Forum

Temat: jacy są nauczyciele w Chrobrym??

app

Data: 20.08.2004; 17:16

Różne rzeczy o nich słyszałam. Szczególnie o wuefistach i polonistach. Jacy oni są?

sit

Data: 20.08.2004; 17:18

zobaczysz we wrześniu :D a jak nie zobaczysz to sie nie odwiesz, bo jak nei bedziesz chodzic to Ci to nie potrzebne :D pozdro

Thelma:*

Data: 20.08.2004; 21:17

wuefistach i polonistach?? hmmm... a nie czasem o informatykach albo historykach?? :D

ja

Data: 20.08.2004; 22:22

Pan z fizyki - P. Fxxxxxxxx !!! ruless!! :))))

tussi

Data: 21.08.2004; 08:35

a nie słyszałeś o informatykach i chemikach?

Thelma, co ci się do nicka przyczepiło?

zawiedzona

Data: 27.08.2004; 23:44

nauczycielem powinno się być z powołania a w L.O. niestety tak nie jest...a przynajmniej nie bylo za moich czasów kiedy pan z geografii krzyczał:dno jest w tej klasie!!!(hmm w kazdej?to chyba tez o czymś świadczy)albo pan z fizyki który nauczył się książki na pamięć i ją recytuje od 15 lat.
Wspomnienia z liceum...raczej nie miłe

Lolipop

Data: 28.08.2004; 12:18

A ja wlasnie mam same dobre wspomnienia. Nauczyciele, jak wszedzie, bywaja rozni, ale po jakims czasie wspomina sie ich raczej przyjemnie:) Chetnie pojde na rozpoczecie, zeby ich wszystkich znow zobaczyc :D

Pearsonixan

Data: 28.08.2004; 13:44

Jak to belfry czasami fajni a czasami (bez komentarza) W sumie to ok oprócz (świętej nauczycielki) ale pamiętaj lizus ma wszystko, od wymian po nagrody..... pozdrawiam

zxc

Data: 28.08.2004; 14:50

lizus, moze nmei tyle lizus co udzielacz, im wiecej sie nachapie i będzie grał iście na pokaz to potem są wyjazdy:P go europe go na przykład...bo wymiana to raczej czysta sprawa

Pearsonixan

Data: 28.08.2004; 16:03

nie każdy może okazać sie działaczem bo po prostu jego propozycje nie przejdą, ale z wymianami niektórymi wcale nie było czysto, wręcz syfiasto..... długo cicho, nagle głośno, że jakaś grupka uczniów gdzieś wyjeżdża (nie wiadomo skąd i za co,ale uczestnicy już są )

Thelma

Data: 28.08.2004; 21:17

heh Tussi! nie wiesz? to był cmokuś for You:* no no no:P

a no właśnie... chemica... nie będę mówiła o którą chodzi:)
ale no hmm... eeee:/

ale muszę wspomnieć, że moją ulubioną nauczycielką jest p.prof. z maty:) naprawdę świetna kobieta:)

pozdroo600 for all:P

tussi

Data: 29.08.2004; 17:19

najlepszy i bezkonkurencyjny jest ksiądz :)

kkk

Data: 31.08.2004; 10:30

kkk

Pytajnik

Data: 01.09.2004; 17:02

Ja z pobytu w Chrobrym jestem wielce zadowolony. Duzo sie nasluchalem dobrego o "Gimplu" zanim tam poszedlem, no i sprawdzilo sie...Nauczyciele sa ok, na pewno sa wsrod nich tacy ktorzy sie znaja na tym co robia. Z wlasnego doswiadczenia wiem ze ci, ktorym zalezy na tym zeby kogos "uwalic" sa nieliczni. Wiem tez ze mozna tam spotkac ciekawych i pomyslowych ludzi. Smieszne, wrecz zalosne sa natomiast uwagi typu: "ta szkola nie ma klimatu, tu sie nic nie dzieje". Klimat szkoly tworza ludzie, i dopoki bedzie im zalezalo na tym zeby sie w niej dzialo cos ciekawego, niezwyklego - klimat bedzie istnial. Chcecie klimatu -wezcie sie do roboty, wysuwajcie wlasne propozycje, a jezeli nie - to przynjamniej wspierajcie (chocby minimalnym nakladem) propozycje pomyslowych "zapalencow", ktorych w Chrobrym nie brakuje. Na razie to tyle...Ale rzeklem...

