Forum

Temat: Stefan Niesiołowski - szlachetna i wielka postać polskiej polityki.

vvickary

Pszczyna

Postów: 641

Data: 16.05.2012; 11:34

Stefan Niesiołowski - szlachetna i wielka postać polskiej polityki.Przyznał to nawet Wenderlich, który niespecjalnie pała sympatią do niego. Nie może być tak, że związkowcy paraliżują Sejm wybrany w wolnych wyborach. To policzek dla każdego kto wziął udział w wyborach. Działacze związkowcy podążali za grupą posłów, a Niesiołowski koszulę miał mokrą od oplucia. W tej sytuacji osławione już "won!" było nadwyraz stonowaną reakcją.
Niesiołowski to człowiek charakterny, impulsywny, znany z ciętego języka i niewybrednych ripost. Ale niech ktoś wskaże mi JEDNĄ (!!!) choćby jego wypowiedź, gdzie używałby ad persona epitetów typu: zdrajca, SBek, morderca.
To niewyobrażalne wprost zogniskowanie w PIS najohydniejszych z ludzkich emocji podgrzewane dodatkowo przez niektóre w swoim czasie "odzyskane" przez PIS media powoduje, że ktoś da się czasem sprowokować. Ale podkreślam po tysiąckroć - tu nie ma symetrii!! Hektolitry pomyj wylewane na premiera, prezydenta ale też wybitnie znienawidzonego przez PIS Niesiołowskiego w których padają obrzydliwie kłamliwe stwierdzenia, sugestie, alternatywne wersje życiorysów np. własnie Niesiołowskiego czy Wałęsy to nic innego jak rozpaczliwa próba budowania wydętego do granic absurdu EGO prezesa Jarosława, który jak wiadomo w czasach komuny nie odgrywał istotniejszej roli z antykomunistycznej opozycji. Stąd też nie ustają jego wysiłki, żeby zdeptać dorobek ostatnich 20 lat, żeby zbudować kłamliwą legendę spisku na którym rzekomo powstać miała IIIRP. Wszystko to po to, by napisać nowy rozdział historii najnowszej w której to Jarosław triumfalnie ratuje kraj grzebiąc ukształtowany po 1989r. porzadek rzekomo skompromitowanej III RP i kładąc podwaliny pod IV RP. I wtedy dopiero ziściłoby się marzenie Jarosława o tym by, jego rola w historii najnowszej dorównała roli Lecha Wałęsy.
Ale na litość boską nie można pozwolić, by w imię chorych ambicji jednego czlowieka z chorą wyobraźnią podpalać kraj!!! Gdzie jest kościół, który powinien schładzac wsród wiernych te emocje i podejmować próbę jednoczenia ludzi??

nott

Pszczyna

Postów: 768

Data: 16.05.2012; 13:28

bardzo szlachetna prawie tak szlachetna jak bierut kiszczak urban czy michnik!

http://www.youtube.com/watch?v=mRQf7_68EgA

nemoss

Pszczyna

Postów: 165

Data: 16.05.2012; 13:31

nott -- nie bądź uszczypliwy --vvickary--- sie chciał popisać że potrafi zrobić kopiuj, wklej z klawiatury tak normalnie bez myszki. Sart ty wiesz podobno do tego trza mieć magistra

nott

Pszczyna

Postów: 768

Data: 16.05.2012; 13:36

Nie czytałem tego co tam wkleił tylko przeczytałem tytuł i całkowicie się z nim jak za pewno zauważyłeś zgadzam!
A filmik warto zobaczyć! Warto też poczytać jak z Czumą chcieli napaść na kasjerkę!

vvickary

Pszczyna

Postów: 641

Data: 16.05.2012; 17:32

Rozczulają mnie tacy nieszczęśnicy, którzy nie potrafią sklecić zdania więc myślą, że inni też nie.

nott

Pszczyna

Postów: 768

Data: 16.05.2012; 18:15

Nie powinieneś się rozczulać nad sobą tylko wziąć w garść!

tango

pszczyna

Postów: 2138

Data: 17.05.2012; 08:47

Mógłbym zgodzić się z tytułem wątku gdyby słowa szlachetna i wielka opatrzyć w cudzysłów....Dla mnie prawdziwymi,choć często kontrowersyjnymi politykami są ci ,którzy od początku trzymają sie jednej lini,jak Mikke, Kaczyński, Senyszyn, Gadzinowski itd.Nie jak wywieszone na wietrze zatęchłe przescieradła układające sie jak zawieje.Takim własnie jest Stefan Niesiołowski

vvickary

Pszczyna

Postów: 641

Data: 17.05.2012; 15:14

Mikke i Kaczyński nie są politykami. Jeden o ile wiem zadymiarzem, a drugi kabareciarzem. Tylko nie wiem w jakiej kolejności. A Niesiołowski od lat ten sam - niewyparzony jęzor, ale ma chłop swoje constans którego się trzyma.

nowy_grzbiet

Pszczyna

Postów: 1029

Data: 17.05.2012; 16:15

constans Niesiołowskiego:

