Forum

Temat: "NIE" dla promocji homofobii. Trzeba powstrzymać modę na homo

vvickary

Pszczyna

Postów: 641

Data: 04.03.2013; 21:46

Ja tam do homofobów nic nie mam, ale czy muszą się tak afiszować z ta swoją homofobią? Czy muszą wciąż eksponować swoją nienawiść wobec ludzi, których przecież uznają za chorych? Wygląda to, jakby byli zastraszeni, że ktoś gotów ich samych posądzić o inne niż wiekszosciowe preferencje tylko dlatego, że nie mają w sobie homofobii. Ale czy jeżeli chrześcijanin uzna że ktoś jest nieuleczalnie chory, to okazuje choremu nienawiść? Skąd więc ta mowa nienawiści, poniżania, odsądzania od czci i wiary? Nic mi się tu nie zgadza. Do 70-letniego, zasłużonego Lecha Wałęsy trudno mieć pretensje, bo człowiekowi tego formatu wybacza się różne gafy, językowe i mentalne niezgrabności. A zwłaszcza, że nie padło słowo dewiacja czy wynaturzenie, a jedynie odniósł się do tego jakie wg niego powinien mieć procentowy udział tej mniejszości w spoleczeństwie na reprezentację w parlamencie. Oczywiście argumentacja zupelnie nietrafiona podszyta złośliwostkami w wałęsowskim stylu, ale żaden epitet nie padł. Całe larum, bo słowa padły z ust cżłowieka tego formatu, a nie jakiegoś moralnego karła.
Szkoda więc że do tego doszzło.
Nie mozna przechodzić obok wobec nawet tak łagodnych form promocji homofobii.

nowy_grzbiet

Pszczyna

Postów: 1029

Data: 20.03.2013; 13:08

tak tak vvickary na zdjęciu z 'partnerem' jest normalny to my jesteśmy chorzy na homofobię!

http://demotywatory.pl/4079372/Oni-sa-normalni


vvickary mam to gdzieś z kim sypiasz ile razy i gdzie ale przestań nas w końcu o tym informować! Mam dość tej waszej natrętnej gejowskiej propagandy. Podobnie miałbym dość jakiejkolwiek innej propagandy ale dla was i tak będę homofobem bo nie chcę wam klaskać i was 'podziwiać' na paradach! Dla was każdy heteroseksualista jak ja jest homofobem!

qalerianka

Pszczyna

Postów: 53

Data: 20.03.2013; 14:05

Vvickary moda to jest teraz na bycie gejem a nie na homofobię. Aż przykro patrzeć.

przemas69

Führerhauptquartier Warschau

Postów: 267

Data: 20.03.2013; 14:07

Nazywajmy rzeczy po imieniu, to nie żadne homo i nie fobia - to zwykłe obrzydzenie pedalstwem.

kojo74

goczałkowice zdroj

Postów: 1005

Data: 20.03.2013; 17:21

On się czymś chyba upalił ,bo pisze od rzeczy .
Tekst się kupy nie trzyma .Czego się człowieku boisz? pedałów? czy może się boisz tych którzy pedałów nie tolerują???

dr_q_ebab

pszczyna

Postów: 108

Data: 28.05.2013; 17:44

Homofobiczny naziterroryzm niebezpiecznie modny się robi. Weźmy taką pannę Pawłowiczównę z PIS. Nikt więcej serca nie wkłada w propagandę homofobicznego naziterroryzmu co ona. Najpierw to śmieszyło. No ale to teraz gdy ją wymieniają jako kandydatkę na ministra to już to nie jest takie śmieszne.

lowca_absurdu

Pszczyna

Postów: 1989

Data: 28.05.2013; 17:48

Homoterroryzm w natarciu ale nic z tego! Nawet Francuzi pokazali że chcą normalności a nie homoterroryzmu!
Dość terroryzowania społeczeństwa przez grupkę dewiantów!

charger

miasto

Postów: 186

Data: 29.05.2013; 09:01

Zarówno wiara jak i orientacja seksualna są jak penis.
Jest jeden - twój - więc warto o niego dbać ale nie wciskaj go drugiemu w gardło!

