazuje, Polacy nie są tolerancyjni, są tzw. "tolerancyjni, ale.." - niby im coś nie przeszkadza, ALE.. Tak samo jest z antysemityzmem. Jeden z powyższych wpisów doskonale pokazał jak to w Polsce jest. Polacy są narodem antysemitów, homofobów, a to wszystko pod płaszczykiem chrześcijaństwa. Niestety, ostatni chrześcijanin umarł na krzyżu, a Polacy to nie chrześcijanie a ...

wisimito

Bzda

Postów: 148

Data: 09.03.2013; 22:47

a po co coś ma się zmieniać? było komuś źle jak o pedałach nie było tak głośno?
a może co niektórzy są za bardzo pro europejscy w myśleniu i usiłują pokazać swoją beznadziejnie niekonstruktywną nowoczesność, bo bycie hetero (normalnym)jest w tych czasach niemodne...

nanana

Pszczyna

Postów: 1177

Data: 09.03.2013; 22:58

Że co niby? Poza tym słowa pedał używają tylko ... - jeśli ktoś nie rozróżnia co jest w dobrym tonie, a co jest przejawem prostactwa, to ja nie mam o czym z taką osobą dyskutować. Zwłaszcza jeśli ktoś uważa, że homoseksualizm to moda. Ręce opadają.

wisimito

Bzda

Postów: 148

Data: 09.03.2013; 23:03

z tego co ostatnio obserwuje to tak, jest to moda niestety.
Trzeba byc po tyłach żeby tego nie zauważyć....
Jeszcze kilka lata temu nie pokazywało się w nędznej telewizji marszu gejów i lesbijek.
a słowo pedał jest jak najbardziej na miejscu jeśli jest się homofobem;) póki mam do tego prawo będe często używał

ton

Niedaleko

Postów: 21807

Data: 10.03.2013; 07:21

Z całym szacunkiem nananko, ale pomyśl sama:

- gdyby tak ktoś spożywał pokarm nie ustami/gębą, ale przez nos, np., abo rurkę, to byłoby to normalne?
Dopuszczalne, owszem, bo niech tam każdy sobie je jak może lub jak uważa, ewentualnie lubi, ale ja przynajmniej uważam, że n o r m a l n i e jeść, to znaczy gębą.

Gdyby ten ktoś, którego jedni nazwą dziwakiem, inni być może nienormalnym lub chorym, do czego mają prawo, bo tylko ich osąd - wcale nie obrażliwy - próbował jeszcze promować ten styl jedzenia jako normalny i fajny, a nawet właściwy, no to jak sądzisz - nie wkurzałoby to ludzi?

Jeśli otwór gębowy z natury rzeczy przeznaczony jest do spożywania pokarmów, jak ucho do słuchania, choć też tam może ktoś woli słuchać przez nos, to jego sprawa, tak jak homoseksualni uważają inny, niż reszta, otwór do zaspokajania swoich chuci - to ludzi prawo do tego, aby nazywać rzeczy po imieniu, tak jak się mają i nikt nie ma prawa się obrażać, bo też obrażany nie jest;
to on nas sprowokował swym zachowaniem do takiej reakcji, aby nazywać rzeczy po imieniu, a nie dawać się mu oszukiwać, iż wszystko jest OK, iże ktoś słucha sobie nosem, albo pokarm spożywa uchem, inaczej - że rozmija się z naturalnym przeznaczeniem poszczególnych organów zmysłu, czy zaspokajania swoich naturalnych pragnień.

Można i należy tę inność uszanować, lecz nie można się zgodzić z tym, aby ktoś wymuszał na nas oszukiwanie się i uznanie owych nienormalności za normalne i naturalne, bo po prostu tak nie jest, mijałoby się to z prawdą.

No i wreszcie mamy - promowanie tychże inności:

może i mają do tego prawo jedzący nosem, czy uchem, albo słuchający muzyki swoimi włosami, lubo zaspokajający się w podobny sposób, proszę bardzo, tylko niech nie żądają oni od nas, tej tzw. "normalnej" reszty, to znaczy takiej, którzy zaspokajają swoje potrzeby w sposób, jaki przewidziała natura zgodnie z wyznaczonymi do tego organami, iż tego typu aberracje mają nazywać po ichniemu normalnymi i naturalnymi, bo to byłoby zwykłe kłamstwo.