Maja

Data: 02.09.2004; 21:19

No wiesz, "Zawiedzona" - polonisty to Ty rzeczywiście nie miałaś dobrego :))

Shamaan

Data: 03.09.2004; 20:09

ja tam uwazam, ze nauczyciele w Chrobrym sa jak najbardziej w porzadku. co do polonistow, to mgr Zawisza-Grzanka rzadzi !! Naprawde spoko babka, z ktora da sie dogadac (a ze wymaga, to inna sprawa). Wuefisci ?? Hmmm, ja bylem jak byl mgr Szulczyk i faktycznie laski mialy do niego pretensje ;-)A reszta ? Dyrektor nie jest zly - nawet niekiedy fajnie o tej historii gada, a jak sie wie mniej wiecej kiedy ma sie byc pytanym, to i nawet mozna dobra ocene podlapac ;-) Ogolnie czasy gimpla wspominam milo i polecam wszystkim ta szkole !!

pangie

Data: 04.09.2004; 15:55

no tzn jezeli chodzi o mnie to ja bardzo polecam chemie z Pania Gabrysia oraz biologie z Madame Zmarlak ;p tam to sie dopiero dzialo!

Dee

Data: 04.09.2004; 16:28

z tego co wiem to ani Gaba ani Zielona (dwie panie powyżej) tego roku nie uczą w Chrobrym... A przyznam, że one z panem Kaziem tworzyły zawsze klimat szkoły (jeśli mowa o nauczycielach...)

Salomea

Data: 04.09.2004; 17:17

Z panią G. wymienioną wyżej z chemi działo się na prawdę dużo, żeby nie powiedzieć cuda i rzeczy nie z tej ziemi!!!!! Za to druga Pani była bardzo OK !!!!!!!!!!!!.
Szczególnie pojęcie kultury (propagowanej) na WF chłopców jest śmiechu warte !!!! My miałyśmy lepiej.

Pani Profff

Data: 04.09.2004; 21:26

ja nie polecam tej szkoły, jesli ktos chce sie nauczyć czegoś to i tak sie nauczy (nawet w najgorszej szkole) ale chrobry nie daje wielu mozliwosci, ani zajęc pozalekcyjnych za bardzo nie mają, ani jakiś nowatorskich programów, jedynie języki można pochwalić, bo prawie każdy sie może nauczyć (jak chce) przynajmniej 1 jęz. biegle:) to już coś, ale poza tym w innych miastach szkoły sa o WIELE WIELE lepsza, a nie takie zadufane w sobei, gdzie PRÓCZa synusiów/córeczek SZANOWNEGO GRONA (ewentualnie LEKARZY, PRWANIKÓW itp.) mają szanse na wyjazdy, na jakiekolwiek inne bonusy. A najlepsza impreaz jest gdy sobie nawzajem ww wręczają dyplomiki "za znakomite wychawanie poceich" - ale to dopiero po maturze... na ostatniej akademii,)
tak czy siak PSZCZYNA nie jest miastem gdzie mozna mowić o wysokim poziomie edukacji.... moze kiedyś bedzie lepiej