Jestem hetero i dobrze mi z tym więc żaden pedał nie będzie ode mnie wymagał swojej akceptacji. I niech ten pedał nie próbuje swojego pedalstwa wciskać innym jako normę którą trzeba uznać za zdrowy rozsądek.

Trzeba w końcu przeciwstawić się terroryzmowi mniejszości.

nanana

Pszczyna

Postów: 1177

Data: 29.05.2013; 09:22

Normalnie ręce opadają nad poziomem niektórych postów tutaj. moda na bycie gejem,pedał, homoterroryzm - puknijcie się w czoło ludzie. Kazdy ma prawo żyć po swojemu i ma prawo do akceptacji, tak jak i Wy tej akceptacji wymagacie od innych. Np wierzący jej wymagaja od niewierzących np świecką szkołę czyniąc niemalże katolicką, a miejsce publiczne obwieszają symbolami religijnymi nielicząc się ze zdaniem innych, którzy nei sa wierzący. Ale Was to nei obchodzi. Dla Was liczy się tylko Wasze zdanie i tylko Wasze jest dobre, a reszta, te przebrzydłe pedały, czy lobbyści gejostwa którzy pozwolili by spedalić własne dzieci- tak to Wasze słowa wobec mnie żałośni- nie mają prawa do głosu albo do stanowienia o czymkolwiek przeciez to mniejszośc więc tak jakby ich nie było. Bo przeciez manifest gejów czy lesbijek to już promowanie pedalstwa, ale manifestacja w każdym innym celu jest zwykłą manifestacją. to forum to doskonały przykład jak okropni sa ludzie, że sa w stanie kogoś tak upodlić dlatego, że nei jest chory, ani nie jest nienormalny - jest innej orientacji albo choćby broni ludzi albo własnej odmiennej opinii. A ci którzy twierdzą, że homoseksualizm to choroba, czy co gorsza dewiacja - powinni sami poddac się badaniu psychologicznemu conajmniej.

tango

pszczyna

Postów: 2138

Data: 29.05.2013; 12:14

Gdyby nie podglądactwo i umiłowanie do grzebania w czyjeś prywatności przez samozwańczych obrońców moralności, homoseksualiści ze swoimi upodobaniami pozostali by we własnych sypialniach ,nie narażająć nikogo na obcowanie z tą odmiennością.To nie geje i lesbijki stworzyli problem "homo" tylko ci,którzy własne słabości(a być może i impotecje) próbują zagłuszyć wołają "zaj*bać ped*ła!"

lowca_absurdu

Pszczyna

Postów: 1989

Data: 29.05.2013; 13:58

Totalne bezczelne bzdury! Nie chodzi o marsze tylko chodzi o formę w jakiej to jest robione. Półnadzy dewianci na ulicy liżący się i trzymający za fiuty to może normalność w waszych rodzinach ale w normalnym społeczeństwie takie rzeczy nie mogą być tolerowane bo prowadzą do upadku społeczeństwa. Niszczenie rodziny przez grupkę odmieńców i wrzask kiedy ktoś to zauważa i wyzywanie od homofobi.
Mama Tata i dzieci w podręczniku to zamach na prawa człowieka i nietolerancja.
Przestańcie bezczelnie judzić nanana i tango tutaj nikt nie chce bić geja za to że jest gejem tylko zwraca uwagę na bezpardonowy atak tych środowisk na większość. Prymitywne lewactwo opanowało niemal całą Europę ale na szczęście są jeszcze normalni ludzie którzy dają odpór temu terroryzmowi czego przykładem była Francja. Zanie długo jak nie dasz doopy pedałowi to cię oskarży że jesteś homofobem i pójdziesz siedzieć bo obraziłeś jego uczucia.

qr_d_ebalance

Pszczyna

Postów: 2132

Data: 29.05.2013; 14:04

ejże, ejże, czy ktoś tu aby nie myli podstawowych kwestii? Wszak to owi wściekli homofobi protestują przeciwko demonstrowaniu swojej odmiennej orientacji przez gejów itd. Kogo obchodzi czy facet woli panienki czy panów? Póki sobie używa w zamknięciu i nikogo tym nie epatuje to śmiem twierdzić, że nikogo. Ale jak się łazi po ulicach z gołą dupą i wszem i wobec demonstruje, że jest gejem to trzeba się liczyć z tym, że komuś się to może nie spodobać. Sytuacja z rzekomą homofobią jest podobna do mitycznego antysemityzmu Polaków, gdzie antysemitą nie jest ten kto nie ma dobrego zdania o Żydach, a ten kogo Żydzi nie lubią. Wystarczy powiedzieć, że jest się przeciwko pokazywaniu gołej (najczęściej szpetnej do tego) dupy na ulicy i już się ma łatkę homofoba, a grono usłużnych lewaków zaraz do tego ideologię dorobi.