"Uważam, że PO to twór sztuczny i pełen hipokryzji. Oni nie mają właściwie żadnego programu. Nie wyrażają w żadnej trudnej sprawie zdania.
Nie występują pod własnym szyldem, bo to ich zwalnia z potrzeby zajmowania stanowiska w trudnych sprawach. To jest oczywiście gra na bardzo krótką metę.
Udają, że nie są partią, a nią są. Udają, że wprowadzają nową jakość, że są tam nowi ludzie. (...) O PiS nie chcę mówić. Tam są moi przyjaciele. (...) Samego PiS nie chcę oceniać, jest tam dużo wspaniałych ludzi."

jouzel

Pszczyna

Postów: 136

Data: 17.05.2012; 20:57

vvickary napisałeś o Niesiołowskim "chłop swoje constans którego się trzyma".
nowy_grzbiet napisał ci jaki to constans. z każdą wypowiedzią i zachowaniem Niesiołowski udowodnia iż można kompromitować dalej coś doszczętnie już skompromitowanego, tym "czymś" jest jego własna osoba. Dodatkowo jego obrzydliwe, parszywe, obłudne, fałszywe peowskie chamstwo zakaża wszystko co zdrowe w naszym społeczeństwie. To jest wstrętny wrzód na Polsce.

nowy_grzbiet

Pszczyna

Postów: 1029

Data: 17.05.2012; 21:07

Po zmianie władzy pan Niesiołowski będzie pierwszy który będzie donosił na swoich byłych kolegów z ław PO tak jak kiedyś donosił na własną narzeczoną. To jedyne się nie zmieni i będzie constans!

nowy_grzbiet

Pszczyna

Postów: 1029

Data: 22.09.2016; 23:08

Jest constans!

Tak jak zapowiadałem 4 lata temu :)

http://www.tokfm.pl/Tokfm/1,145400,20727857,niesiolowski-juz-poza-po-ale-wciaz-o-schetynie-wszystko-czego.html

widzisz vvickary kolejny raz logiczne fakty pokonały twoje lanie wody i pieprzenie głupot! I tak ze wszystkim o czym pisałem.
To wszystko było do przewidzenia. Ciekawe wszo gdzie się teraz zaszyłaś, przecież tyle miałeś do powiedzenia i wszystko okazało się bredniami zweryfikowanymi przez czas. Założę się że teraz pewnie próbujesz się kręcić gdzieś koło PISu??

vvickary

Pszczyna

Postów: 641

Data: 12.10.2016; 10:55

Część skończy przed TS, część będzie oglądać świat w kratkę, inni odejdą w hańbie, a szaraki będą udawać, że nigdy nie należały do PISu.
Doczekamy się.

A co do Niesioła..? Niesioł rulez! Czy to w PO czy poza PO. Jego odejście z PO to efekt zbyt miękkiego wobec PISu kursu jaki obrał Schetyna.

ton

Niedaleko

Postów: 21811

Data: 12.10.2016; 11:38

Czuję, że chyba skończy w PZPR.
Przedtem może parę pomników wysadzi w powietrze.

nowy_grzbiet

Pszczyna

Postów: 1029

Data: 12.10.2016; 14:06

No pomnik Schetyny na pewno :)
Niesiołowski jest kwintesencją sprzedajności i obłudy. Jak trzeba było to strzelał z ucha na SB potem jak trzeba było to grzał pierwszą ławkę w kościele, jak miał nadzieję że go przyjmą do PIS to wychwalał PIS a pluł na PO, potem pluł znów na PIS i wychwalał PO. Niezwykle plugawa postać zresztą jak większość ikon vvickarego typu 'opozycjonistka' za pieniądze ze specjalnej emerytury łamistrajk Krzywonos. Niewykluczone że po przygodzie z reklamówką Stefek trafi do więzienia, dlatego zaczyna lizać PISowi 4litery.

Nowi klubowicze

KamilDawid

Pawłowice
w klubie od: 2024.03.27

Alinab

Piasek
w klubie od: 2024.03.27

zibiw2

Pawłowice
w klubie od: 2024.03.27

Eco24

Goczałkowice-Zdrój
w klubie od: 2024.03.26

kartonik0

Radostowice
w klubie od: 2024.03.25

Mieciu97

Pszczyna
w klubie od: 2024.03.18

Artifire90

Pszczyna
w klubie od: 2024.03.07

qba99

pszczyna
w klubie od: 2024.03.07

Najaktywniejsi - forum

ton

Niedaleko
postów: 21807

pless1

Pszczyna
postów: 10306

leo68

Pszczyna
postów: 7557

Investor

Blisko,coraz bliżej!
postów: 7024

jasmin7

Pszczyna
postów: 5777

cirka

Pszczyna
postów: 4425

POnuryZniwiarz

Shangri-La
postów: 2873

Najaktywniejsi - komentarze

Yankee

Pszczyna
komentarzy: 3240

djhooligan

Pszczyna
komentarzy: 2412

Lanser

Pszczyna
komentarzy: 2207

cirka

Pszczyna
komentarzy: 1486

Gocha

pszczyna
komentarzy: 1104

mnb

Pszczyna
komentarzy: 1050

Buziak

sps
komentarzy: 769