Każdego "dziwaka" możemy kochać i pozwolić mu być szczęśliwym po swojemu, lecz z kolei niech ci dziwacy nie oczekują od nas zbyt wiele, np. promocji ich dziwactw, bo na jedzenie uchem nigdy nie przystanę, aczkolwiek zrobię wszystko, aby ów dobrze sobie przez to ucho odjadł.

Pozdrawiam przez lewe oko.


przemas69

Führerhauptquartier Warschau

Postów: 267

Data: 10.03.2013; 07:29

Ton, z cala przyjamnoscia sie dzisiaj z Toba zgadzam.

POnury.

nicko3O3

j

Postów: 435

Data: 10.03.2013; 11:17

Dla jakiej promocji homofobi?
Jak na razie to cały czas jest promocja homoseksualizmu i nie dla tego żeby tak faktycznie tym ludziom pomóc ale po to żeby odwrócić uwagę od katastrofy jaka jest w Polsce. Nie ma dnia żeby Gazeta wyborcza coś o homoseksualizmie nie pisała. Po to żeby skłócić ludzi. To jest ich stara metoda. Nawet się Lechowi Wałęsie dostało. Bardzo to szkodzi wlaśnie homoseksualistom bo ludzie ich zaczynają nienawidzić ale nie dla tego że są homoseksualistami tylko dlatego że codziennie muszą o nich czytać. To tak samo jak ze Smoleńskiem. Wyborcza dzień w dzień jakieś głupoty publikowała żeby ludziom obrzydzić ten temat. Rekordowe bezrobocie prawie 15 procent niespotykana bieda coraz wyższe podatki, w innych krajach ludzie obalają rząd a w Polsce rzuca się temat zastępczy homoseksualizm.
vvickary odpowiedz uczciwie czy jako homoseksualista czujesz się prześladowany? czy może nie jesteś homoseksualistą tylko zakładasz takie wątki żeby odwracać uwagę od prawdziwych problemów w Polsce?
Jesteś homoseksualistą czy jesteś zwykłym wichrzycielem mącicielem który wykorzystuje tych ludzi do swoich potrzeb?

wisimito

Bzda

Postów: 148

Data: 10.03.2013; 12:41

zgadzam się z nicko. dokładnie tak sprawa wygląda już od kilku dobrych lat.
aż trudno uwierzyć że ludzie jeszcze nie przejrzeli na oczy i nie widzą jak "wolne media" nas oszukują.
tak samo partie polityczne, Ruch Palikota wymyśla takie bzdury, pismaki się tym interesują, a banda złodziei może spokojnie sobie działać.

nanana

Pszczyna

Postów: 1177

Data: 10.03.2013; 16:00

Dobra, miałam się nie wypowiadać bo prowadzenie dyskusji na plessie jest bez sensu- zwykle wylewa mi się głowę pomyj na głowę. Ale wkurza mnie pieprzenie, że homoseksualizm to moda, że to temat zastępczy. Jak to? Od kiedy to nastała moda na homoseksualizm?Może 2 tysiące lat temu? Czy to, że dwoje kochających się ludzi chce żyć ze sobą w sformalizowanym związku jest modą? NIE. A propos - związki partnerskie dotyczą także osób tej samej płci i nie jest to bynajmniej temat mający odwrócić uwagę, zwłaszcza że PO przynajmniej w części jest chociaż w tej kwestii postępowa. Plus w innych krajach Europy związki partnerskie są już dawno zalegalizowane i nie wydaje mi się by spadła tam liczba małżeństw czy rodzonych dzieci a tym bardziej nie wzrosła liczba osób o odmiennej orientacji seksualnej. A takie bredzenie (sorry, dla mnie to brednie niezależnie kto to mówi), że to nie jest normalne - sorry panowie, ale śmieszy mnie to. Kiedyś mnie sławna cirka nazwała lobbystką gejostwa - i to doskonale oddaje mikroklimat tego miejsca, a co za tym idzie sytuację w Polsce. Polacy są homofobami i antysemitami, w większości - a to oznacza, że jeszcze długo w PL nie będzie można mieszkać bez ślubu bez określenia "na kocią łapę" tak jakby było to coś uwłaczającego by mieć inny światopogląd (niezależnie czy to para homo czy hetero). Tak samo jeszcze długo w Polsce osoby homoseksualne nie będą mogły czuć się na równi z osobami heteroseksualnymi, a będzie tak między innymi przez Was, przez Wasze słownictwo typu pedalstwo, pedały i bardziej eufemistyczne "odbiegające od normalności". Trudno, zaakceptujcie to że istnieje druga orientacja seksualna, nic Wam do łóżka, życia, mieszkania i związku drugiej osoby. No ale katolicka Polska jest ... dokończcie sami, mnie się już nie chce.