Swoją drogą ciekawe, że im gorzej w gospodarce tym więcej drugorzędnych kwestii ideologicznych się pojawia w dyskusji publicznej. Nie ma tematu naprawy gospodarki, najważniejsze są małżeństwa gejów.

nanana

Pszczyna

Postów: 1177

Data: 29.05.2013; 14:33

@lowca
Odwal się raz na zawsze od insynuacji dotyczących mojej, Tanga czy czyjejkolwiek rodziny. To bezczelność. A poza tym dlaczego nikt nie pisze o lesbijkach? Czyżby 2 zyjące ze soba kobiety były mniej odrażające od 2 mężczyzn? HIPOKRYZJA! Kolejna rzecz, homoseksualizm to nei jest DEWIACJA. Homoseksualizm jest orientacją seksualną, taką samą jak heteroseksualna i musiscie się z tym pogodzić. Osoby o odmiennej orientacji sa przede wszystkim najpierw ludźmi, a dopiero potem gejem czy lesbijką. nie można oceniac ludzi przez pryzmat ich seksualności. No chyba,że lubicie byc czyimś prześcieradłem. Każdy ma prawdo wyjść i zamanifestować, a z tego co wiem manifestacja to nei jest zwykła przechadzka. Nie wydaje mi się by jakikolwiek gej czy jakakolwiek lesbijka podczas spaceru po mieście zaczęła ściagać ze swojej partnerki spodnie i odwrotnie. Więc ten argument jest po prostu idiotyczny. To są tacy sami ludzie jak Ty i mają prawo żyć razem, chodzić za rękę po ulicy, całować się tak jak i Ty robisz to i miliony innych osób w Polsce. Nie masz prawa im tego odbierać. A to że szkalujesz takie osoby z powodu odmienności w sferze seksualnej świadczy tylko o tym jak płytki jesteś bo sprowadzasz człowieka do czysto zwięrzęcej fukncji -prokreacji. A rodzino to coś więcej niż seks i inkubator w brzuchu kobeity, tak jak dom to coś wiecej niż mury budynku.

Qrde
Bredzisz. A jak laska przechodzi topless po plazy to co, zastanaiwasz się czy przypadkiem nie jest wyzwolona feministką? Proszę Cię. Poza tym nie przypominam sobie ani jednej sytuacji w swoim życiu bym na ulicy spotkała nagiego mężczyznę do tego geja, który wtf "epatuje innych swoją orientacją". A na dodatek jesli myślisz, że w Polsce nie ma antysemityzmu to ja najlepiej nie będę kontynuowac tej dyskusji, bo to jest bezczelność. Przy tak ogromnej skali problemu ciągnącego się latami twierdzisz, że antysemityzm w Polsce to "mityczne" zjawisko? fuck

lowca_absurdu

Pszczyna

Postów: 1989

Treść wiadomości USUNIĘTA przez ADMINISTRATORA forum, dn. 30-05-2013 godz. 13:53 z powodu naruszenia zasad określonych w regulaminie forum: §1

