Forum

Temat: śmierć polskich artystow...[*] dla Zdzisława Beksińskiego...

_rogata_

Data: 27.02.2005; 10:23

w noc z poniedzialku na wtorek zostal zamordowany znany (moze nie dla wszystkich) malarz Zdzisław Beksiński, byla to dla mnie informacja szokujaca, gdy ja uslyszalam to na poczatku nie chcialam uwiezyc ze chodzi o niego... ostatnio ginie coraz wiecej Polakow... na ktorych sie wychowalismy... Grzegorz Ciechowski, Czeslaw Niemen, Pawel Berger, Jerzy Duda Gracz... ale Ci wszyscy zgineli, albo z przyczyn ze tak powiem zdrowotnych, lub w wypadku... ale Beksinski zostal zamordowany... i to jeszcze przez syna swojego bardzo bliskiego znajomego... dla celow czysto rabunkowych... przepraszam bardzo ale ja nie potrafie tego zrozumiec... powoli tracimy nasze autorytety... naszych ze tak powiem idoli, osoby ktore nas fascynuja... i ustopuja miejsca takim osobom jak "Doda-Elektroda"... ja podziekuje bardzo za taka muzyke, i osobowosci... tamte czasy... tamte osoby juz nie wroca... ale niech pozostana w naszych sercach...



[*][*][*] swieczka ku pamieci Zdzisława Beksińskiego

Soko_

Data: 27.02.2005; 10:25

...artystow ktorzy odeszli [*] :(

@d@m

Data: 27.02.2005; 11:10

... a ś w i a t ł o ś ć W i e k u i s t a n i e c h a j i m ś w i e c i , n i e c h o d p o c z y w a j ą w P o k o j u W i e c z n y m [*] pamięć o nich i ich spuścizna na zawsze pozostanie w naszych sercach.

gebbeth

Data: 27.02.2005; 11:29

niewiem co powiedziec.. gdyz nic kreatywnego chyba nie wymysle.. chociaz..

..ja nie trace nadzieji.. i ch spuscizna pozostanie.. i bedzie w naszych sercach na zawsze..
..dodka.. sie nie przejmuj.. ona szybko zniknie.. jak lisc co spadnie z drzewa..
a baksinski jest jak to drzewo.. mozesz je sciac.. wykarczowac.. ale kozenie w naszych sercach pozostana !!

tak dlogo jak my zyjemy.. beda oni zyc w naszych sercach,
teraz zadaniem naszym jest wypuscic lisc i kwiat
dla mlodego pokolenia.. dla tego co dorasta i dopiero sie urodzi
teraz my musimy rozwijac to co nam przekazano..



[*]

Czarownik

Data: 27.02.2005; 11:43

Dla Ciebie ws3asem byla smierc Beksinskiego. Doskonale Cie rozumiem. Cos podobnego odczuwalem, gdy dowiedzialem sie o smierci guru polskiego HH - Magika. Jedyne co moglem zrobic to wraz z tysiacami ziomow mi podobnych moglismy oddac Mu hold podczas pozegnalnego koncertu PFK kilka lat temu w spodq

_rogata_

Data: 27.02.2005; 11:51

dla mnie wstrzasem byla smierc zarowno Magika, Baksinskiego, Ciechowiecza, Bergera, Niemena... i wielu innych... jestem dosc otwarta osoba na sztuke... i kazda osoba ktora wywarla duzy wplyw na spoleczenstwo... pozytywny wplyw... i zeszla z tego swiata pozostawia p-ustke po sobie... mam nadzieje ze znajada sie osoby ktore te pustke beda potrafily dobrze wykorzystac i wypelnic

[*] swieczki dla tych wszystkich ktorzy sa tego warci...

kamilek

Data: 27.02.2005; 12:10

BEZSENSOWNY WĄTEK!!!!

były podobne!!!!

[*][*][*]

:(

Soko_

Data: 27.02.2005; 12:11

... ten co zakłąda super wątki lol2

Soko_

Data: 27.02.2005; 12:14

...watek mi sie podoba;)

_rogata_

Data: 27.02.2005; 12:33

moze i byly podobne... ale pozwole wzrocic sobie fakt... ze w innych rpzypadkach osoby umarly...a w tym... zostala zamordowana... chce polozyc nacisk na to jak ludzioe potrafia z premedytacja zabic kogos dla zysku... kogos... kto byl autorytetem i wzorem dla pewnego grona osob :/ bo to ze ludzie umieraja... to wiemy to sie zdarza tak juz jest... ale tu chodzi o mord... wiec jest troche inny niz reszta...a pzoa tym ja jestem gotowa przy kazdej takiej okazji zakaldac nowy watek... zeby wpajac ludziom to co pozostalo po tych osobowosciach... zeby zakorzenic w ludziach to spuscizne po wielkich polskich artytach... bo tacy sa... wbrew pozorom...