Pytajnik

Data: 04.09.2004; 23:19

Absolutnie nie zgadzam sie z wyzej zamieszczona opinia (co nie znaczy ze nie szanuje czyjegos zdania) - jest, powiedziałbym,mocno przesadzona.Slusznie zauwazyles/as ze jezeli ktos chce sie nauczyc czegos to i tak sie nauczy. Sprawdzjednak prosze jaka inna szkola w Pszczynie daje takie mozliwosci jak np. zajecia fakultatywne (do zeszlego roku szkolnego - teraz wszystkie klasy sa profilowane). Z tego co wiem to zadna. Jezeli chodzi o zajecia pozalekcyjne - wiem ze bylo kolko dziennikarskie, kolko fotograficzne, kolko teatralne (ktore przechodzilo liczne metamorfozy - i w koncu upadlo wskutek olewactwa ludzi niby nim zainteresowanych, ale od tego roku ma wznowic dzialalnosc). Idzmy dalej . Np. Klub Europejski - od poczatku ubieglego rokuco tydzien prowadzone byly ciekawe zajecia na temat praw czlowieka - w j. angielskim - swietna okazja do podszkolenia jezyka. Przed matura (zdawalem w tym roku) niektorzy nauczyciele poswiecali swoj wlasny czas i zupelnie dobrowolnie zostawali po lekcjach by poprowadzic dodatkowe zajecia dla maturzystow (matematyka, j. polski, j. angielski) - kto chcial ten skorzystal. Nowatorskie programy - co twoim zdaniem mozna nazwac nowatorskim programem? Badania kosmosu pod patronatem NASA? Dla przykladu od tego roku "rusza" przedmiot - wiedza o regionie - co moim zdaniem jest dosyc oryginalne. Druga wazna kwestia. Dlaczego Chrobry jest niby w sobie zadufany? Dlatego ze jest szkola z tradycja (260 lat to nie jest malo) i nalezy jej sie szacunek? Czy aby nie przesadzasz twierdzac ze "bonusy" (jakie? - chcialbym wiedziec)i wyjazdy przysluguja tylko dzieciom Grona Nauczycielskiego, tudziez prawnikow czy lekarzy? Co za bzdura!!!Na jakiej podstawie wyciagasz takie wnioski? I jeszcze jedno - smieszy mnie gdy czytam wypowiedzi z ktorych wynika ze ludzie sa tak spragnieni "prawdy jasnego plomienia" ze pobyt w liceum jest dla nich synonimem bezustannego uczenia sie - bez zadnego zycia towarzyskiego. Dla mnie tego typu wypowiedzi sa przykladem checi popisania sie...no wlasnie nie wiadomo czym. Szkola srednia to podobno najlepszy okres w zyciu - glownie ze wzgledu na wiezi laczace ludzi, ktore trwaja pozniej przez dlugie lata. I dlatego goraco polecam Chrobrego - jest szkola z klimatem, bo klimat szkoly tworza ludzie. A w Chrobrym nie brakuje ludzi ciekawych, pomyslowych i utalentowanych w roznych dziedzinach. Rzeklem, a moge rzec jeszcze wiecej...:) Pozdrowienia dla wszystkich "chrobrzan"...

Qr d`Ebalance

Data: 06.09.2004; 07:32

Skończyłem tą szkołę w czasach dosyć zamierzchłych (kiedy jeszcze Jasio Brudny szalał, fizyki uczyła niezapomniana Krysia, biologii wiecznie na haju Zielona, w sali informatycznej stały supernowoczesne PC AT 286MHz z dyskami 40mb, a matmy uczyła krwawa Hela Podruczna, która zresztą pięknie szkoliła niejakiego Janusza Mirka-Marka czy jak mu tam jest). Wtedy to trzeba było wkuwać. Ale pomimo tego wspominam LO jako najlepszy czas. Imprezy w Panamie (tej pierwszej) czy w starym grancie przeszły do historii i do dzisiaj je wspominamy. Nawet na studiach (a życie towarzyskie kwitło nieźle) nie było takich imprez jak w Liceum. I jakoś do dzisiaj jest tak, że przynajmniej raz do roku cała klasa się spotyka. A nasi rówieśnicy, który chodzili do Ekonoma spotkali się do tej pory całą klasą raz (na pięciolecie matury).
Pozdrowienia dla wszystkich "Chroboków"

przecież...