qr_d_ebalance

Pszczyna

Postów: 2132

Data: 29.05.2013; 15:54

@ nanana

Zarzucasz współdyskutantom brak kultury, a sama też jej pełna nie jesteś... Otóż nie bredzę, wyrażam własny wykrystalizowany pogląd na dany temat. Może on się różnić od Twojego, ale ja Cię nie obrażam w swojej wypowiedzi i nie twierdzę, że bredzisz, i nie używam tych ładnych angielskich słów powszechnie uważanych za obelżywe.
A teraz ad rem - antysemityzm w Polsce (i ogólnie na świecie) to wymysł Żydów, którzy zbijają na tym kapitał polityczny i finansowy. Większość światowych koncernów medialnych jest w rękach żydowskich i to one kształtują odpowiednio opinię publiczną. Żydzi ogólnie nie są zbyt lubianym narodem, nie tylko w Polsce, sami na to zasłużyli. Ale czy to, że nie przepadam za jakąś nacją czyni mnie gorszym? Serbowie nie lubią Albańczyków, Słowacy Cyganów, Rumuni Węgrów itp. I co z tego? Pokaż mi tą skalę problemu, gdzie się komuś coś z tego tytułu stało? Pewnie przywołasz II WŚ, to ja Ci udowodnię, że w Polsce Żydzi dostali największą pomoc w okupowanej Europie. Pewnie, że były mordy i prześladowania, jak wszędzie. Po ustawach norymberskich USA, Australia, Wielka Brytania, Szwajcaria i wiele innych krajów odmówiło Żydom prawa do osiedlenia. Kto ich przyjął? W większości Polska, taka to u nas była niechęć do Żydów.
Wracając do homofobii - kobieta topless na plaży po prostu się opala, nie łazi w skórzanych majtkach z napisem "jestem gejem i z tego powodu żądam tego czy owego". Chodzę do sauny czy na plaże nudystów i nikt tam nie czuje niezdrowego podniecenia bo to są miejsca, gdzie nagość jest naturalna. Ulica już nie jest takim miejscem. Mówimy o demonstracjach organizowanych przez grupę lewackich oszołomów (zwących się działaczami LGBT), którzy chcą na tym ugrać jakieś własne korzyści. Całe szczęście większość mądrych homo nie daje się wciągać w te durne gierki bo wiedzą, że tak de facto działa to na ich niekorzyść. Ta mniejszość, która nie ma roboty i pomysłu na siebie daje się zmanipulować i promuje na swoich tyłkach nowe "gwiazdy", które próbują udowadniać większości, że 2+2=6

nanana

Pszczyna

Postów: 1177

Data: 29.05.2013; 16:55

@Lowca
Hahaha no tak faktycznie gej oznacza jednoczesnie lesbijke. Albo piszcie prawidlowo 'geje i lesbijki' albo nie piszcie w ogole. Reszty nawet nie komentuje bo nie jestes tego wart.

@Qrde
Sorry, ale gdzie w moim poscie uzylam slow ktore Cie obrazaja? Czy slowo - bredzisz- Cie obraza? Czy gdziekolwiek nazwalam Cie w jakis nieprzyjemny sposob? Nie. A to ze uzywam slow "wtf" to czy to odnosi sie do tego co napisales czy do Twojej osoby? Rozgranicz to.
Reszty nie mam czasu komentowac, trza warzic obiod.

przemas77

Burkina Faso

Postów: 681

Data: 29.05.2013; 17:38

A co nananananusia twoja dziewczyna wraca z manify i jak jej nie dosz pożreć to ci przywali?

nanana

Pszczyna

Postów: 1177

Data: 29.05.2013; 17:48

@przemas
Nie wiem jak u Ciebie ale u mnie nie bije sie nikogo. A jesli myslisz, ze jak publicznie bedziesz insynuowal ze jestem lesbijka i to mnie w jakikolwiek sposob urazi czy osmieszy to sie myslisz. Ale tak czy owak Twoj komentarz jest na maxa prostacki, ale czegoz od Ciebie mozna wymagac? Potrafisz tylko za przeproszeniem rzygac na ludzi, ktorzy maja inne zdanie, probujesz ich osmieszac kierujac zalosne komentarze odnoszace sie do osoby, a nie tego co konkretny uzytkowni napisal.

lowca_absurdu

Pszczyna

Postów: 1989

Data: 29.05.2013; 18:25

Widzę że na tym zmywaku w UK za wiele się nie nauczyłaś słowo gay oznacza to co napisałem. A reszty nie komentujesz bo najzwyczajniej w świecie musiałabyś przyznać że nie rozumiesz tego co czytasz.

http://dictionary.reference.com/browse/gay

nanana

Pszczyna

Postów: 1177

Data: 29.05.2013; 18:29

@lowca
w swoich postach nie uzywales ang formy "gay" tylko polskiego rzeczownika "gej". najwidoczniej nie umiesz przyznac sie do bledu. A co do tego rzekomego zmywaka - haha , no prosze,widze ze tworzysz na nowo moj zyciorys. Jeszcze cos?