kamilek

Data: 27.02.2005; 15:10

dzieki spoko!!!!

wsumie masz racje ale moim zdaniem to nie czas na takie tematy!!mimo rocznicy śmierci PAWŁA[*]

JESTEM ZA TYM ABY ODŁOZYC GO DO LISTOPADA TO JEST TAKI CZAS rozwazan o smierci..itp.
chodzi mi o WSZYSTKICH SWIETYCH a teraz zbliza sie wiosna powinnismy sie cieszyc kazdym dluzszym-cieplejszym dzionkiem

I PRZEMILCZEC W DUSZY ICH SMIERC WSPOMNIENIA JACY BYLI WIELCY!!!
[*]

_rogata_

Data: 27.02.2005; 15:33

"mimo rocznicy Pawla..."

mnie bardzie wstrzasnela smierc Baksinskiego... i to dlatego zalzoylam ten watek... a nie zxe minal meisiac od smierci Bergera... w koncu foryum jest po to zeby sie wypowiadac na temat ktory aktualnie nas dreczy... a nie czekac i dusic to w sobie az bedzie odpowiednia pora roku... na wspominanie cudownych osobowosci jest zawsze pora...

maras

Data: 27.02.2005; 15:41

Życie jest nieodłącznie powiązane ze śmiercią , więc nasuwa się teza umieranie ludzka rzecz. Nie będę oryginalny bo mi sie nie chce zabardzo poprostu " Spieszmy się kochać ludzi tak szybko odchodzą " . A co do kolesia co zabija ojca swego dla paru groszy ==> nie ma słów aby to określić w sposób właściwy


ps. spieranie się czy wątek był czy nie też nie ma sensu zbytniego bo kto ma czas i chęci sprawdzac czy już to było czy nie, czy to jest ważne w tej chwili skoro chwila jest ulotna...........

judy

Data: 27.02.2005; 15:51

..jak w dwóch czy trzech kolejnych postach widzę nazwisko "Baksiński". Moi drodzy skoro jesteście zbulwersowani sposobem, w jaki ów człowiek został pozbawiony życia i chcecie w jakiś sposób oddać mu hołd czy złożyć dowód pamięci należnej jego życiu i twórczości, to bądźcie łaskawi nie przekręcać jego nazwiska, bo to razi w oczy jak mało co. Ten utalentowany człowiek nazywał się Zdzisław Beksiński. Dziękuję za uwagę

_rogata_

Data: 27.02.2005; 15:53

caly czas wczesniej pisalam Beskinski... i nie wiem skad mi sie ta literowka wziela... oczywiscie nie specjalnie... i przepraszam bardzo :|

_rogata_

Data: 27.02.2005; 15:55

dzieki za wzrocenie uwagi... bo mi teraz na serio glupio... ale ja zawsze jak szybko pisze... a pisze szybko, prawie zawsze... to mi sie literowki robia... i opczywiscie wiem jak sie ten wspanialy czlowiek nazywal...


[*]

Nowi klubowicze

KamilDawid

Pawłowice
w klubie od: 2024.03.27

Alinab

Piasek
w klubie od: 2024.03.27

zibiw2

Pawłowice
w klubie od: 2024.03.27

Eco24

Goczałkowice-Zdrój
w klubie od: 2024.03.26

kartonik0

Radostowice
w klubie od: 2024.03.25

Mieciu97

Pszczyna
w klubie od: 2024.03.18

Artifire90

Pszczyna
w klubie od: 2024.03.07

qba99

pszczyna
w klubie od: 2024.03.07

Najaktywniejsi - forum

ton

Niedaleko
postów: 21807

pless1

Pszczyna
postów: 10306

leo68

Pszczyna
postów: 7557

Investor

Blisko,coraz bliżej!
postów: 7024

jasmin7

Pszczyna
postów: 5777

cirka

Pszczyna
postów: 4425

POnuryZniwiarz

Shangri-La
postów: 2873

Najaktywniejsi - komentarze

Yankee

Pszczyna
komentarzy: 3240

djhooligan

Pszczyna
komentarzy: 2412

Lanser

Pszczyna
komentarzy: 2207

cirka

Pszczyna
komentarzy: 1486

Gocha

pszczyna
komentarzy: 1104

mnb

Pszczyna
komentarzy: 1050

Buziak

sps
komentarzy: 769