Data: 17.09.2004; 20:24

i co wiesz już jaki jest Chrobry?? kazdy ma swoje zdanie, albo SUUUUUUUPER albo nie!! odkrycie!!?? nie, każdy sam musi sie przekonać - jednym pasuje toa szkoła "jak ulał" innym w niej nie do twarzy.... cóż, c'cest la vie. Pozdrówcie P. prof. Weronikę Z. Grzankę :)))) i p. prof.Edytę Wojciech:))))) (jeśli tam jeszcze uczą, a chyba tak....) super nauczycielki!!!!! reszsty absolutnie PROSZĘ nie pozdrawiać !!

Thelma

Data: 18.09.2004; 17:00

dlaczego na emeryture? przeciez bardzo fajna z niej nauczycielka:) ja osobiscie bardzo ja lubie:P pozdrowienia dla niej, znaczy sie dla pani profesor:D

psychopatka

Data: 18.09.2004; 19:55

Jak zwykle się z Thelmą zgadzam, drogi uczniu, p. prof Wojciech, jest świetna, może i wymagająca, ale przynajmniej sprawiedliwa, i dzięki temu jako tako, umiem francuski!

sabinka

Data: 20.09.2004; 13:03

najlepsi nauczyciele sa W Ekonamiku w Tychach!!! mówie wam!

maturzysta

Data: 22.01.2005; 19:54

Nie powiem jest kilkoro nauczycieli "z jajami" jak to się mówi, ale to są bardzo nieliczni (np. ks.Adam, p.Szczepańczyk, p.Gumola, p.Kappel, p. Kasińska, p.Uchyła(Karniewska) - no i to by było na tyle). Reszta uczących (mnie), to porażka. Ci ludzie są tak niesprawiedliwi i stronniczy, że szkoda gadać. Będąc w naszym wieku chyba sami byli takimi lizusami. U Nich inaczej się nie da jak tylko przez lizusostwo. Straszne!!!! A później się dziwić, że uczniowie tej szkoly nie sa z niej zadowoleni. Bo jak mają być. Dobre zdanie mają tylko tacy, o których mówiłem wyżej. Reszta nawet nie ma możliwości wybycia się! Acha i jeszcze na koniec taka rada, dla wszystkich, którzy się tam wkrótce wybierają: jak się pokażesz w pierwszym miesiącu, tak będziesz odbierany już do końca. Więc najlepiej zacznijcie się podlizywać od pierwszego dnia. Nauczyciele w tej szkole to lubią:PPP Są wniebowzięci. hahahahh Ja tam osobiście nie polecam tej szkoly. Ale nie powiem, nauczyłem się w niej jednego: cwaniactwa, krętactwa i kombinowania - bo tylko z takimi umiejętnościami można tu przetrwać. Pozdrawiam wszystkich normalnych Profesorów z chrobrego, bo szkoda, że ta 2 cześć psuje również Waszą opinię. Niestety jest ich spora większość:(((

Nowi klubowicze

KamilDawid

Pawłowice
w klubie od: 2024.03.27

Alinab

Piasek
w klubie od: 2024.03.27

zibiw2

Pawłowice
w klubie od: 2024.03.27

Eco24

Goczałkowice-Zdrój
w klubie od: 2024.03.26

kartonik0

Radostowice
w klubie od: 2024.03.25

Mieciu97

Pszczyna
w klubie od: 2024.03.18

Artifire90

Pszczyna
w klubie od: 2024.03.07

qba99

pszczyna
w klubie od: 2024.03.07

Najaktywniejsi - forum

ton

Niedaleko
postów: 21807

pless1

Pszczyna
postów: 10306

leo68

Pszczyna
postów: 7557

Investor

Blisko,coraz bliżej!
postów: 7024

jasmin7

Pszczyna
postów: 5777

cirka

Pszczyna
postów: 4425

POnuryZniwiarz

Shangri-La
postów: 2873

Najaktywniejsi - komentarze

Yankee

Pszczyna
komentarzy: 3240

djhooligan

Pszczyna
komentarzy: 2412

Lanser

Pszczyna
komentarzy: 2207

cirka

Pszczyna
komentarzy: 1486

Gocha

pszczyna
komentarzy: 1104

mnb

Pszczyna
komentarzy: 1050

Buziak

sps
komentarzy: 769