nicko3O3

j

Postów: 435

Data: 10.03.2013; 17:20

"Od kiedy to nastała moda na homoseksualizm?"
Od jakiegoś pół roku i nie "moda na homoseksualizm" tylko moda na bombardowaniami informacjami o 'prześladowaniu homoseksualistów' w gazecie wyborczej.
Jest to temat zastępczy tak jak "Mama Madzi" "czy Smoleńsk". Nie zjawisko homoseksualizmu jest tematem zastępczym tylko ciągłe pisanie o nim lub o homofobi. Jak się 'temat wyczerpie' i znudzi to Michnik zacznie pisać znowu o czymś byle nie o sprawach najważniejszych dla każdego obywatela byle odwrócić uwagę od tych nieudolnych rządów.
Nie pisze się o tym ile dzieci umiera z powodu fatalnej służby zdrowia ale wałkuje się cały czas co Niesiołowski ma do powiedzenia na temat córki Holland czy Wałęsa o tym gdzie mają geje siedzieć.

wisimito

Bzda

Postów: 148

Data: 10.03.2013; 18:13

a słyszeliście może o tym że w niemczech zooflie walczą o swoje prawa? a w holandi pedofile, tam też się zaczynało od legalizacji związków homoseksualnych..
a tak w ogóle nanana, zoofilia to według Ciebie choroba? Bo widocznie w krajach "bardziej rozwiniętych" to tylko odmienna orientacja

vvickary

Pszczyna

Postów: 641

Data: 10.03.2013; 20:56

nicko3O3
masz fantazję na temat tego kim jestem? Jeżeli tak, to może byc potrzebny specjalista, który ci pomoże zaakceptować siebie.
Nie może być mody na mniejszosciową orientację, bo ona leży w naturze 4-6% populacji. I ludziom tym należą się prawa, bo konstytucja to gwarantuje. Ale jest moda na dowalanie mniejszosciom i wtykanie nosa w nieswoje sprawy. Jeżeli naprawdę oni was nie interesują, to udowodnijcie że tak rzeczywiście jest i przestańcie się nimi interesować. A najbardziej homofobiczni są ci, którzy mają problem z zaakceptowaniem tego kim naprawdę są. No bo czy to przypadek, że nico303 tak się jara fantazjami na temat kim jestem? Spieszę wyjaśnić - nicko303, niestety trafiłes w płot. No ale zajrzyj w głąb siebie. Tu może być niespodzianka. :)

nicko3O3

j

Postów: 435

Data: 10.03.2013; 21:56

zadałem ci proste pytanie jesteś homoseksualistą który czuje się prześladowany czy zwykłą mendą której zadaniem jest mącić i nawoływac do nienawiści? Niczym się nie jaram moje pytanie bierze się stąd czy faktycznie czujesz się prześladowany czy próbujesz w perfidny sposób używać homoseksualistów do swoich chorych politycznych urojeń. Myślę że w grę wchodzi ta dryga opcja więc oznacza to że jesteś zakłamanym zwykłym gnojem jakich w PO są tony. I nie próbuj teraz odwracać kota ogonem. Całe to twoje ględzenie to odwracanie uwagi od syfu jakiego narobił Tusk w Polsce.
Powtarzam ci błaźnie POwski dla normalnego człowieka ważniejsze jest to dlaczego dzieci w Polsce umierają niż wasze wojenki z wykorzystaniem homoseksualistów. A tak na marginesie swoim wpisem obrażasz homoseksualistów więc nie dość że jesteś załganym typem to do tego niebywale bezczelnym do tego homofobem!

nowy_grzbiet

Pszczyna

Postów: 1029

Data: 10.03.2013; 22:17

" Jeżeli naprawdę oni was nie interesują, to udowodnijcie że tak rzeczywiście jest i przestańcie się nimi interesować"

Ale my się nimi nie interesujemy interesuje się nimi Michnik i tacy jak ty. Nicko ma całkowitą rację robicie to dla odwrócenia uwagi!
Kogo ty prymitywie próbujesz nabrać?

ton

Niedaleko

Postów: 21807

Data: 11.03.2013; 07:09

Cicho nie kłóćta się!