lowca_absurdu

Pszczyna

Postów: 1989

Data: 29.05.2013; 18:32

Po polsku to jest pederasta ewentualnie pedryl lub pedał.

leo68

Pszczyna

Postów: 7557

Data: 29.05.2013; 22:17

Rzeczywiście macie problem.Ilu znacie ludzi o innej preferencji?

tango

pszczyna

Postów: 2138

Data: 30.05.2013; 08:41

Sam nie wierzę , ale w kategorii NAJMĄDRZEJSZE ZDANIE WĄTKU, Grand prix otrzymuje.......................................
Łowca_absurdów za zdanie:"Po drugie nie geje są dewiantami tylko dewiantami są osoby które publicznie epatują swoją seksualnością na ulicy w sposób wulgarny"

Zamiast wiec do "jednego wora wrzucać" dyskretnych, choć pragnących zalegalizować swój związek homoseksualistów, zajmijmy się wulgarnymi heterosami, którzy z takiego prawa mogą korzystać.

pleasant_s...

At World's End

Postów: 202

Data: 30.05.2013; 18:40

nanana ma rację. Jesteście hipokrytami, dlatego że wg Was hetero można więcej niż osobom homoseksualnym. Szczerze, nie mogę się doczekać, aż przechodząc alejką w parku, PUBLICZNIE, będę obejmować i całować moją dziewczynę. Ciesząc się z patologicznych spojrzeń w naszym kierunku. Co w tym dziwnego, że kocham drugą kobietę? Chcę chodzić z nią za rękę, całować i przytulać jak bywa w normalnych parach hetero?

wickary

Pszczyna

Postów: 274

Data: 30.05.2013; 19:55

A czemu się dziwić jak przykład idzie z samej góry!

Pierwszy homofob RP dał jasny sygnał:

http://wyborcza.pl/1,75248,14011468,Prezydent_Komorowski_odmawia_patronatu_Paradzie_Rownosci.html?utm_source=HP&utm_medium=AutopromoHP&utm_content=cukierek1&utm_campaign=wyborcza#Cuk

iMadlo

Apple

Postów: 59

Data: 30.05.2013; 20:11

Ale na pielgrzymkę do Piekar katotalib pojechał. Tyle gadał o równość zwykły pic na wodę!

nanana

Pszczyna

Postów: 1177

Data: 31.05.2013; 18:47

@pl_swirl
Dzięx! Co do spaceru po parku, dla mnie to oczywiste że każdy ma do tego prawo, jednak dla niektórych typu konkretni ludzie z tego forum, jest to nie do pomyślenia. Drżeli by na samą myśl "co ja dziecku powiem". Żenujące. Chciałam jeszcze dodać, że to nie tylko hipokryci, ale i zwykli tchórze.

Nowi klubowicze

evus88

Cwiklice
w klubie od: 2024.04.18

evu88

Pszczyna
w klubie od: 2024.04.18

nill

India
w klubie od: 2024.04.17

Robek

Pszczyna
w klubie od: 2024.04.16

KamilDawid

Pawłowice
w klubie od: 2024.03.27

Alinab

Piasek
w klubie od: 2024.03.27

zibiw2

Pawłowice
w klubie od: 2024.03.27

Eco24

Goczałkowice-Zdrój
w klubie od: 2024.03.26

Najaktywniejsi - forum

ton

Niedaleko
postów: 21866

pless1

Pszczyna
postów: 10306

leo68

Pszczyna
postów: 7557

Investor

Blisko,coraz bliżej!
postów: 7024

jasmin7

Pszczyna
postów: 5777

cirka

Pszczyna
postów: 4425

POnuryZniwiarz

Shangri-La
postów: 2873

Najaktywniejsi - komentarze

Yankee

Pszczyna
komentarzy: 3241

djhooligan

Pszczyna
komentarzy: 2424

Lanser

Pszczyna
komentarzy: 2207

cirka

Pszczyna
komentarzy: 1486

Gocha

pszczyna
komentarzy: 1104

mnb

Pszczyna
komentarzy: 1050

Buziak

sps
komentarzy: 769