Nikt przecież nie napada na tę mniejszość, szanujemy ją jak należy, a że znajdzie się czasem jakiś popapraniec, co ma język niewyparzony albo zero kultury i miłości bliżniego, to już nie nasza - większości wina, tym bardziej, że tacy "prostolinijni" - tak ich nazwijmy żeby już nikogo nie obrażać, bo to też tylko mniejszość /OBY!!/ dają znać o sobie zawsze i to nie tylko w odniesieniu do osób homoseksualnych, dobrze wiesz, że tak jest.

A o fakcie nagłaśniania homofobii sam nas poinformowałeś na tym wątku, co wolno każdemu, ale się teraz nie obrażaj vvickary, że ludzie są tylko ludżmi i będą Ci dokuczać z zasady, że mniejszości się po prostu nie lubi, i to mimo, że czasem jest zdecydowanie lepsza od tej większości!

Tak niestety jesteśmy wychowani, bo w takiej kulturze nietolerancji wzrastaliśmy od wieków napuszczani jeden na drugiego od dziecka, poczynając od katolika na ewangelika, a kończąc na prawicowcach, co opluwają lewicową mniejszość.

Wszyscy jesteśmy braćmi, bo od tego samego Boga Ojca/Matki pochodzimy, albo Wszechświata, jak kto woli i szlus! I kochać się mamy, wzajem!





Upior_w_Mo...

Pszczyna

Postów: 24

Data: 13.03.2013; 11:07

Kiedy ty wreszcie zajrzysz w głąb siebie Nicko303?

vvickary

Pszczyna

Postów: 641

Data: 15.03.2013; 19:12

http://wyborcza.pl/1,75477,13568832,Wyznanie_konserwatywnego_senatora_USA___apos__apos_Juz.html#BoxSlotII3img

nowy_grzbiet

Pszczyna

Postów: 1029

Data: 20.03.2013; 13:09

tak tak vvickary na zdjęciu z 'partnerem' jest normalny to my jesteśmy chorzy na homofobię!

http://demotywatory.pl/4079372/Oni-sa-normalni


vvickary mam to gdzieś z kim sypiasz ile razy i gdzie ale przestań nas w końcu o tym informować! Mam dość tej waszej natrętnej gejowskiej propagandy. Podobnie miałbym dość jakiejkolwiek innej propagandy ale dla was i tak będę homofobem bo nie chcę wam klaskać i was 'podziwiać' na paradach! Dla was każdy heteroseksualista jak ja jest homofobem!

qalerianka

Pszczyna

Postów: 53

Data: 20.03.2013; 14:22

Ile jeszcze tych głupich tematów Vvickary założysz? Już ci mówiłam nie ma żadnej promocji homofobii jest promocja gejostwa i to jest właśnie chore bo lansujecie gejostwo jako modę. Ja nic nie mam do gejów ale lansowanie na siłę tego mi się nie podoba.

Nowi klubowicze

KamilDawid

Pawłowice
w klubie od: 2024.03.27

Alinab

Piasek
w klubie od: 2024.03.27

zibiw2

Pawłowice
w klubie od: 2024.03.27

Eco24

Goczałkowice-Zdrój
w klubie od: 2024.03.26

kartonik0

Radostowice
w klubie od: 2024.03.25

Mieciu97

Pszczyna
w klubie od: 2024.03.18

Artifire90

Pszczyna
w klubie od: 2024.03.07

qba99

pszczyna
w klubie od: 2024.03.07

Najaktywniejsi - forum

ton

Niedaleko
postów: 21807

pless1

Pszczyna
postów: 10306

leo68

Pszczyna
postów: 7557

Investor

Blisko,coraz bliżej!
postów: 7024

jasmin7

Pszczyna
postów: 5777

cirka

Pszczyna
postów: 4425

POnuryZniwiarz

Shangri-La
postów: 2873

Najaktywniejsi - komentarze

Yankee

Pszczyna
komentarzy: 3240

djhooligan

Pszczyna
komentarzy: 2412

Lanser

Pszczyna
komentarzy: 2207

cirka

Pszczyna
komentarzy: 1486

Gocha

pszczyna
komentarzy: 1104

mnb

Pszczyna
komentarzy: 1050

Buziak

sps
komentarzy: 769